Treść opublikowana przez djwest
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
Dlatego też ze spokojnym sumieniem polecam go klientom :) Pozdrawiam
-
Czy ten olej do silnika będzie dobry BMW E46
Właśnie podobne stwierdzenie podałem powyżej :)
-
Wymiana sprzęgła BMW e36 318TDS
Nie ma najmniejszego problemu :)
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
Tak jak chłopaki mówią ... nie ma najmniejszego problem ... LL-04 jest dedykowany do starszych i nowych silników BMW ... gorzej by było odwrotnie. Zazwyczaj jest tak że olej o wyższej normie posiada niższe normy więc LL-04 będzie zawierał normę LL-01 :) Pozdrawiam
-
Czy ten olej do silnika będzie dobry BMW E46
Nie ma takie opcji ... no chyba że ktoś zalał płukankę i na niej jeździł :)
-
Czy ten olej do silnika będzie dobry BMW E46
Dobrze jest zrobić płukankę ze względu na syf i inne rzeczy które pozostają w silniku po np rocznym przebiegu ... w silniku są duże tarcia więc dużo zostaje. Co do allegro ... mieliśmy w sklepie już kilku ananasów którzy chcieli przyoszczędzić i skończyli remontem silnika ... tak że jak kolega pisze, oliwkę tylko z pewnego źródła. Jak nie akurat Motul to chyba każdy producent oleju ma wyszukiwarkę doboru oleju :) Pozdrawiam
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
Valvoline sam w sobie dobry olej ale po co Ci taka lepkość ?
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
Pewnie że tak ... każdy leje co uważa za słuszne ... Twoje auto :)
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
Motul, Liqui Moly, Millers Oils, Valvoline i jeszcze trochę by się znalazło :)
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Z tego co mi wiadomo to też nieprawidłowy montaż krzywi tarcze ... są fachowcy co smarują tarcze przed założeniem czego nie można robić :)
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Wracając do tematu to mógł bym Ci polecić Zimmermanny z klockami Ferodo :) Dają radę
-
Czy ten olej do silnika będzie dobry BMW E46
Jak ktoś potrzebuje to Motul ma aprobaty BMW X-Clean i X-Clean+ :) Pozdrawiam
-
Czy ten olej do silnika będzie dobry BMW E46
I tak powinno się dbać o silniki ... wtedy byśmy takich szrotów nie kupowali :)
-
E39 JAKI OLEJ? WSZYSTKO O OLEJU DO SILNIKA.
Nie Castrol i nie Mobil ... te tematy sobie odpuść :)
-
Jestem nowy. Witam na forum!
Witam Wszystkich na forum, jestem ze Szczecina, przymierzam się do BMW więc postanowiłem się zaciągnąć do Waszej ekipy. Pozdrowienia dla Wszystkich :cool2: