Treść opublikowana przez czarna8789
-
Jeż się grzeje!
to spoko. temat uważam za zamknięty. Dzięki :D
-
Jeż się grzeje!
Jeż wymieniony :D tylko ten stary miał dłuższe i grubsze igły. to nie będzie przeszkadzało ?? :)
-
Jeż się grzeje!
ok dzięki.. jutro zabieram się do wymiany :D
-
Jeż się grzeje!
czyli wystarczy odchylić plastik i sam wyjdzie z tych kołków jak go będę wyciągał ???????????
-
Jeż się grzeje!
kamień z serca mi spadł :D DZIAŁA :D czytałem inne posty i pisali że rezystor trzyma się na dwóch śrubkach. a ja u mnie nie widzę śrubek tylko jakieś czarne plastiki... jak go wyciągnąć ????
-
Jeż się grzeje!
idę zobaczyć ...... zaraz wracam
-
Jeż się grzeje!
no to pięknie..... a może tylko zaczął się grzać i się wyłączył ??
-
Jeż się grzeje!
powiem Ci tak. podłączyłem tylko kostkę do nowego rezystora nie zakładałem go tam gdzie powinien być..........
-
ASC SIE SWIECI I PODUSZKA, huki drgania pod podłoga z tyłu
mam tą linkę.
-
Jeż się grzeje!
Witam. kupiłem nowy rezystor opornik ( jeż ) VALEO. Podłączyłem go i chodził z 20min tak jak powinien po 20 min wyłączyła mi się dmuchawa i próbowała się włączyć ale tylko trochę dmuchnęła i tak co jakiś czas tak jak by nie mogła wystartować .... gdy odpiąłem kostkę od opornika zobaczyłem jeden pin taki jakby troszkę czarny od góry i opornik był na maxa gorący. Co może być przyczyną tego ???? miał już ktoś taki przypadek ???? jeżeli tak to proszę o pomoc :)
-
Zlot Bmw ??
tak jak kolega napisał zaszła mała pomyłka :D a powiedzcie mi czy da się teraz zmienić login ???? :)
-
Zlot Bmw ??
Witam, wie ktoś może kiedy jest jakiś zlot BMW w woj. Lubelskim ?????????? :D
-
jak podłączyć wzmacniacz w e39 ?
aha.. . ok dzięki za pomoc :)
-
jak podłączyć wzmacniacz w e39 ?
aha... a pod antene moge tez ???
-
jak podłączyć wzmacniacz w e39 ?
o właśnie dokładnie ... gdzie go podłączyc ???
-
jak podłączyć wzmacniacz w e39 ?
chodzi mi o ten kabel co idzie od wzmacniacza te dwa czincze i miedzy nimi jest jeden kabel cienki ...............
-
jak podłączyć wzmacniacz w e39 ?
no ale chyba jak go nie podłącze to wzmacniacz sie nie włączy ??
-
jak podłączyć wzmacniacz w e39 ?
o taki. http://allegro.pl/konwenter-audio-nie-masz-wyjscia-na-wzmacniacz-i2838987063.html
-
jak podłączyć wzmacniacz w e39 ?
a powiedz mi gdzie mam podłączyc cienki kabelek co jest miedzy czinczami ? :D
-
jak podłączyć wzmacniacz w e39 ?
witam. kupiłem konwenter i jak mam to podłączyć ? czy juz ktos to robił ??????????? jak tak to prosze o szybka pomoc ;)
-
ASC SIE SWIECI I PODUSZKA, huki drgania pod podłoga z tyłu
no ok czekam na fotke :D
-
ASC SIE SWIECI I PODUSZKA, huki drgania pod podłoga z tyłu
jutro sprawdze bo jeszcze nie patrzyłem czy jest ta linka czy nie. dzieki wielkie jutro ci napisze czy jest czy nie ma jej. pozdro
-
ASC SIE SWIECI I PODUSZKA, huki drgania pod podłoga z tyłu
wiesz co powiem ci ze nie wiem nie mam zielonego pojecia........ a jezeli tak to czym jest ten problem ?
-
ASC SIE SWIECI I PODUSZKA, huki drgania pod podłoga z tyłu
sorki bo w opisie moja mi wpisała czarna a miało byc czarny heheh. ale ok jest jak jest. no powiem wam szczerze ze kupiłem nie dawno e39 wczesniej miałem e34 tez zajebiste bryki. nie wiem skusiłamnie cena i to ze jest sprowadzona.... powiedzcie mi ile kasy mi trzeba na sekwencje ????
-
ASC SIE SWIECI I PODUSZKA, huki drgania pod podłoga z tyłu
a powiedz mi co ma przepływka do asc ? bo nie czaje tego... a z ta poduszka nie wiesz co to moze byc i z tymi drganiami ?