Treść opublikowana przez Mariusz_777
-
316i problem na niskich obrotach
witam. w moim e46 z silnikiem n42b18 jest następujący problem: gdy ruszę ze zbyt niskich obrotów powiedzmy 1-1,5 K RPM silnik tak jakby się dławił i zalewał. przez chwile nie reaguje na pedał gazu, szarpie silnikiem a obroty falują (400-800 RPM) tak ze niemożna wtedy nic zrobić. trwa to jakieś 5 sek po czym czasem jest normalnie i mona ruszyć oczywiście już z wyższych obrotów a czasem po prostu gaśnie. dodatkowo gdy jest zimny silnik zaraz po odpaleniu potrafią spaść obroty prawie do zera a potem chodzi normalnie i może się to powtórzyć kilka razy. Jeśli miał ktoś coś takiego albo macie jakieś pomysły proszę o pomoc
-
E46 Touring- czujnik tylnej klapy
Problem rozwiązany- dziwna sprawa ale może komuś się przyda. Z robiłem 2 rzeczy i nie wiem która pomogła bo robiłem je za jednym razem. 1. nie miałem silnika tylnej wycieraczki i dziś po zakupie go montowałem 2. wymieniłem żarówkę od światełka wewnętrznego w klapie bagażnika bo była spalona ( to światło które widać po podniesieniu klapy biało-czerwone) któraś z tych czynności u mnie pomogła. Pozdrawiam
-
318i zapaliły się kontrolki abs, trakcji i hamulca..
powsadzałem bezpieczniki we wszystkie miejsca od DSC (wcześniej nie było a wszystko działało) i dalej nic wiec to nie to. jakieś pomysły? Jedyne co się zmieniło to kolor kontrolki hamulca ręcznego z czerwonego na żółty
-
318i zapaliły się kontrolki abs, trakcji i hamulca..
Witam panowie. Ja mam następujący problem: Wypiąłem 3 z 6 bezpieczników od kontroli trakcji w celu jej całkowitego wyłączenia. oczywiscie zapalily sie te 3 kontrolki jakie są opisywane w temacie i licznik przestał działać . jednak po wpięciu bezpieczników na (chyba) swoje miejsce kontrolki nie zgasły. czy ktos ma jakiś pomysł co z tym zrobic?
-
E46 Touring- czujnik tylnej klapy
gdzie są zamki to wiem tylko pytanie gdzie są czujniki? w zamkach? a może to coś innego? miał ktoś podobną sytuację?
-
E46 Touring- czujnik tylnej klapy
Witam. Mam taki problem że cały czas świeci mi się kontrolka że mam otwarty bagażnik ( oczywiście i on i szyba są zamknięte). Gdzie jest umieszczony czujnik i jak go sprawdzić? A może ktoś ma inne pomysły? dodam że jest to model 316i po lifcie jak coś to zmienia
-
VIN - prośba o rozkodowanie
To zapewne mała nawigacja taka jak tu : http://allegro.pl/nawigacja-i-czytnik-mk3-bmw-e46-lift-i2910513855.html pewnie ktoś wolał radio na CD i wymienił.. :wink: właśnie takie radio mam ale czy to jest z nawigacją? jeśli tak to jak ją uruchomić?
-
lampka zamkniecia tylnej klapy mi czasami swieci
Mam ten sam problem tyle ze w touringu. światło w bagażniku gaśnie a kontrolka się świeci. Jak się dostać do tych kabli? jak ściągałem tą gumę to tam jest w środku znowu guma. ktoś ma jakiś pomysł?
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Dzieki wielkie S606A NAVIGATIONSSYSTEM BUSINESS System nawigacji Business a jeśli nie mam seryjnej nawigacji to znaczy ze mailem zmieniany środek?
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Proszę o rozkodowanie pg28166
-
BLAD TEMPERATURY POWIETRZA
akurat nie byłem. ale przecież mylił się tylko o jakieś 40 stopni :D
-
BLAD TEMPERATURY POWIETRZA
mój też oszalał 2 dni temu. pokazuje -40 !!