Mam taki problem otoz niedawno nabylem ten samochod i zauwazylem ze auto kopci jak sie cisnie ostro i turbo wlqacza sie od 2,5-3k obrotow to na pewno nie jest normalne, mechanik podlaczajac pod komputer stwierdzil ze to przeplywomierz poniewaz gdy usunal bledy auto bralo od 1,8k obrotow ale pozniej bledy znow wskoczylo i wrocilo do normy. Moje pytanie brzmi czy to na pewno przeplywomierz? Jesli to przeplywomierz to czy brac oryginalny czy jest jakis dobry zamiennik ? I jak to wyglada cenowo ? Z gory dzieki za pomoc