Panowie, poradźcie! Chce kupić 330D ,XD lub CD w budżecie 20-30tys choć raczej po środku tego przedziału. To prawda co mówią ze znalezienie takiej jednostki w polsce niezakatowanej i z nieprzekreconym licznikiem graniczy z cudem? Dać sobie spokój i od razu szukać za granicą? Tyle że z tego co mi wiadomo akcyza to dla tego auta 18,6 % co z innymi kosztami da około 6tys wiec średnio sie to opłaca. Poradźcie jak nie wtopić ciezko zarobionej kasy i byc zadowolonym z zakupu. Interesuje mnie jedynie 6-cylindrowa jednostka i w Dieslu Pozdrawiam forumowiczów, Jacek