jak wciskasz sprzęgło i brak tego dźwięku to na pewno łożysko wyciskowe (oporowe) sprzęgła się kończy i lepiej szybko to zrób, bo może szybko wytrzeć tuleję skrzyni biegów ;)
jeżeli nadal ktoś szuka takiego sprzęgła to ja mam takie na sprzedaż ;) Sachs 3000 304 001 plus łożysko na koło zamachowe :D Oto link: http://tablica.pl/oferta/sprzedam-sprzeglo-kompletne-nowe-sachs-do-bmw-CID5-ID1DA3l.html
10 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.