Treść opublikowana przez TomekW
-
Iphone 5,a BMW X3
uruchom powiadamianie w menu iPhone'a. jedno masz w menu bluetooth pod pozycją BMW xxxxx a drugie to włącz powiadamiania email tak by pokazywały się na zablokowanym ekranie iphone'a. wtedy działa; przynajmniej u mnie
-
de- montaż uchwytu gaśnicy - potrzebna instrukcja
płyta odkręcona. osłonę fotela demontuje się od strony tunelu środkowego, jest tam plastikowy zaczep, wystarczy delikatnie odciągnąć osłonę w stronę przodu samochodu. powstająca szczelina jest na tyle duża by włożyć klucz płaski 10-tkę i odkręcić 2 śruby. temat zamknięty.
-
de- montaż uchwytu gaśnicy - potrzebna instrukcja
witam, czy ktoś może poratować mnie instrukcją z EBA nt. montażu uchwytu gaśnicy w E70 (auto z tego roku)? tu link to numeru części: http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=ZW61&mospid=52203&btnr=72_0439&hg=72&fg=95 chodzi mi konkretnie o odkręcenie płyty oznaczonej nr 2 bo wkurza mnie ta gaśnica pod nogami pasażera. gaśnicę zdjąłem ale została mi ta płyta... śruby są pod plastikową osłoną przodu fotela pasażera - właśnie nie wiem jak zdjąć tą osłoną a nie chcę jej zniszczyć. może ktoś przerabiał temat? pozdrawiam,T
-
Iphone 5,a BMW X3
wczoraj zrobiłem akt softu przez plik upd10006.bin (co prawda w E70) i maile i sms-y widać na ekranie i można je odczytać (głosowo) tylko gdy telefon jest wpięty przez snap-in. Po kablu mi nie działa. tel. iPhone 4S
-
E70 x40d kupić teraz czy zaczekać na nowy model?
odebrałem dzisiaj :P i zaraz potem traska 400 km; średnie spalanie wyszło 9,8/ pięknie brzmi i ciągnie ten motor. na razie pan jest zadowolony :cool2:
-
E70 x40d kupić teraz czy zaczekać na nowy model?
rzeczywiście terminy się poskładały: 21.02 podpisałem zamówienie 12.03 wszedł do produkcji 15.03 był gotowy 19.03 w procie w Charleston 20ego załadowany na statek 1.04 dopłynął do Bremerhaven 3.04 wyjechał lorą do Polski do Kleszczowa k/Bełachatowa (główny plac BMW) 5ego dojechał dziś dojechał do dealera w sobotę odbieram :-)
-
moja Baśka X5 x40D
i czarny :cool2:
-
E70 x40d kupić teraz czy zaczekać na nowy model?
dziś przyjechał do dealera, miesiąc od wejścia do produkcji i 1,5 m-ca od zamówienia. 2 szybkie fotki w galerii: viewtopic.php?f=139&t=214451
-
moja Baśka X5 x40D
dzisiaj dotarł do dealera; jak się uda to w sobotę odbieram :P http://images40.fotosik.pl/2013/b2efabe8dc44f3c4med.jpg http://images38.fotosik.pl/2013/b3b100a41b503ea9med.jpg jeszcze brudny po transporcie, zafoliowany ale i tak ładny :cool2:
-
Iphone 5,a BMW X3
snap-in pozwala wyświetlać okładki albumów i przesyłać video; przy video musi być kabelek video w instalacji; jeśli nie ma można dołożyć
-
Opony i felgi na zime bmw X5 E70
dziękuję! chyba w sobotę odbiorę X-a to przełożę przód na tył i zobaczę jak to wygląda... pozdrawiam,T
-
Opony i felgi na zime bmw X5 E70
podepnę się pod stary temat bo nie mam jasności... za kilka dni odbieram moje X5 40d z pakietem sportowym, które ma założone opony: 255/50 R19 przód 285/45 R19 tył myślę jak dobrać koła zimowe; chciałbym mieć wszystkie 4 koła w jednym rozmiarze 255/50 R19 albo nawet 255/55 R18 i zakładam zakup 4 nowych, takich samych felg. czy muszę na tył dawać jakieś dystanse? nie wiem jak to dobrać
-
X1 wybór koloru
błękit z ostrygą wygląda przednio!
