witam podlacze sie do tematu szukam panela klimy do e 61 o numerach 64119248706,64119177714,64119161609,64119155642 koszt w aso za przeprogromowanie 600 zł :mad2:
Witam jestem nowy mam problem w bmw e 61 mianowicie jakiś 1,5 miesiąca temu poczułem swąd z nawiewu jak by się coc zwędziło od tego czasu ako mam co jakiś czas rozładowane kupiłem ako nowe i dalej jest problem co jakiś czas ako rozładowane i od kabli musze odpalać co morze być za przyczyna
17 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.