Witam właśnie poniżej 100km/h jest wszystko ok z temp. ale powyżej to tak jak pisałem. ostatnio właśnie wydmuchałem chłodnicę, sprężonym powietrzem, było oj było dużo no ale jadąc do pracy dalej to samo było. Auto nie ma problemu żeby rozpędzić się do 150km i trochę więcej, tyle że się grzeje. Przy następnej okazji sprawdzę tak jak napisałeś. Dziękuję za odp. Pozdrawiam. Jak ktoś ma jeszcze jakieś pomysły to napiszcie, wtedy będę mógł zwrócić uwagę na inne szczegóły.