Skocz do zawartości

tomasz1978

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tomasz1978

  1. nowe pewnie ponad 1000zł i to pewnie dużo ponad :shock:
  2. tak te dwa były używane .
  3. w BMW 530d z1999r nie było sprzęgła na alternatorze jak mi wiadomo . Właśnie mi pewien magik powiedział żebym go zamontował a drugi magik mówi że nie było w tych modelach montowane sprzęgiełka w alternatorach i że powinno być ok.
  4. I to jest taki warkot nie przyjemny a koło już wymieniam drugi raz teraz mam po 170000 przebiegu koło i już nie wiem czy kupić w końcu nowe ,ale boje się że może być nie to, nie mam pewności 100% najgorzej jest na zimnym silniku aż mnie TRAFIA już :x
  5. Witam wszystkich . Wymieniłem główne koło pasowe, pompy wody nie wymieniałem
  6. witam wszystkich :) mam bmw 530d 1999r i zaistniał taki problem że nie wiem co robić :( mianowicie mam w aucie drgania gdzieś w okolicy koła pasowego alternatora drganie jest przenoszone na delikatne wibracje paska na samym dole miedzy kołem pasowym a rolką prowadzącą od strony alternatora .Koło pasowe wymieniałem dwa razy pasek też już drugi ,rolki i napinacze wymienione , pewien mechanik powiedział mi że jak założę sprzęgiełko do alternatora to wszystko ucichnie . Czy to możliwe ???? potrzebuje fachowej porady . nadmieniam że na zimnym silniku są te drgania najgłośniejsze po rozgrzaniu się auta - silnika te drgania ustępują i są niesłyszalne może takie minimalne. Proszę o pomoc w tej sprawie . i dziękuję z góry . Pozdrawiam.
  7. witam wszystkich :) mam bmw 530d 1999r i zaistniał taki problem że nie wiem co robić :( mianowicie mam w aucie drgania gdzieś w okolicy koła pasowego alternatora drganie jest przenoszone na delikatne wibracje paska na samym dole miedzy kołem pasowym a rolką prowadzącą od strony alternatora .Koło pasowe wymieniałem dwa razy pasek też już drugi ,rolki i napinacze wymienione , pewien mechanik powiedział mi że jak założę sprzęgiełko do alternatora to wszystko ucichnie . Czy to możliwe ???? potrzebuje fachowej porady . nadmieniam że na zimnym silniku są te drgania najgłośniejsze po rozgrzaniu się auta - silnika te drgania ustępują i są niesłyszalne może takie minimalne. Proszę o pomoc w tej sprawie . i dziękuję z góry . Pozdrawiam.
  8. witam wszystkich :) mam bmw 530d 1999r i zaistniał taki problem że nie wiem co robić :( mianowicie mam w aucie drgania gdzieś w okolicy koła pasowego alternatora drganie jest przenoszone na delikatne wibracje paska na samym dole miedzy kołem pasowym a rolką prowadzącą od strony alternatora .Koło pasowe wymieniałem dwa razy pasek też już drugi ,rolki i napinacze wymienione , pewien mechanik powiedział mi że jak założę sprzęgiełko do alternatora to wszystko ucichnie . Czy to możliwe ???? potrzebuje fachowej porady . nadmieniam że na zimnym silniku są te drgania najgłośniejsze po rozgrzaniu się auta - silnika te drgania ustępują i są niesłyszalne może takie minimalne. Proszę o pomoc w tej sprawie . i dziękuję z góry . Pozdrawiam.
  9. witam wszystkich :) mam pytanie przy jakiej temperaturze załącza się webasto pytam bo na dzień dzisiejszy przy temperaturze +5stopni jest cisza i nie wiem czy działa ? w marcu działało

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.