Treść opublikowana przez piotres
-
TUDM: long story - DYNAVIN - sierpien
Tudm, myles caly silnik od gory myjka cisnieniowa i aktywna piana ? nic sie nie uszkodzilo ;) ? Robiles to na wlaczonym czy wylaczonym silniku ??
-
Pytania przed kupnem Z4
Moze bys tak nam poopowiadal na forum, bo rowniez jestem ciekawy co trapi te Z4 i mysle ze nie tylko ja oraz saron, pisanie chyba az tak nie boli ? :roll: A ta czarna coupe wyglada swietnie, wg mnie Z4 coupe jest ladniejsze od roadstera (dokladnie na odwrot jak przy z3 :twisted: ) ... A co do kolorow Z3 to strona powszechnie znana i lubiana :8) . Ale Z4 mialy inne kolory ...
-
Pytania przed kupnem Z4
To wymysliles :shock: ...srebrny mat ? to wogole byl taki kolor w bmw ?
-
[Sprzedam/Kupię/Zamienię] - części,akcesoria
No dobra windshot doszedl . Wyglada na to ze jest bez uszkodzen, pozatym ze jest brudny (porzadne czyszczenie w planach) . Takze sprzedawce mozna polecic :cool2: .
-
[E36] Z3 Brelok do kluczy Z3
+1 :roll: ...kompletnie od tylu idziesz :mad2: ...brelok za 90zl, a kratka i spinki z ASO to "duze przedsiewziecie" czy jakos tak :mad2: .
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
2.8 z hardtopem za 22k zl - nie pytaj nikogo tylko jedz ogladac z kasa w kieszeni ! prawdziwa okazja . Przod robiony, pewnie wogole cala malowana bo i znaczek z3 przyklejony w kompletnie zlym miejscu.
-
[E36] Z3 2.8 - Turbina
Moze i nie turbo ale 235KM w wolnossacym 2.8 zrobione tylko za pomoca walkow rozrzadu z M3 USA oraz kolektora dolotowego z M50B25+stozek :o http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=57677&start=60 Osobiscie jestem pod wrazeniem. Po wystrojeniu bedzie 240+ na bank. Pomyslcie Panowie z 1xVanos bo moze byc warto ;).
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
Tego towaru na angielskim ebayu jest ciagle pod dostatkiem ... http://cgi.ebay.co.uk/1994-BMW-M3-BLUE-/130401290086?cmd=ViewItem&pt=Automobiles_UK&hash=item1e5c85c766 Nie rozumiem wiec troche dlaczego polacy jakby przestali te M3 masowo zwozic. Ceny znowu spadly na te samochody albo mi sie wydaje. Zdarzaja sie nawet 3.2 po 2500GBP.
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
http://cgi.ebay.co.uk/BMW-M3-EVO-COUPE-EASY-REPAIR-NO-RESERVE-/320548038549?cmd=ViewItem&pt=Automobiles_UK&hash=item4aa226e795 Bardzo ladne M3. Tzn widac ze ktos o nia dba. Swietny material na swapa i rozsprzedaz czesci. Pojdzie tanio.
-
[E36] Z3 Demontaż boczków w drzwiach
14 Izolacja dźwiękowa drzwi przedn. lewych 1 04/1998 51488410037 14 Izolacja dźwiękowa drzwi przed. prawych 1 04/1998 51488410038 Od 4/98r. szla pianka wygluszajaco/izolujaca o wlasnie takich numerach. U mnie takze taka byla w orginalne w prawych drzwiach (i wciaz jest) . ale kosztuje 95 zl/szt ... :evil: a ze wtedy sie i tak juz rozbrykalem z wydatkami to postanowilem kapke przyoszczedzic i kupilem folie, ktora byla standartem do 4/98r. - ot taki downgrade lekki poczynilem z lewej strony : 51488397163 - uniwersalna, taka sama na obie strony : 32.77 zl/szt Do tego przydalaby Ci sie tasma butylowa, zeby to zrobic jak fabryka - polecam ta : http://www.allegro.pl/item1081252448_butyl_klej_tasma_butylowa_od_importera_hit.html
-
[E36] Z3 Alarm/Samoczynne załączanie się alarmu
Domykanie szyb - przytrzymaj kluczyk przy zamykaniu drzwi normalnie przez zamek w pozycji "zamknij" nieco dluzej. Wtedy szyby powinny isc w gore. W ten sposob sprawdzic czy wogole opcja domykania sterowana przez modul komfortu dziala poprawnie. Swoja droga nie wiem po cholere domykanie szyb w cabrio/roadstrze . Mialem to przez chwile wlaczone w swoim alarmie ale wylaczylem po 2 miesiacach. Jak zostawiasz auto z otwartym dachem i szybami to glupota jest potem zawsze otwierac znowu te szyby jak wsiadasz.
-
[E36] Z3 Demontaż boczków w drzwiach
Uuuu chyba musisz wyjac fotel pasaza i kombinowac. Nie wiem czy sie uda wyjac ten boczek bez zniszczenia go.... no ale za 100zl kupisz jakis boczek napewno w razie czego, a skore mozna przelozyc. jak gadam glupoty to poprawcie mnie.
