-
e36 316i m43 lancuch 97r. swap na m52b28
Podczepiam się pod temat tego kolegi z forum ponieważ nie zakładam drugiego Posiadam e36 z silnikiem 1.8 m43 na łańcuchu, samochód w miarę zadbany Interesowałaby mnie przekładka właśnie na jakieś 2.5 czy 2.8 nawet Chciałbym zaznajomić się z tym żeby wiedzieć na czym stoję, Na dzień dzisiejszy wiem tyle że potrzeba nowego silnika, skrzynia też Nie będę tego sam robił ale mam znajomego mechanika który pewnie mi pomoże, więc koledzy jak i koleżanki oznajmijcie tak w skrócie co trzeba wymienić a co mogłoby zostać z mojej 1.8 115 konnej beaty ;) z góry dzięki
-
Jaki rozmiar opon do felg
Witam Panowie, mam takie pytanie Posiadam alufelgi firmy Dezent 7,25Jx15h2 15 calowe i moje pytanie jest jakie rozmiary opon mogę na nie założyć? Posiadam obecnie 185/65 oponki ale jakie mogą być inne? Felgi wyglądają jak na tym zdjęciu http://img15.tablica.pl/images_tablicapl/86459881_3_644x461_opony-z-felgami-15-dezent-et35-725jx15h2-4-108mm-pilne-opony_rev001.jpg
-
kupie lampy do bmw e36
poszukaj na allegro bądź tablicy jakichś lamp ;) z resztą nie sprecyzowałeś pytania, przednie, tylnie lampy? :D
-
E36 1,6 problem z obortami i mocą
Sprawdź sonde lambde, wyjmij przekaźnik(kostkę) z pod maski gdzie masz wszystkie bezpieczniki i te kostki. Jeśli to lambda to powinno pomóc wyjęcie kostki.
-
BMW E36-Szarpie, gaśnie, nie ma mocy
Kolego miałem ten sam problem. Wymieniłem sombde lambdy i wszystko jest w porządku już :) Odepnij ten przekaźnik pod maską od lambdy i zobaczysz czy to na prawdę to jest to
-
Sprzęgło e 36 318i
Siema, czy jak kupię to sprzęgło firmy Sasch to bedzie dobre? Pasuje do mojego modelu samochodu http://allegro.pl/sprzeglo-bmw-3-e36-316-318-1-6-1-8-oryg-i3522469378.html
-
318 is Brak mocy do 5tys
Witam, mam podobny problem, tylko że mam 1.8i 115km , przy 4tys obrotach auto zaczyna chodzić normalnie ale poniżej jest katastrofa i tak samo mi faluje od 400-1000 obrotów.. Wydawało mi się że to mogą być świecie, przewody, bądź sonda.. Mam auto na sekwencji, jak kupowałem to poprzedni właściciel tankował benzynę 98, a ja niedawno, już przy rezerwie zalałem auto benzyną 95. Mówił żeby lać 98 bo na 95 może nie chodzić dobrze. Wydaje mi się że to może być w tym problem że benzyna jest nie taka, choć mogę się pomylić. Wymień benzynę na inną Wgl kolego jaką tankujesz?
-
Sprzęgło e 36 318i
dzięki kolego za pomoc ;) oczywiście kupię to lepsze sprzęgło tak jak mówisz ;)
-
Sprzęgło e 36 318i
Witam, mam taki problem ze sprzęgłem hydraulicznym. Zakupiłem sobie bmw, zamiast sprawdzić na miejscu czy sprzęgło nie jest przypalone to zobaczyłem dopiero u siebie i na trawie chciałem zgrzebać kołami. I gdy to zrobiłem to samochód mi wolno schodził z wysokich obrotów i czuć jakby sprzęgło się przypalało. Wydaje mi się że jest przypalone. Co trzeba by zrobić żeby tak nie było i żeby normalnie z obrotów schodziło? Zakupić nowe sprzęgło, jaka cena? Czy regeneracja byłaby możliwa?