Treść opublikowana przez daniell-gda
-
Maksymalna prędkość 320d
nie przesadzaj że szkoda raz na rok trzeba przewietrzyć diesla
-
Maksymalna prędkość 320d
Witam , chciał bym się dowiedzieć jak tam wasze auta jeżdżą , moja e90 320d nakręca się do 230km/h i nic więcej , po programach jest lepiej ??
-
Ranking opon zimowych do naszych BMW
jak to nie Dębica Janie
-
Ranking opon zimowych do naszych BMW
Dotarły do mnie oponki Nokian wr a3 i dostałem made in Finlandia rocznik 2013 cena 1199zł komplet, zamawiałem z allegro od tej firmy wo w linku : http://allegro.pl/4-opony-zima-nokian-wr-a3-205-55-16-205-55r16-2013-i3560795096.html
-
Jaki olej do e91 320d
do diesla lepiej lać ze specyfikacja LL-04 ten Motul ma specyfikacja LL-04 http://www.motoil.pl/ol/ka/252,MOTUL_8100_X_cess_5W40_Olej_silnikowy_syntetyczny
-
Jaki olej do e91 320d
ja u siebie zalałem Motul 5w40 5 litrów - 135zł 1 litr - 35zł http://www.motoil.pl/ol/ka/252,MOTUL_8100_X_cess_5W40_Olej_silnikowy_syntetyczny sprawdzony cicho pracuje silnik nie pali go, zalałem 5.3litra
-
ground zero gzmw 200neo e60 e90
na allegro jest zestaw do poprawy basu wymiany basu pod fotelami w bmw e60 i e90 ktoś to montował ?? gra dobrze ?? może ma ktoś inny pomysł na bas bez zawalania bagażnika skrzyniami http://allegro.pl/ground-zero-idealny-b ... 19695.html0
-
Pasek klinowy
Dzięki :)
-
Ranking opon zimowych do naszych BMW
ja zamówiłem nokian wr a3 napiszę jak założę
-
Pasek klinowy
widze ze masz silnik m47n2 więc drugi krotszy pasek napedza pomope wspomagania a nie kompresor klimy i wlasnie tu trzeba sobie poradzic bez napinacza bo go nie ma . Ja zalozylem pasek na cale kolo pompy i tyle ile starczy na kolo pasowe (tlumik drgan) klucz 22mm nasadowy na kolo pasowe i obracasz zgodnie z ruchem wskazowek zegara i wpychasz pasek na kolo pasowe u mnie poszlo bez problemu . Paski wymienione na CONTI i nic nie piszczy , zreszta przed wymiana tez nie piszczalo , wymienilem przy okazji napinacza i rolki . Dzięki za podpowiedz , a jak luzowałeś napinacz długiego paska ??
-
Pasek klinowy
to najlepiej zacząć od paska ori.
-
Pasek klinowy
Boscha ktoś zakładał ?? ale wydaje mi się że to i tak to samo co conti i gates , trzeba będzie aso odwiedzić .
-
Pasek klinowy
ja mam teraz zamontowany w aucie CONTITECH 6PK1836 rocznik na pasku jest 08.2011. był w aucie jak kupiłem auto i piszczy od samego początku z rana , wiec napewno CONTITECH 6PK1836 odpada z zamieników
-
Pasek klinowy
tak samo mam z rana , i wydaje mi się że nowy pasek np. continetala nie załatwi sprawy , 240zł razem z wymianą w ASO ??
-
Pasek klinowy
a jak luzować pasek kompresora klimatyzacji?? jaka firma robi ori paski do bmw ???
-
Pasek klinowy
Witam , od jakiegoś czasu mam kłopot z paskiem klinowym długim , a dokładniej piszczy jak jest zimny na kółku alternatora , kilka dni temu dałem krople wody na kółko alternatora i przestał pasek piszczeć na chwilę , myślę że wymiana paska załatwi kłopot z piskiem przy okazji wymienię pasek kompresora klimatyzacji , paski nie wyglądają na stare , jakie paski najlepiej montować ? jakie symbole pasków są w 320d 163km 2005r.
-
Ranking opon zimowych do naszych BMW
z tego co szukałem wszystkie pochodzą z Rosji warto je kupić , ktoś kupił nokiany z rosji ? kilogram odważników trzeba żeby je wyważyć ??
-
Ranking opon zimowych do naszych BMW
opony nokian WR A3 też często pochodzą z Rosji ??
-
Ranking opon zimowych do naszych BMW
Witam, szukam opon do e90 , znalazłem nokian wr d3 kierunkowe http://www.nokiantyres.com/opony-info?i ... kian+WR+D3 lub nokian wr a3 asymetryczne http://www.nokiantyres.com/opony-info?i ... kian+WR+A3 zastanawiam się które wybrać pod tylny napęd niby lepiej asymetryczne , może ktoś z was poleci coś dobrego do bmw lub ktoś eksploatuje w swojej bmcceee
-
szukam kto zakoduje mi światła powitalnych e90 trójmiasto
za ile sprzedałeś ten moduł ??
-
szukam kto zakoduje mi światła powitalnych e90 trójmiasto
światła dzienne chodzi mi o długie na 30%
-
szukam kto zakoduje mi światła powitalnych e90 trójmiasto
Witam, szukam kogoś z trójmiasta , kto mi ogarnie w mojej e90 chcę światła powitalne przy otwieraniu auta i zamykaniu światła do jazdy dziennej i wysuwanie się pilota po zgaszeniu auta ze stopu może jeszcze coś jak jest jeszcze coś ciekawego do zakodowania w e90 pisać na pw
-
Diesel w e90...filtr cząstek stałych DPF
teoretycznie tak, ale najpewniejszym sposobem weryfikacji jest wsadzenie palca w ...rure :mrgreen: i czego chcesz tam szukać tym palcem :P
-
Diesel w e90...filtr cząstek stałych DPF
Witam, dołączę się do tematu tak dla jasności , przy silniku 2.0d tłumik skierowany w dół oznacza brak filtra cząstek stałych ?? a prosty tłumik oznacza filtr cząstek stałych ??
-
Co to jest???
moduł do radia bluetooth :)