Treść opublikowana przez Palladinum
-
BMW E36 Z3 2.8i by klagosz - SPRZEDANE
szkoda tylko, ze nie ma takiej kofiguracji u Ciebie w domu: Beata, Marek i Wojtek :P wtedy rodzina BMW była by pełną gęba http://forum.exoticcars.pl/images/smiles/badteeth.gif
-
335i e92, mock (404KM 590Nm TC-performance)
http://www.wulkanizacja.com.pl tanio może nie jest, serwis też nie wygląda, ale właściciel (P. Artur) jest najlepszym wulkanizatorem w Warszawie.
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
Ja z czystym sumieniem polecam Sporty, do tego w połączeniu z Ferodo DS Performacne, mam taki zestaw od 20k km i są praktycznie nie draśnięte, a klocki z ASO starczały mi na 10k km przy seryjnej tarczy, też z ASO. Różnica w hamowaniu "na zimnym" nie jest kolosalna - tu by trzeba albo lepszy zacisk, albo większą tarczę, ale różnica ta rośnie znacząco wraz ze wzrostem temperatury, ten zestaw się tak nie grzeje więc na trasie jest już duża różnica. Warto może pomyśleć o założeniu zestawu hamulcowego z 335i (o ile teraz nie masz tarczy na przodzie 348mm, bo to bedzie największa różnica)
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
Chyba, najlepiej zrobione E91 jakie widziałem ;) a Bilstein robi robotę :cool2:
-
E91 335d LCI M-Pakiet - Do zamknięcia...
Jakiego masz Bilsteina? Jak się jeździ? EDIT: dobra, już doczytałem, że masz B16 ;)
-
ALPINA D3 Performance by Maksss
To prawda, po przejechaniu się ///M nawet najfajnieszy i najlepszy samochód staje się tylko zwykłym samochodem, a ///M to coś więcej niż samochód, to styl życ... no, może nie, ale jest to zupełnie inny poziom doznań motoryzacyjnych ;)
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Dasz mi namiar do tej firmy na PW? Dzieki :D
-
Mariusz--->>>BMW E92 335d ///M Performance///SPRZEDAM///
Z tymi drogami to jest niestety tragedia, sam mam e92 335d i właśnie ostatnio zmieniałem opony i okazało się, że wszystkie miały od wewnątrz popękane boki, prawdopodobnie od naszych pięknych polskich gładkich jak stół autostrad ośmio-pasmowych...
-
BMW E36 Z3 2.8i by klagosz - SPRZEDANE
Musze powiedzieć, że to są chyba najlepsze felgi na jakich widziałem Z3, połączenie idealne, w dodatku teraz rant się pięknie łączy w całość z pakietem chrom :)
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
Nie będę oryginalny, ale bez folii jest naprawdę dużo lepiej :cool2:
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
Piękne E90, a przyciemnienie przednich szyb dodało mu jeszcze uroku :cool2: BTW. Mówisz, że to jest folia "trzydziestka" co masz na przodzie? Niby delikatna folia i jeszcze aż tak się to w oczy nie rzuca, ale już idealnie pasuje do samochodu i przyciemniony tył się tak nie odcina. Trzeba będzie pomyśleć o czymś takim u mnie, chociaż ja mam "szybę frontową klimatyzacji komfort", co już dużo daje, ale jednak co przyciemnienie to przyciemnienie ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Ja bym się chętnie złapał i zmierzył ;) 21:30 Wola, czy Narodowy, bo już się pogubiłem :P nie boisz się, ze króliki przejmą kontrole nad domem? Szczególnie jak zaczną się rozmnażać? :P
-
E92 335d Project X - pierwsze zdjęcia F10 str. 76
Przecież ten jasny środek jest piękny! Ty tutaj? czuje sie osaczony :P a na poważnie, to gratulacje, piękny kolor :) jasny środek jest piękny i życzę wytrwałości w utrzymaniu go w idealnej czystości ;)
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
.
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
.