Treść opublikowana przez jas451
-
e46 318i Felgi Aluminiowe 15' et18
Nie mogłem wytrzymać i poszedłem do garażu sprawdzić:) rozmiar felgi to 7 1/2j 16a. A felgi to borbety. z tego się orientuje to te felgi byly wcześniej w e36.
-
e46 318i Felgi Aluminiowe 15' et18
Szerokość opony to 205 a tył 225. Szerokości felgi nie pamietam. Jutro zmierze i Ci podam.
-
e46 320d zawieszenie
O jakich odbojach mówisz???
-
e46 318i Felgi Aluminiowe 15' et18
Z tego co się orientuje to e39 ma inny otwór osadzenia na piastę niż e46 także watpie zeby te felgi były z e39
-
e46 318i Felgi Aluminiowe 15' et18
z chęcią zrobiłbym foto Ale To są letnie opony a obecnie stoi na stalowych. Ale jak będzie okazja To chętnie zrobię:)
-
e46 318i Felgi Aluminiowe 15' et18
Na styk sie mieści:)
-
e46 318i Felgi Aluminiowe 15' et18
Ja mam 16 cali et 20 i pasują choć są bardzo wysunięte na zewnątrz.
-
Informacje dot. Opony/Felgi/Dystanse do e46
Cześć oczywiście ze obcierało i dlatego zmieniłem na 16 cali. Przód i tył był 40et. a co do szerokości to nawet nie wiem. Na takich ją sprowadziłem z Belgii. I to byly moje pierwsze i ostanie 18 w aucie:)
-
Informacje dot. Opony/Felgi/Dystanse do e46
Witam. Miałem w swojej e46 18 cali 225/40 et 40 oczywiście na obiżonym zawieszeniu i powiem ze ładnie to wyglada nawet bardzo ładnie:) ale komfortu jady zero:) Zamieniłem na 16 cali:)
-
e46 320d zawieszenie
Witam Panów. Mam problem z zawieszeniem otóż jak dla mnie jest za niskie. w celu podniesienia kupiłem na alledrogo sprężyny. Dzisiaj wymieniłem i tył troszkę się podniósł a przód według mnie nie zmienił swojego polożenia. Dodam ze auto sprowadziłem osobiscie z belgii i bylo obniżone. Czy ktoś ma jakieś pomysły co z tym zrobić?? :o
-
e46 318i Wymiana Amortyzatorów tyl
Witaj. Odboje jak najbardziej nowe. co do zbiezności to wydaj mi sie ze zbiezność nie ma sensu chyba ze rozpinałeś wahacze. a poduszka jesli jest w dobrym stanie to po co wymieniac?? Ale niech sie wypowiedzą inni. Pozdrawiam
-
Ramki do tablic rejestracyjnych
Czy ramki jeszcze aktualne??
-
320d spaliny pod maska po wymianie termostatu
Panowie sprawa rozwiązana. Metalowa rurka która łączy kolektor wydechowy z chlodniczka spalin puścila na zgrzewie:) migomat pomógł:)
-
320d spaliny pod maska po wymianie termostatu
w nowym termostacie była nowa uszczelka. to na bank spaliny
-
e46 320d nie łapie temperatury
u mnie zaluzje sie zamyłay i nie łapał temperatury. dolny waż idacy do cholnicy z termostatu roił sie cieły po chwili pracy silnika. wymienilem głowny termostat i wszystko gra:) cena 230 zł febi:(
-
320d spaliny pod maska po wymianie termostatu
Własnie też mi to przyszło na myśl. Jutro sprawdze jak to wyglada bo wczoraj juz nie miale siły po walce z termostatem i sprezynami(wymiana na seryjne):) Niby wszystko poskładałem jak było, nic nie pozstało:)
-
320d spaliny pod maska po wymianie termostatu
Witam. Wczoraj wymieniłem główny termostat w mojej e46 i po odpaleniu pojawiły się spaliny pod maską. Co może być tego przyczyna?????