Treść opublikowana przez TomekW
-
E70 x40d kupić teraz czy zaczekać na nowy model?
dziękuję Bono
-
E70 x40d kupić teraz czy zaczekać na nowy model?
adaptive drive zamówiłem; a o co chodzi z kołem zapasowym? (tej opcji nie wybrałem) duże to jest i gdzie się mieści w aucie?
-
E70 x40d kupić teraz czy zaczekać na nowy model?
zaliczkę wpłaciłem i już nie mam dylematów :-)
-
E70 x40d kupić teraz czy zaczekać na nowy model?
fakt, Bono, dziękuję. tak jak pisałem - nowe x5 nie bardzo mi się podoba z dostępnych zdjęć - przód na volvo, tył na x3. dziś testuję x5 i decyzja wieczorem. pozdrawiam, T
-
E70 x40d kupić teraz czy zaczekać na nowy model?
Bono, odradzasz zakup teraz (opcja czekaj) czy też myślisz o zakupie?
-
E70 x40d kupić teraz czy zaczekać na nowy model?
dzięki za Wasze opinie. chyba jednak się zdecyduję na zakup; obecne X5 podoba mi się bardzo, przyszłe jakoś mniej trochę... jeszcze o cenę powalczę :-) pozdrawiam,
-
E70 x40d kupić teraz czy zaczekać na nowy model?
witam, waham się z decyzją.... po głowie chodzi mi X5 x40d, dealerzy oferują ok. 19% rabatu od cen katalogowych.... jak oceniacie taką ofertę? czy jednak zaczekać na nowy model? pozdrawiam, T
-
Kierownica z łopatkami do zmiany biegów - warto?
łopatki są dostępne z silnikiem 2.0d np. jako część M pakietu
-
F25 (2.0d) Automat (AWARIA?!?)- mrugający wskaźnik
gdzieś w sieci wyczytałem o podobnym problemie. gość opisywał, że miał takie objawy (w innym modelu BMW); pomogło otwarcie maski i mocniejsze jej zamknięcie; ponoć czujnik domknięcia maski tak sygnalizuje swoje działania. nie jestem pewny tej recepty ale może akurat....? pozdrawiam,
-
X3 ( F25 ) niewygodny fotel kierowcy
najlepiej odbyć jazdę próbną i przymierzyć się do fotela. ja mam sportowe a postury jestem słusznej - ponad 130 cm w klatce i wagi też ponad 100 kg (to po świętach :8) ) dla mnie te fotele są bardzo wygodne. każdemu jednak pasuje co innego stąd warto potestować
-
X3 XDrive 2.0D Carbon Black MSport
ROF ale komfort jest OK ze względu na wysoki profil opony. Tych samych opon (ale nie ROF) używam w innym aucie drugi sezon; nie zawiodły mnie w mocno zasypanej Austrii, nawet na stromych zjazdach i podjazdach. Dlatego wybrałem je do F25 :8)
-
X3 XDrive 2.0D Carbon Black MSport
kupiłem całe koła w DE; na felgach są Dunlop SP WinterSport 3D
-
F25 + Iphone - kolejność odtwarzania utworów
dziękuję kolegom za porady, temat ogarnięty. może komuś się przyda: 1. podłączenie Iphone'a przez Bluetooth - tu wszystko działa, po sparowaniu telefonu z samochodem idziemy do "muzyka" i klikamy czego mamy ochotę posłuchać 2. podłączenie przez snap-in - tu są 2 opcje: - pierwsza: tworzymy w Itunes inteligentną listę odtwarzania i synchronizujemy telefon w Itunes; utworzoną playlistę zobaczymy w menu samochodu - druga: przy wyborze muzyki z poziomu idrive wybieramy wyszukiwanie wg albumów; i już; wtedy odtwarza utwory z danego albumu w kolejności numeru ścieżki. pozdrawiam, Tomek
-
F25 + Iphone - kolejność odtwarzania utworów
witam, od 2 dni jestem posiadaczem X3 i rozgryzam :-) przez snap-in media podłączyłem mojego Iphone'a 4S; to co ma działać działa ale jest jedno "ale"... utowry muzyczne zapisane w telefonie odtwarzane są przez auto w kolejności alfabetycznej a nie wg. numerów ścieżek danej płyty. to mi się nie podoba bo mam kilka płyt gdzie kolejność odtwarzania jest istotna. jak mogę zmusić samochód by odtwarzał utwory tak jak powinien, tj. wg. numerów ścieżek? pozdrawiam, Tomek
-
X3 XDrive 2.0D Carbon Black MSport
troszkę zeszło z odbiorem ale wczoraj nastąpiła ta chwila...chciałem zdążyć przed końcem świata :P kilka szybkich fotek na placu dealera; na jednym zdjęciu zimowe koła 17"- prosto ze sklepu z DE. Wesołych Świąt! Tomek http://imageshack.us/scaled/large/607/img0486qe.jpg http://imageshack.us/scaled/large/132/img0487sf.jpg http://imageshack.us/scaled/large/585/img0488em.jpg http://imageshack.us/scaled/large/832/img0489an.jpg http://imageshack.us/scaled/large/843/img0490zg.jpg
-
X3 XDrive 2.0D Carbon Black MSport
właśnie dojechał do dealera; w przyszłym tygodniu już moje :-) http://imageshack.us/a/img40/180/dsc05748hw.jpg http://imageshack.us/a/img855/9417/dsc05749h.jpg http://imageshack.us/a/img542/3676/dsc05750d.jpg http://imageshack.us/a/img17/8238/dsc05751s.jpg http://imageshack.us/a/img41/8412/dsc05753x.jpg http://imageshack.us/a/img571/4858/dsc05752xy.jpg
-
wymiana lamp przeciwmgłowych na LED
witam, szukałem i nie znalazłem. czy ktoś już może ćwiczył wymianę lamp przeciwmgłowych w X3 F25 ze standardowych na LEDowe? mnie nie podoba się żółtawa barwa światła z tradycyjnej żarówki. pozdrawiam, Tomek
-
Wymiana opon czy całych kół BMW x3
ja dziś dostałem paczkę testową - wszystko jak trzeba. zamówiłem więc koła: http://www.leebmann24.de/bmw-winter-komplettraeder-y-speiche-305-17-zoll-silber-bmw-x3-f25-36112183507.html pozdrowienia, T EDIT: koła właśnie dojechały; wszystko trwało tylko 3 dni :-)
-
Wymiana opon czy całych kół BMW x3
dziękuję wodzik2 czekam na małą przesyłkę z akcesoriami; jak dojdzie to zamawiam koła :-) pozdrawiam, Tomek
-
Czym jeździłeś/-łaś przed X3?
witam, u mnie to idzie dwoma drogami: 1. rodzina, żona: Polonez Caro, Fiat Brava 1.4, Ford Focus 1.8, Mitsubishi Outlander 2.0D i teraz czekam na odbiór X3 F25 2.0D 2. służbowe: Fiat Uno 1.4, Opel Astra 1.6, Astra II 1.4, Octavia 2.0D, Octavia II 2.0D, Ford Mondeo 2.2D, A6 Avant 3.0D pozdrawiam, Tomek
-
Wymiana opon czy całych kół BMW x3
dostałeś już te koła? jaka opinia o sklepie? pozdrawiam, Tomek
-
Jestem nowy. Witam na forum!
cześć! witam wszystkich forumowiczów. od jakiegoś czasu jestem na forum BMW Klub Polska Motocykle - jeżdżę na R1200GS. i nadszedł czas na zmianę autka i będzie X3 F25 - czekam na odbiór. pozdrawiam, Tomek