Treść opublikowana przez bunia_krk
-
Bunia e87 2006 118d ->Kraków
Tak mam,bo raz mi sie sciemnilo jak mi odpadl ten plastik w ksztalcoe ok regu.
-
Bunia e87 2006 118d ->Kraków
Panowie mam pytanie. Na jakiej zasadzie w bmw dziala lusterko fotochromatyczne? W poprzednim aucie mialem tak ze bylo ciemno i jechalo cos za mna to sie aytomatycznie sciemnialo. A teraz w mojej bmce nawet jak ktos jedzie to ono mi sie wogole nie sciemnia. Jakies rady czemu to nie dziala?
-
Bunia e87 2006 118d ->Kraków
Wielki dziekie kolego ;-);-);-);-);-);-);-)
-
Bunia e87 2006 118d ->Kraków
Czyli jak mam tego szukac po allegro bo juz troche zglupialem ;P
-
Bunia e87 2006 118d ->Kraków
Sprzedajacy teraz nie odbiera ;) Na tej tasmie widze 2 wtyczki rozumiem ze wtedy 1 jest do poduszki a druga do przyciskow z kierownicy a tempomat jest juz wbudowany w ta tasme tak ?
-
Bunia e87 2006 118d ->Kraków
Nie moge znalesc na internecie jak powinna wygladac ta tasma aby obslugiwala takze multifunkcje...
-
[e87] 118d - eltabbo
11.5 l/100 spalala ci bmka na autobanie?????? JEsli tak to strasznie ale to strasznie duzo jak na moc i mase tego auta....Moze moja tak nie spala ? ;d
-
Bunia e87 2006 118d ->Kraków
A ta tasma ktora pokazałem Wam jest do tempomatu i multifunkcji czy tylko tempomatu...?
-
Bunia e87 2006 118d ->Kraków
Czesc. Zakupilem kierownice z przyciskami od multifunkcji oraz manetke wraz z tempomatem aby cieszyc sie odrazu z 2 rzeczy czyli przyciski na kierownicy oraz tempomat. Gdy mam te 2 czesci: kierownica + cala tasma wraz z tempomatem, co pozostaje mi do zrobienia. Rozumiem ze zmieniam cala tasme moja na ta z tempomatem, do niej podpinam nowa kierownice z przyciskami i daje do kodowania i wtedy juz obie funkcje dzialaja ? Link do aukcji tasmy, http://allegro.pl/przelacznik-zespolony-tasma-airbag-bmw-e87-e90-i3421874575.html Warto za cene 200 zlja zakupic? Kierownica wyglada tak: http://fotozrzut.pl/zdjecia/e084dd5e15.jpg Ja mam taka sama tylko ze bez multifunkcji i jest jeszcze jedno pytanie czy poduszka z mojej starej kierownicy bedzie pasowac do tej oraz do okablowania nowej tasmy?
-
Bunia e87 2006 118d ->Kraków
Zamowilem te tweetery, latwiejszy montaz niz jakies "nie fabryczne" z tego co czytalem to podpinam wtyczke do glosnika w drzwiach i to tyle ? Link do aukcji http://allegro.pl/oryginalne-tweetery-do-bmw-i-nie-tylko-i3418068452.html
-
Bunia e87 2006 118d ->Kraków
A czy mozecie mi podac link do allegro do tego,poniewaz jest tyle podrob do bmw i nie wiem jak odroznic
-
Bunia e87 2006 118d ->Kraków
Mam rafio business i tweterow niestety nie mam. Wiesz moze czy da sie podloczyc tweetery do mojego radia czy musi byc business?
-
Bunia e87 2006 118d ->Kraków
..
-
Bunia e87 2006 118d ->Kraków
:mrgreen: :duh:
-
Bunia e87 2006 118d ->Kraków
dzien dobry
-
Bunia e87 2006 118d ->Kraków
Hej.
-
Bunia e87 2006 118d ->Kraków
...
-
Bunia e87 2006 118d ->Kraków
ok sprawdzilem mam tam dziury przykryte gabka ,ciekawe czy jest ram poprowadzona instalacja bo dolpzenie samych lampek to pikus. :D
-
Bunia e87 2006 118d ->Kraków
:))))
-
E87 118d - bartek851
Hej ;) Fajna Becia ;D Jak wrazenia po chipie duzo na plus ? Moze mialbys ochote na jakiegos mini spota ( tez niedawno kupilem jedyneczke ) ;P
-
Zlot KRAKOW
Bylem.od 21 pod decathlonem.na al pokoju ale nikogo nie bylo.
-
Zlot KRAKOW
Panowie mozna podjechac jedyneczka? Moze pomozecie rozwiazac pare problemow z moim autem?;-);-)
-
Zlot KRAKOW
A skromna bmka e87 mozna wpasc w ten czwartek? Jesli tak to o ktorej godzinie ;)
-
Bunia e87 2006 118d ->Kraków
Kolego Twoj sposob z dokreceniem i mocnym wbiciem slupka na spinkach zadzialal
-
Bunia e87 2006 118d ->Kraków
....