Treść opublikowana przez klekotinho77
-
BMW E46 [wiring break seat mat ERROR ]
Witam was, w moim bmw pokazało w inpie błąd wiring break seat mat świeci mi sie kontrolka poduszki przez to. gdzie idą te kable pod siedzeniem? bo moze sie rozłączyły i chce to sprawdzić Wyświetliło mi też błąd przedniego prawego koła czujnika ABS - przez to wyłącza mi się ABS i ASR, konieczna wymiana na nowy czy jakoś da sie to inaczej załatwić (przeczyścic itd?)? Inpekcje oleju wykasowałem, teraz tylko ta poducha i serwis który swieci się zapewne przez te "niezałatwione" usterki z czujnikiem w kole.
-
INPA, jak to ugryźć?
ten link jest pod instalacje na XP. nieco archaiczne... jest coś na 7?
-
INPA, jak to ugryźć?
To wszystkie 3 pliki targać? ten 600MB też? sorry za brak totalnej wiedzy :D
-
INPA, jak to ugryźć?
Witam was, zakpuiłem dzisiaj kabel USB / OBD II do swojej e46 bo mam pare problemów i chce je odszukać. z kablem dostalem inpe ale wszystko jest tak chaotycznie "podane" że po zainstalowaniu wyskakują same błędy. Czy możecie podać link do downloadu INPY wraz z wszystkimi potrzebnymi bazami EADIBASE . I jak po kolei to instalować itd? Temat nerwusa niestety jest już nieaktywny (linki nie działają)
-
BMW E46 320d
Witam was, mam taki problem z kolegi BMW, mianowicie turbina jest cały czas aktywna. Ten element "gruszka" który powinien otwierać turbinę we właściwym momencie u mnie otwarty jest cały czas ! (dźwignia jest wciągnięta ) Co steruje tym elementem? I czy wiecie co z tym zrobić? Zaworki sterowania turbiny był przekładane na nowe oryginalne i są na pewno dobre.
-
E46, problem z ABS i ASR
WItam was. w moim E46 pojawią się dziwny problem . po uruchomieniu auta kontrolka ASR i ABS swieci sie na pomaranczowo i systemy te nie działają. gdy wyjezzdzam na droge i nacisnę mocniej pedał gazu tak ze auto uślizgnie się (śniegu na drodze nie brakuje :D ) systemy znów zaczynają działać, lecz po jakimś czasie jazdy znów sie wylączają :( czasem słychać też dziwny dźwięk spod auta, taki jak w momencie gdy ABS zaczyna działać i "odbijać" nasz pedał, tylko ze przy momencie zalączania ABS jest to naturalne a ten dzwiek pojawia sie wlasnie wtedy gdy nie naciskam pedału hamulca. Zamówiłem Juz INPA wiec pobadam sprawę, ale czy mozecie mi podpowiedzieć o co chodzi?
-
E46 318 118 KM WBAAL31060AY21431
klekotinho77 odpowiedział(a) na klekotinho77 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmożecie mi jeszcze sprawdzić ten numerek vin :WBAAL31040JJ31743 http://tablica.pl/oferta/bmw-e46-okazja-oplaty-na-rok-CID5-ID1yWWp.html tyczy sie to tego auta :) nie moge sam sprawdzić na stronie bmw, nie mam okna logowania ;/
-
E46 318 118 KM WBAAL31060AY21431
klekotinho77 odpowiedział(a) na klekotinho77 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażauto zrobione na taki BLACK że szyber stał sie niewidoczny :D
-
E46 318 118 KM WBAAL31060AY21431
klekotinho77 odpowiedział(a) na klekotinho77 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażodpowiedź sprzedawcy brzmi :D haha wylewny nawet o babci wspomniał
-
E46 318 118 KM WBAAL31060AY21431
klekotinho77 odpowiedział(a) na klekotinho77 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnapisałęm do ziomka, niech dokładnie sprawdzi vin, napisałem mu też czego brakuje ciekawe co odpisze :)
-
E46 318 118 KM WBAAL31060AY21431
klekotinho77 odpowiedział(a) na klekotinho77 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChłopaki macie VIN wbaal3106ay21431
-
E46 318 118 KM WBAAL31060AY21431
klekotinho77 odpowiedział(a) na klekotinho77 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmoj mechanik nie ma programu do podłączenia auto pod komputer ;/ tutaj jest problem. czy taki program można pobrać i kabelek kupić?
-
E46 318 118 KM WBAAL31060AY21431
klekotinho77 odpowiedział(a) na klekotinho77 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażokej, już napisalem do właściciela. chce jechać po to auto ze znajomym mechanikiem, który ma takie auto więc co nieco mi podpowie, ale najpierw prosiłbym o opinie specjalistów z tego zacnego forum :)
-
E46 318 118 KM WBAAL31060AY21431
klekotinho77 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam panie i panowie, chciałbym zakupić to autko, możecie je jakoś ocenić,może ktoś je zna. oto URL do aukcjihttp://otomoto.pl/bmw-318-C27606614.html
-
[E46,2.0d] Zawór EGR, trubina, problem pomocy!
po dwóch tysiącach przyspiesza w miare dobrze i trwa to do 3,5 tysiace obrotow, węzyki wszystkie wymieniłem. Daj linka do tego tematu o braku mocy sprobujemy wszystko to tam zrobić. ale tak jak mówie, bylem pod komputerem 7 błedow było, wiec je usunąłem a po ponownym podlaczeniu po jakims czasie zwraca tylko błąd EGR
-
[E46,2.0d] Zawór EGR, trubina, problem pomocy!
zalozylismy stary zaworek i wszystko podpiąłem wg tego schematu z tej strony, auto nie gasnie ale od zera do 2 tysiecy obrotów ma takiego strasznego muła, wciskam gaz, auto w ogole nie przyspiesza do 2 tysiecy strasznie powoli mu to idzie a wskazowka pobierania paliwa opiera sie na maxa. co to moze byc?
-
[E46,2.0d] Zawór EGR, trubina, problem pomocy!
http://img236.imageshack.us/img236/5852/zaworegrnd9.jpg ten czarny węzyk spod strzałki spod tego zaworku byl zaslepiony jak kupiłem nowy zaworek, podlaczylem wg ,tego wlasnie schematu i jak podłaczam ten niebieski to auto gasnie. wymieniałem zaworek EGR http://allegro.pl/zawor-egr-turbiny-bmw-3-e46-e90-5-e39-e60-e61-i2996214953.html po wymianie auto odpala i zaraz gasnie
-
[E46,2.0d] Zawór EGR, trubina, problem pomocy!
Siema chłopaki, kupiłem BMW E46 i mam z nim pewien problem, mianowicie węzyk który wchodzi do zaworu EGR przy turbinie był zaślepiony śrubką, kupiłem zawór i podłączyem wszystko tak jak trzeba gdyż poprzednio auto nie miało w ogole mocy, 20 sekund do setki a katalogowo powinno byc 10 sek bo to wersja 136 KM. Po podłączeniu zaworu auto po odpaleniu nagle gaśnie,zawór EGR wyczyszczony, kolektor ssący klapki usunięte i wyczyszczony, wymienione filtry powietrza, skasowałem błędy pod komputerem po ponownym podlaczeniu zwracał tylko EGR więc dlatego go wymieniłem. Ale auto gaśnie więc nie wiem co moze być przyczyną, pomocy??