Treść opublikowana przez adam.tte
-
[E91 320d] MODYFIKATOR PLUS str 8 PODSUMOWANIE
Moim skromnym zdaniem robisz kolego BARDZO DOBRĄ ROBOTE :) aż miło się czyta :)
-
BMW 328i Sport Line - Szary mineralny
Bardzo dobre zmiany :) jak inne auto :) czekam na reszte bo sam chcę założyć te dodatki :) I powiec mi czy na tych kołach zimowych masz zalozone 255 zima tyl przód 225??
-
Sprawdzenie przebiegu po Vinie w e90
Może tu uda się sprawdzić http://www.autodna.pl/ http://vin-decoder.pl/
-
F30 wady i zalety
I co powiedzieli :)
-
Lusterka od M3
fajne :) jeśli masz jakies wstawki carbonu to ebay jak czarne to allegro moim zdaniem oczywiście a tak to kwestia gustu :)
-
F10/F11 paliwo. no additives
Wystrzegajci sie tych stacji!!!! http://moto.wp.pl/kat,55194,page,2,title,Jakosc-paliwa-2012-badania-UOKiK-u,wid,15369055,wiadomosc.html To tragedia dopiero :(
-
[F10] 520d vs 520i co wybrać ?
To fakt ze 320d bedzie mniej palic od 320i ale to nie jest wielka roznica do 3l na 100km a ty piszesz o jezdzie miejskiej czy na torze bo to roznica bardzo duza kolego . Tu masz spalanie benzyny i to nie jest wyssane z palca http://www.spritmonitor.de/de/uebersicht/6-BMW/37-3er.html?fueltype=2&constyear_s=2012&powerunit=2 A tu diesla http://www.spritmonitor.de/de/uebersicht/6-BMW/37-3er.html?fueltype=1&constyear_s=2012&powerunit=2 I na prawde nie bojcie sie tej benzyny to nie te czasy Ps to porownanie bmw 3xx F30 ale mozna sprawdzic 5xx F10/11
-
[F10] 520d vs 520i co wybrać ?
Ty chyba niewiesz co piszesz :mad2: ja mam 320i i nie udalo mi sie przekroczyc 10l wiekszosc miasto normalna jazda i co ty porownujesz 318d do 320i idz sie gdzies przejedz dynamika taka sama hehe pozdrawiam
-
[SKRADZIONO] BMW E90 318d
Jakies znaki szczegolne moze jakies rysy czy wgniotki ?? Obtarcia bedzie latwiej
-
Ktòre ładniejsze
Popieram szkoda siana i nerwow na china
-
BMW 732i 1985r.
Rewelacja az milo popatrzec
-
E21 320, E23 745iA
Super cacuszko :) lubie to
-
BMW 2000 CS 1968 r.
Pieny :)
-
malowanie kratek i grila
Tak polakierowane sa ale to norma na ebayu produkt z Tworzywa sztucznego ABS kupowalem kiedys i na pewno bedziesz zadowolony z wykonania :)
-
przyciemnianie przednich szyb
Ja kiedys zrobilem szyby foTochromatyczne i nie mialem problemu ani na przegladach jak i tez z policja suer sprawa a tu link do firmy http://www.technicolor.pl/ Nie pamietam ile przyciemnilem ale nie bylo za duzo bylo z zewnatrz widac tylko rysy ale twarzy juz nie
-
DOPOSAŻANIE F30
Ale o czym ty piszesz przeziez kazdy wie ze seryjne glosniki sa bardzo slabe w bmw widocznie jestes emerytem i sluchasz wiadomosci w radiu i tobie to odpowiada proste :mad2:
-
Problemy z odpalaniem e 90 320 d
Kolega pisze ze ma problem z odpaleniem w mrozy jak auto stoi w garazu problem znika
-
[F10/F11] Mycie, zabezpieczanie, sprzątanie.
Szacuneczek za takie dbanie o auto :) LUBIE TO :)
-
Problemy z odpalaniem e 90 320 d
To co w ropie jest?? Jak byla by taka jak powinna to by nie bylo problemow na zbiornik jak wlejesz 3 l benzyny na pewno nic sie niema prawa stac
-
Problemy z odpalaniem e 90 320 d
Mialem podobny problem wczesniej w aucie mamy strasznej jakosci diesla dolej 3l benzyny problem zniknie zaden uszlachetniacz do paliwa nie pomoze ja z tego wlasnie powodu kupilem teraz auto w benzynie
-
malowanie kratek i grila
Polecam tanio i na prawde profesjonalnie zrobia tak jak sobie zyczysz im wiecej elementow do zrobienia tym taniej http://www.premiumhydrografika.pl/ Lub druga strona http://hydrotransfer.pl/galeria/?album=2&gallery=9
-
[e90] różnice między EU a USA
Z tego co ja sie orjetowalem jakosc jest taka sama ale co niektore czesci sa inne i czasem bywa ze w innych miejscach usytulowane dla tego jak idziesz do serwisu i chcesz kupic jakas czesc to zawsze trzeba powiedziec czy auto europa czy usa
-
Spalanie E9Xi TYLKO BENZYNA (również z LPG) tylko wyniki !!!
http://www.spritmonitor.de/de/uebersicht/6-BMW/37-3er.html?fueltype=2&constyear_s=2011&powerunit=2
-
M Performance
Pakiety w różnych kolorach http://www.f30post.com/forums/showthread.php?t=784765&goto=nextoldest
-
M Performance
otrzymałem zdjecie real od tego co sprzedaje i wyglada tak samo jak u dilera bmw który też sprzedaje w dwuch modelach tworzywa i carbonu http://sklepbmw.pl/spoiler_tylny_m_performance,1115,6111.html