-
Który silnik wybrać 18d czy 20d?
ja miałem możliwość pojeździć różnymi samochodami BMW podczas xDrive Live Tour. po tym co zobaczyłem co wyprawia się z samochodami, które potem trafiają do sprzedaży jako Premium Selection, to mi przeszła ochota na takie auto (rozważałem wcześniej). Przebiegi nieduże rzeczywiście ale krótkie dystanse jazdy, rampy, katowanie na torze na maxa.... Trzeba zachować czujność bo okazji nie ma a co tanie to drogie....
-
zakup X1 2.0xd
osobiście bym się zastanowił. jeżeli dobrze zrozumiałem to żona będzie wozić trójkę maluchów.... to ja bym tu stawiał na bezpieczeństwo, wygodę dostępu do tyłu i bagażnik. gdybym miał wybierać między X1 i X3 to brałbym X3. ale to moje subiektywne zdanie. pozdrawiam,T
-
Prośba o sprawdzenie X3
wg mnie to chyba mocniejszy dzwon był.... poza lakierowaniem z opisu aukcji dołóż wystrzelone poduszki i pasy bo pewnie napinacze zadziałały + prawy reflektor bo nie świeci.... ale ja nie jestem obiektywny bo boję się używanych samochodów i okazyjnych cen. pozdrawiam,T
-
Nowe X4 - czy juz powinnismy zalowac?
linia nadwozia ładna i generalnie autko mi się podoba. ale przez opadający dach z tyły będzie mało miejsca nad głową; podobnie jak w x6. autko dla 1-2 osób... przy modelu jak u mnie 2+ nastoletnie 2 + pies = ciasno; dlatego zmieniałem x3, chorowałem na x6 ale jak wsiadłem do tyłu to mi przeszło i wybrałem x5
-
BMW xDrive Live Tour 2013 - był ktoś?
ja bylem w Kamieniu w niedzielę 3.03 z Sikorą z BB. bardzo fajna impreza
-
czy trudno sprzedać nowe F25?
whiskey w Kentucky dobrą mają ;-)
- czy trudno sprzedać nowe F25?
-
czy trudno sprzedać nowe F25?
sprzedałem :-) na otomoto wisiał 1 dzień....
-
czy trudno sprzedać nowe F25?
te 200k PLN to za który rocznik? 2012 czy 2013? pozdrawiam, T
-
czy trudno sprzedać nowe F25?
tak, wiem; kupuję świadomie auto mocno wyposażone, z dobrym silnikiem, sprawdzone; dla rodziny na ładnych parę lat, właśnie korzystając z dobrych ofert cenowych. Nowe x5, z dostępnych zdjęć, podoba mi się średnio, jako nowy model też pewnie będzie kosztowało majątek i może "chorować" przez pierwsze lata. Tak to sobie przynajmniej tłumaczę :P A obecna x5 podoba mi się bardzo, zwłaszcza z silnikiem 40d :cool2:
-
czy trudno sprzedać nowe F25?
na razie bronię się przed serwisami sprzedażowymi; może ktoś tu zaglądnie w poszukiwaniu swojego nowego iksa :-) a z autem wszystko jest tak tak czyli OK. ja po prostu zamówiłem x5 no i muszę sprzedać x3 :8)
-
czy trudno sprzedać nowe F25?
witam, umieściłem w giełdzie swoje ogłoszenie sprzedaży F25: viewtopic.php?f=5&t=209567&p=1542965&hilit=F25#p1542965 i nikt się nie zgłasza :mad2: czyżby nie tak łatwo było sprzedać prawie nowe x3?.... bo cenę można negocjować :cool2: