Witam. Od niedawna posiadam Bmw e36 318i z 1991r i mam problem taki że auto ciężko odpalić np po nocy (chociaż nie zawsze tak sie dzieje). Rozrusznik kręci auto tak załapuje ale nie odpala dopiero po paru próbach zaczyna odpalać ale tylko na kilka sekund i gaśnie, jak dodam gazu to odrazu gaśnie. Auto ma jeszcze lpg i na lpg odpala normalnie chyba że jest za zimno. Na rozgrzanym juz silniku pali na dotyk. Byłem na diagnostyce i wykazało ze czujnik temperatury wykazywał około -50 stopni, wymieniłem go ale to nie pomogło.