Treść opublikowana przez ralfok
-
brak mocy E34 520i Vanos
Problem został rozwiązany wina była czujnika wałka,był założony magnetyczny a wymieniłem na hala i problem zniknoł.
-
brak mocy E34 520i Vanos
byłem dzisiaj na kompie i pokazało ze czujnik wałków ma błąd a jest założony magnetyczny a po parametrach komputera silnika pokazuje że powinien byci hala lub uszkodzony jest komp bo i temperature na przepływce pokazuje raz 70stopni a raz 102stopnie i teraz niewiem. Może ktosi doradzić jaki powinien być ten czujnik. Kompa mam simensa 4.0 a niewiem czy nie powinien być 4.1 To raczej nie pompka bo od 350tys.obrotów do odcinki ciągnie. Albo jest zwalony czujnik i nie czyta wałków,albo zły komp lub popsuty. A w najgorszym razie cała wiązka jest zła wtedy raczej będe musiał sie pozbyć betki żeby nie pchać się w dalsze koszty. Zapomniałem dodać że też lekko przerywa w tych zakresach obrotów co pisałem na samym początku i nieraz przestaje chodzici na jeden gar ale po jakinsi czasie łapie.
-
brak mocy E34 520i Vanos
ale na zimnym przez 500metrów chodzi dobrze a potem jak by odcinało gaz i niema siły do 3500tysi.obro.
-
brak mocy E34 520i Vanos
ale na zimnym silniku przez jakiesi 500metrów chodzi dobrze a potem huj brak mu mocy do 3500tys.obro.
-
brak mocy E34 520i Vanos
nie sonda została stara a reszta jest od vanosa i przepływka też.
-
brak mocy E34 520i Vanos
ale nie odczytuje żadnych błędów już a czujnik wałków wyjołem z tego silnika od e36 co mam na części bo tamten co miałem był cały plastikowy
-
brak mocy E34 520i Vanos
ja ten czujnik od temp.mam pod spodem kolektorów koło przepustnicy ale sprawdzałem tylko jego oporności i czy prąd dochodzi i dyło wszystko ok. ale mam drugi silnik tylko ze od e36 może bedzie pasował
-
brak mocy E34 520i Vanos
trochę się polepszyło ale wraz to nie to samo co na zimnym silniku. jest tragedja poprostu.
-
brak mocy E34 520i Vanos
jak zimny to sie wkreca przez jakiesi 60sekund a puziniej do 3500obr.jest strasznie muł ale na postoju nie odczówa się tego tylko podczas jazdy a od 3500obr do odcinki ciągnie normalnie.
-
brak mocy E34 520i Vanos
był błąd tego czujnika ale wymieniłem na drugi i skasowałem bład i żadnych błedów nie było już i wraz to nie pomogło.
-
PROBLEM Z LICZNIKIEM E34
dobra popatrze.A kolego możesz mi pomóc w drugiej sprawie co pisałem na forum.
-
PROBLEM Z LICZNIKIEM E34
Dobra jutro sprubuje tylko ze już nie widać ani kilometr€w ani inspekcji,ale przytrzymam ten przycisk i przekręce zapłon na 1
-
PROBLEM Z LICZNIKIEM E34
a jak zrobić ten test?
-
PROBLEM Z LICZNIKIEM E34
jeszcze teraz przestał pokazywaci poziom paliwa to teraz padło już prawie wszystko. może to zegary do wymiany bo padalo powoli na samym poczatku to po paru minutach gineły kilometry i inspekcja ale po nocy jest dobrze dopuki znowu sie nie rozgrzeje
-
PROBLEM Z LICZNIKIEM E34
SPRUBUJE I DAM ZNACI CZY POMOGŁO DZIĘKI
-
brak mocy E34 520i Vanos
tak 150KM. Ale był wczesiniej bez wanosa ale został przełożony z wanosem wraz z komputerem. Również była planowana głowica i robiona cała gura.
-
PROBLEM Z LICZNIKIEM E34
Mam równierz prodlem z zegarami naipierw zgineło podsieietlanie a teraz zgineła inspekcja i temperatura po odpaleniu wchodzi na czerwone pole a potem spada i tak cały czas i zacina sie prędkościomierz raz chodzi raz nie i niewiem co jest.
-
brak mocy E34 520i Vanos
Witam wszystkich.Mam problem z mojom bmw,problem polega na tym ze na zimnym silniku chodzi dobrze przez około minuty a potem robi sie straszny mul od 1000 do 3500obr.a przy 80km na godzine wciskam gaz do oporu i spalanie dochodzi do 21litrów i nic nie wzrasta a od 3500 do odcinki idzie ladnie a podpinalem pod kompa i niema zadnych błędów.Przepływka i czujniki od temper.wymienione i wraz to samo. :( Prosze o pomoc.POZDRO