Skocz do zawartości

ralfok

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ralfok

  1. ralfok odpowiedział(a) na ralfok temat w E34
    Problem został rozwiązany wina była czujnika wałka,był założony magnetyczny a wymieniłem na hala i problem zniknoł.
  2. ralfok odpowiedział(a) na ralfok temat w E34
    byłem dzisiaj na kompie i pokazało ze czujnik wałków ma błąd a jest założony magnetyczny a po parametrach komputera silnika pokazuje że powinien byci hala lub uszkodzony jest komp bo i temperature na przepływce pokazuje raz 70stopni a raz 102stopnie i teraz niewiem. Może ktosi doradzić jaki powinien być ten czujnik. Kompa mam simensa 4.0 a niewiem czy nie powinien być 4.1 To raczej nie pompka bo od 350tys.obrotów do odcinki ciągnie. Albo jest zwalony czujnik i nie czyta wałków,albo zły komp lub popsuty. A w najgorszym razie cała wiązka jest zła wtedy raczej będe musiał sie pozbyć betki żeby nie pchać się w dalsze koszty. Zapomniałem dodać że też lekko przerywa w tych zakresach obrotów co pisałem na samym początku i nieraz przestaje chodzici na jeden gar ale po jakinsi czasie łapie.
  3. ralfok odpowiedział(a) na ralfok temat w E34
    ale na zimnym przez 500metrów chodzi dobrze a potem jak by odcinało gaz i niema siły do 3500tysi.obro.
  4. ralfok odpowiedział(a) na ralfok temat w E34
    ale na zimnym silniku przez jakiesi 500metrów chodzi dobrze a potem huj brak mu mocy do 3500tys.obro.
  5. ralfok odpowiedział(a) na ralfok temat w E34
    nie sonda została stara a reszta jest od vanosa i przepływka też.
  6. ralfok odpowiedział(a) na ralfok temat w E34
    ale nie odczytuje żadnych błędów już a czujnik wałków wyjołem z tego silnika od e36 co mam na części bo tamten co miałem był cały plastikowy
  7. ralfok odpowiedział(a) na ralfok temat w E34
    ja ten czujnik od temp.mam pod spodem kolektorów koło przepustnicy ale sprawdzałem tylko jego oporności i czy prąd dochodzi i dyło wszystko ok. ale mam drugi silnik tylko ze od e36 może bedzie pasował
  8. ralfok odpowiedział(a) na ralfok temat w E34
    trochę się polepszyło ale wraz to nie to samo co na zimnym silniku. jest tragedja poprostu.
  9. ralfok odpowiedział(a) na ralfok temat w E34
    jak zimny to sie wkreca przez jakiesi 60sekund a puziniej do 3500obr.jest strasznie muł ale na postoju nie odczówa się tego tylko podczas jazdy a od 3500obr do odcinki ciągnie normalnie.
  10. ralfok odpowiedział(a) na ralfok temat w E34
    był błąd tego czujnika ale wymieniłem na drugi i skasowałem bład i żadnych błedów nie było już i wraz to nie pomogło.
  11. ralfok odpowiedział(a) na ralfok temat w E34
    dobra popatrze.A kolego możesz mi pomóc w drugiej sprawie co pisałem na forum.
  12. ralfok odpowiedział(a) na ralfok temat w E34
    Dobra jutro sprubuje tylko ze już nie widać ani kilometr€w ani inspekcji,ale przytrzymam ten przycisk i przekręce zapłon na 1
  13. ralfok odpowiedział(a) na ralfok temat w E34
    a jak zrobić ten test?
  14. ralfok odpowiedział(a) na ralfok temat w E34
    jeszcze teraz przestał pokazywaci poziom paliwa to teraz padło już prawie wszystko. może to zegary do wymiany bo padalo powoli na samym poczatku to po paru minutach gineły kilometry i inspekcja ale po nocy jest dobrze dopuki znowu sie nie rozgrzeje
  15. ralfok odpowiedział(a) na ralfok temat w E34
    SPRUBUJE I DAM ZNACI CZY POMOGŁO DZIĘKI
  16. ralfok odpowiedział(a) na ralfok temat w E34
    tak 150KM. Ale był wczesiniej bez wanosa ale został przełożony z wanosem wraz z komputerem. Również była planowana głowica i robiona cała gura.
  17. ralfok opublikował(a) temat w E34
    Mam równierz prodlem z zegarami naipierw zgineło podsieietlanie a teraz zgineła inspekcja i temperatura po odpaleniu wchodzi na czerwone pole a potem spada i tak cały czas i zacina sie prędkościomierz raz chodzi raz nie i niewiem co jest.
  18. ralfok opublikował(a) temat w E34
    Witam wszystkich.Mam problem z mojom bmw,problem polega na tym ze na zimnym silniku chodzi dobrze przez około minuty a potem robi sie straszny mul od 1000 do 3500obr.a przy 80km na godzine wciskam gaz do oporu i spalanie dochodzi do 21litrów i nic nie wzrasta a od 3500 do odcinki idzie ladnie a podpinalem pod kompa i niema zadnych błędów.Przepływka i czujniki od temper.wymienione i wraz to samo. :( Prosze o pomoc.POZDRO

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.