Treść opublikowana przez mmemento
-
[E60/1] Regeneracja mechatronika skrzyni biegów 6HP26
Dzieękuję danek24, wyjąć je i benzyna czy jakimś środkiem umyć i sprawdzić jak się domykaja podlaczajac 12v, czy porostu wymienić je, normalnie loteria, raz szarpie raz nie, na innych forach np jaguar czy inne jakoś je testują albo komplet wymieniają, Widziałem to są komplety ok 1200 z tych zaworów tylko czy ma sens, bo skrzynie idzie kupić za 2500 używki, a myślałem ze te gm to szmelc a dziewczynie tylko olej wymieniłem i soft i juz zrobiła 30 tys i śmiga
-
[E60/1] Regeneracja mechatronika skrzyni biegów 6HP26
Widzę ze sam Musze se radzić Ma ktoś dostęp do tych tulejek gumowych co łączy mechatronic ze skrzynią, 4 chyba sa
-
[E60/1] Regeneracja mechatronika skrzyni biegów 6HP26
Jak ktoś by mógł bo czeka mnie podróż kolo 6 tys km i chciałbym to ogarnac, można rozkręcić i użyć jeszcze raz ta płytę seperacyjna czy podoktrcac większym momentem i te zawory poczyscic, nowy filtr, bo szczerze dużej różnicy nie ma po wymianie tych tloczkow...
-
[E60/1] Regeneracja mechatronika skrzyni biegów 6HP26
Jakieś wskazówki? ;) bo chyba nie bede jeszcze raz rozbieral zeby sprawdzic plyte seperacyjna jesli ktos wie jak sie czysci te zawory to poprosze o wskazowki dzieki
-
[E60/1] Regeneracja mechatronika skrzyni biegów 6HP26
Ok soft zrobiony, trochę lepiej
-
[E60/1] Regeneracja mechatronika skrzyni biegów 6HP26
O elektrozawory chodzi, da się je czyścić czy do wymiany?
-
[E60/1] Regeneracja mechatronika skrzyni biegów 6HP26
Dobra pojezdzilem i znów zbilo na jedynkę z szrpnieciem, loteria ta skrzynia, będę robił soft, może da rade
-
[E60/1] Regeneracja mechatronika skrzyni biegów 6HP26
A z tym filtrem to jak michelin ściągam to sam wypada, jak robiłem kiedyś w gm to ciasno siedział, a tu tak jak bez oleju to się utrzyma ale pełny wypada
-
[E60/1] Regeneracja mechatronika skrzyni biegów 6HP26
Płyta jest nowa, wszystko było czyste, wczoraj jak pojezdzilem jest coraz lepiej ale pierwsze biegi dalej delikatnie szarpia, na pełnym bucie jest ok ale w mieście nie da się budować, a i delikatnie jeszcze czuć ja wbija jedynkę przy stopie, bardzo delikatnie ale czuć, mechatronik skręciłem 10 nm moment, może pojezdze jeszcze i się ustatkuje
-
[E60/1] Regeneracja mechatronika skrzyni biegów 6HP26
A jeszcze jedno, może być też problemem ze filter był ściągamy parę razy, raz jak ściągnąłem miske żeby nr uszczelki spisać drugi jak mechatronika robiłem, filter ma gdzieś 4 tys bo wymieniałem cały olej wcześniej
-
[E60/1] Regeneracja mechatronika skrzyni biegów 6HP26
Zrobiłem adaptacje inpa, disem będzie lepiej? Zaraz idę pojedzie trochę i zobaczę, pierwsze kilometry to raz tak szepnęła ze dobrze ze nie wypadła...
-
[E60/1] Regeneracja mechatronika skrzyni biegów 6HP26
Ok, po wymianie i adaptacji szarpie mocniej, mam nadzieje ze się zaadoptuje, jedynki juz nie wrzuca hardkorowo, może software jesz zubdatowac?
-
e60 sp daten
Tak, niby wszystko śmiga, inpa się łączy, błędy można kasować itp ale winkfp nie łączy się
-
Szerokość wyświetlania ekranu 16:9
Hej i ja się podłączenia pod temat. Mi na seryjnej 16/9 parę dni temu Wskoczył na 4/3 a w opcjach tego nie ma jak zmienic, pełny jest tylko logo bmw a później wszystko wąskie, nic nie zmienialem bmw e53, jakieś pomysły?
-
[E60/1] Regeneracja mechatronika skrzyni biegów 6HP26
Taka mam nadzieje, dam znać jak zrobię ;)
-
e60 sp daten
Hej, może tu ktoś pomoże mi ogarnąć winkfp żeby softa zaktualizować, mam problem bo kiedyś mi się udało, a teraz za cholerę nie chce połączyć się ze sterownikiem. Pozdrawiam
-
E90 - aktualizacja sterownika silnika przez winkpf ??
Prosba, kto pomoże ogarnąć winkfp, żeby działał, trza mi softa na skrzyni zaktualizować, postawie flaszkę czy kto co sobie życzy za pomoc
-
[E60/1] Regeneracja mechatronika skrzyni biegów 6HP26
Mam go jak zatrzymam się i wtedy czasami wibje hardkorowo jedynkę i szarpnie autem do przodu, a czasem pierwsze biegi zmienia jak by puszczać sprzęgło gwałtownie
-
[E60/1] Regeneracja mechatronika skrzyni biegów 6HP26
Wiec i ja się skusilem na ten zestaw, Zamówiłem z mauto dziś, mam tzw kangur zobaczymy czy uleczy skrzynie
-
E90 - aktualizacja sterownika silnika przez winkpf ??
Siema, próbowałem aktualizować softa na tej skrzyni, silnik poszedł bez problemu, czy ktoś może pomóc, co złe robie, wywala mi błędy 3000 i 9950 Dzięki z gory
-
E90 - aktualizacja sterownika silnika przez winkpf ??
Dziękuję szatynwroc, spróbuję zubdatowac. Pozdro
-
E90 - aktualizacja sterownika silnika przez winkpf ??
hej czy ktos moze mi sprawdzic jaki jest najnowszy soft do mojego assembly 7519169 pozdro
-
E90 - aktualizacja sterownika silnika przez winkpf ??
wielkie dzieki za szybka odpowiedz :) a te ktos sprawdzal viewtopic.php?f=95&t=218730&p=1619769&hilit=sp+daten#p1619769 sciagac? zaczelem juz sciagac ale nie wiem, nie ma zadnego komenta jeszcze raz dzieki
-
e60 sp daten
hej pisze z prosba, jesli ktos moglby udostepnic sp daten, przeszukalem neta ale sa albo stare albo na serwerach gdzie nie ma jak wykupic premium, chyba ze sie jakos da z sss wiciagnac to bo kupilem plyty z disem 57 dzieki
-
E90 - aktualizacja sterownika silnika przez winkpf ??
hej czy ktos moze udostepnic sp daten, jesli nie cale to chociaz do e85 pozdro