Witam. Jestem nowy więc z góry przepraszam za coś tam ;) Trzy tygodnie temu kupiłem auto. Mianowicie chodzi o to, że temperatura wewnątrz sie zmienia, z dmuchaw leci raz ciepło raz zimno. Jak zwiększę temperaturę to przez jakiś czas znowu daje ciepło, a od jakiegoś tygodnia mam problem z kontrolką od poziomu płynu chłodzącego, w czasie jazdy zapala się na jakiś czas i gaśnie (raz dłużej raz krócej). Oczywiście poziom płynu jest w normie i nie ubywa go. Czy może to być zapowietrzony układ chłodzenia?