PREWDOPODOBNIE MASZ ZERWANA BADZ ZERWANE PODUSZKI SILNIKA! JESLI NIE WIDAC NA NICH EWIDENTNEGO USZKODZENIA TO JEST TEZ PRAWDOPODOBIENSTWO ZE PRZEZ NIEWIELKIE PEKNIECIE WYCIEKL Z NICH OLEJ. WYMIENIALEM NIEDAWNO U SIEBIE I PLACILEM ZA SZTUKE 100zł.
POLECAMM 17'' M3 MOTORSPORT Z SZEROKIM RANTEM!!! PIEKNE I CO NAJWAZNIEJSZE MOCNE BO SAM WIESZ JAK WYGLADAJA NASZE DROGI! NIE KUPUJ ZADNYCH FELG FIRMY "KUBUŚ" ZA GROSZE BO NIE ZAROBISZ NA ICH PROSTOWANIE.
SPYDER odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w E36
NIE MA CO GDYBAC BO MASZ NA 1000% KRZYWE TARCZE HAMULCOWE! KUPUJAC NOWE TO TYLKO I WYLACZNIE WYMIENIAJ W KOMPLECIE Z NOWYMI KLOCKAMI.
22 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.