Treść opublikowana przez tomasz1978
-
530d 1999r drgania w okolicy koła pasowego a alternatorem
nowe pewnie ponad 1000zł i to pewnie dużo ponad :shock:
-
530d 1999r drgania w okolicy koła pasowego a alternatorem
tak te dwa były używane .
-
530DA Dziwne stuki na nieobciążonym silniku.
w BMW 530d z1999r nie było sprzęgła na alternatorze jak mi wiadomo . Właśnie mi pewien magik powiedział żebym go zamontował a drugi magik mówi że nie było w tych modelach montowane sprzęgiełka w alternatorach i że powinno być ok.
-
530d 1999r drgania w okolicy koła pasowego a alternatorem
I to jest taki warkot nie przyjemny a koło już wymieniam drugi raz teraz mam po 170000 przebiegu koło i już nie wiem czy kupić w końcu nowe ,ale boje się że może być nie to, nie mam pewności 100% najgorzej jest na zimnym silniku aż mnie TRAFIA już :x
-
530d 1999r drgania w okolicy koła pasowego a alternatorem
Witam wszystkich . Wymieniłem główne koło pasowe, pompy wody nie wymieniałem
-
520d głośno pracuje, drgania na sprzęgle!!
witam wszystkich :) mam bmw 530d 1999r i zaistniał taki problem że nie wiem co robić :( mianowicie mam w aucie drgania gdzieś w okolicy koła pasowego alternatora drganie jest przenoszone na delikatne wibracje paska na samym dole miedzy kołem pasowym a rolką prowadzącą od strony alternatora .Koło pasowe wymieniałem dwa razy pasek też już drugi ,rolki i napinacze wymienione , pewien mechanik powiedział mi że jak założę sprzęgiełko do alternatora to wszystko ucichnie . Czy to możliwe ???? potrzebuje fachowej porady . nadmieniam że na zimnym silniku są te drgania najgłośniejsze po rozgrzaniu się auta - silnika te drgania ustępują i są niesłyszalne może takie minimalne. Proszę o pomoc w tej sprawie . i dziękuję z góry . Pozdrawiam.
-
530d 1999r drgania w okolicy koła pasowego a alternatorem
witam wszystkich :) mam bmw 530d 1999r i zaistniał taki problem że nie wiem co robić :( mianowicie mam w aucie drgania gdzieś w okolicy koła pasowego alternatora drganie jest przenoszone na delikatne wibracje paska na samym dole miedzy kołem pasowym a rolką prowadzącą od strony alternatora .Koło pasowe wymieniałem dwa razy pasek też już drugi ,rolki i napinacze wymienione , pewien mechanik powiedział mi że jak założę sprzęgiełko do alternatora to wszystko ucichnie . Czy to możliwe ???? potrzebuje fachowej porady . nadmieniam że na zimnym silniku są te drgania najgłośniejsze po rozgrzaniu się auta - silnika te drgania ustępują i są niesłyszalne może takie minimalne. Proszę o pomoc w tej sprawie . i dziękuję z góry . Pozdrawiam.
-
530DA Dziwne stuki na nieobciążonym silniku.
witam wszystkich :) mam bmw 530d 1999r i zaistniał taki problem że nie wiem co robić :( mianowicie mam w aucie drgania gdzieś w okolicy koła pasowego alternatora drganie jest przenoszone na delikatne wibracje paska na samym dole miedzy kołem pasowym a rolką prowadzącą od strony alternatora .Koło pasowe wymieniałem dwa razy pasek też już drugi ,rolki i napinacze wymienione , pewien mechanik powiedział mi że jak założę sprzęgiełko do alternatora to wszystko ucichnie . Czy to możliwe ???? potrzebuje fachowej porady . nadmieniam że na zimnym silniku są te drgania najgłośniejsze po rozgrzaniu się auta - silnika te drgania ustępują i są niesłyszalne może takie minimalne. Proszę o pomoc w tej sprawie . i dziękuję z góry . Pozdrawiam.
-
(e39) 530d webasto problem czujnik chłodnicy
witam wszystkich :) mam pytanie przy jakiej temperaturze załącza się webasto pytam bo na dzień dzisiejszy przy temperaturze +5stopni jest cisza i nie wiem czy działa ? w marcu działało