Witam na forum Posiadam BMW e39 z 99r z nawigacją (mały monitor).Od paru tygodni nie działa sterowanie monitora, działa tylko pokrętło głośności, ale radia już nie można wyłączyć. Problem ze sterowanie zaczął się po kilku godzinnym rozłączeniu akumulatora, z początku wybierane funkcje menu blokowały się tzn cały czas dostępna była jedna funkcja i nie można było przejść do następnych, następnie gdy już udało się ustawić np. czas to samoczynnie kasował. Obecnie nie działa wcale. Proszę odpiszcie czy można coś zrobić, aby znowu działało ??? Pozdrawiam Marcin.