-
[E36] Z3 jak wymontować dach
Do tematu DIY dawajcie to ! :)
-
Wzmacniacz w Z3 Roadster
Mam nadzieje ze pochwalisz sie nam zdjeciami i opisem swojego audio jak juz skonczysz ... ! :wink:
-
[E36] Z3 Demontaż boczków w drzwiach
Tips na przyszlosc : boczek wchodzi znacznie latwiej jak posmarujemy pasta silikonowa (ew. innym smarem ale nie na bazie ropy naftowej) lub sprayem silikonowym ta gorna "uszczelke" od wewnatrz oraz krawedz boczka gorna. Wtedy wchodzi "jak po masle" .
-
[E36] Z3 jak wymontować dach
Powiem Ci odrazu. Nie waz sie odkrecac calego dachu. Zeby to dobrze zlozyc (czytaj zeby nie przeciekalo na laczeniu z nadwoziem) to zejdzie Ci sie 1 dzien napewno z samym zalozeniem.
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
http://cgi.ebay.co.uk/M3-Engine-3-0-Non-Evo-/270591525306?cmd=ViewItem&pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item3f008301ba Zawsze mnie zastanawialo czy silniki S50 sprzedawane w ten sposob (tzn wyjete z samochodu) sie do czegos nadaja ?? czy sa zajezdzone ...
-
Wzmacniacz w Z3 Roadster
wow :O http://forums.bimmerforums.com/forum/showthread.php?t=1240177&highlight=audio+building
-
[E36] Z3 Dziwne wibracje, problem z prowadzeniem
Pierwsza rzecz do sprawdzenia : felgi i opony (DOBRA wulkanizacja Cie wzywa) . Druga rzecz : sworznie zew. wahaczy przednich. Jak obie rzeczy okaza sie OK to trzeba szukac dalej ... Osobiscie obstawiam solidnie krzywa ktoras felge lub solidnie "bijaca" opone.
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
No w sumie to juz go "kupilem" wiec jak sprzedawca nie odwali zadnej akcji to jest moj. Nie chce nic sugerowac ale z jakies Z on musial go wyjac, ma tez w innych aukcjach felgi od Z3 i jest foto jakies z3 ale nie widac czy ma ona palaki czy nie. Wiec moze by mial i palaki....no chyba ze zakosil komus w Angli na ulicy ten windshot. :lol: .
-
Wzmacniacz w Z3 Roadster
Adam, skad masz te zdjecia ? Pchasz swoje Z na czesci ? :lol: Moze ktos mi pomoze rozkminic skad ida przewody na tylne glosniki za fotelami ? Bo chce zmienic przedni zestaw na ten DLS i chce wywalic ten "rozdzielacz" co jest za przednim lewym glosnikiem . Tylko czy wtedy tylne glosniki mi beda graly ?? :roll: Madmarx jakbys mial jakis PDF o budowie seryjnej instalacji audio (tej podstawowej, bez suba) to poprosze na email : [email protected]
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
No jak to ile chce ...850 GBP chyba ze ktos da wiecej. sprzeda za tyle za ile sie skonczy licytacja. Transport z GB to chyba 1500zl. Na allegro jest duzo ofert transportu z GB. Popros go o VIN caly to bedzie mozna dojsc co to za silnik. Bo 2.8 to nie jest napewno, albo 2.2 albo 3.0 . No chyba ze ktos swapowal ten silnik do 1.9 ale tez nie sadze (mysle ze ktos sobie zwalil znaczek 1.9 na klape, albo klapa zmieniona) . Opcji jest kilka. Ciekawe swoja droga skad ten angol ma ta Z skoro nawet nie wie co to za silnik.
-
Znalezione na allegro, ebay, itp ...
No dzieki. Wstepnie ugadane, mam nadzieje ze sprzedajacy sie wywiaze sie z umowy. Szkoda ze brazowe suwaki, nie wiem co to za pomysly, widze ze jak u Sarona, moj byl z czarnymi :cry: . Takze ..nie licytujcie :).
-
[Sprzedam/Kupię/Zamienię] - części,akcesoria
Jak na allegro to troche za uczciwe foty porobiles ...przez ta szpachle to nie wiem czy ktos sie skusi. Mogles to zamalowac chociaz jakas czarna farba. A ta podsufitka to dlaczego tak odchodzi ?? Nie to zebym byl zainteresowany tylko tak sie pytam ... :roll: ;) .
-
[Z3] Plan zakupu i prośba o ocenę sztuki z aukcji
Pozwol sobie poszukac na forum bo bylo juz o tym pisanie nie raz , nie dwa. Da sie jezdzic zetka zima, tak jak i kazdym innym bmw z epoki E30 czy E36. Bywa to tylko utrudnione przez tylny naped i czesty brak kontroli trakcji w slabszych modelach (szpera takze nie pomaga w normalnej jezdzie zima).