Treść opublikowana przez michal15
-
E92 325D nie mozna zrobic diagnostyki sterowników
nie wczesniej nic nie robilem,auto mam pare miesiecy,sprowadzilem z niemiec...wczesniej zadnej diagnostyki nie robilem,az do tego momentu gdu trzeba skasowac inspekcje oleowa bo wlasnie wymienialem :/
-
E92 325D nie mozna zrobic diagnostyki sterowników
mam kabel k+dcan i tez nic;/
-
E92 325D nie mozna zrobic diagnostyki sterowników
2004- 10.2006 i wszystko bez problemu...kts tez wersja z 2012r...inpa wersje mam tez starsza bez e92 ale mam tez i nowsza juz z e92 i nic
-
E92 325D nie mozna zrobic diagnostyki sterowników
inpa,kts.wszystko jak z fabryki nic nie dokladane;/ wczesniej z zadna bmw nie mialem problemu
-
[E91 320D] Osłona gumowa - wkładu filtra powietrza
http://allegro.pl/bmw-e90-e91-320d-oryginalny-kanal-wlot-powietrza-i3765215334.html :P
-
E92 325D nie mozna zrobic diagnostyki sterowników
mam problem,chcialem zprawdzic sobie wszystkie systemy w samochodzie a tu ooo:( po podlaczeniu komputera podjeciu proby wyszukiwania systemu i bledów,zaden system nie zostaaje znaleziony.czyli nie moge polaczyc sie z calym samochodem...probowalem kilkoma programami...dodam ze to nie wina interfejsow bo na innych autach dzialaja bez problemu... bezpieczniki sa ok... mial ktos podobny problem,co to moze byc? rok produkcji auta to 05.2007 pomocy pozdrawiam
-
e92 325d brak polaczena ze sterownikami
tego nie sprawdzalem bo nie bylem w serwisie:) ale moze cos wykombinuje. chce tylko usunac serwis olejowy bo wlasnie po wymianie i ogolnie zobaczyc co sie dzieje,bo chyba ktoras swieca kuleje.teraz jak sie chlodno zrobilo to po zapaleniu lekko nie rowno chodzi silniczek.
-
e92 325d brak polaczena ze sterownikami
okolice wawy;) no dziwne bo w e90 laczy sie bez problemu a w tym nic.wykrywa tylko przewod i tyle
-
e92 325d brak polaczena ze sterownikami
a jesli w e90 dziala bez problemu?
-
e92 325d brak polaczena ze sterownikami
tzn co moze byc z portem com? ta inpa w e90 dziala bez problemu
-
e92 325d brak polaczena ze sterownikami
podlaczalem wlasnie inpe z tym przewodem k dcan,owszem wykrywa ze podlaczony ale dalej nic,jakis blad i tyle
-
e92 325d brak polaczena ze sterownikami
320d z 2006roku.czyli mmusze kupic ten kabel i bedzie ok? bo tak jak podlacze samochod wykrywa tylko nie ma polaczenia z zdanym sterownikiem
-
e92 325d brak polaczena ze sterownikami
brat ma e90 z 2006roku i tam dziala inpa i bosch bez problemu ... wiec chyba problem lezy gdzies indziej
-
e92 325d brak polaczena ze sterownikami
raczej nie bo inymi programami np. bosch tez probowalem i jest to samo
-
e92 325d brak polaczena ze sterownikami
mam problem,poniewaz ne moge polaczyc se z zadny sterownikiem po podlaczeniu inpy.. gdy podlaczam inpe wyrywa ze jest podlaczona z samochodem ale gdy wybiore wyszukiwanie bledow w jaKIM kolwiek systemie wysakuje nie znaleziono systemu..bezpieczniki sprawdzilem
-
E90 318d wloty na tarcze?
chodzi m o te kanaly powietrza ktore sa przykrecane do nadkoli czy zdezaka
-
E90 318d wloty na tarcze?
wie ktos moze czy w mojej e 90 318d 2006 powinny byc wloty na tarcze? jesli tak to do czego sa one mocowane?
-
Deska skrzypi
ja tez mam podobny problem.gdy zrobilo sie chlodniej dochodza dziwne dzwieki gdzies na srodku deski tak jakby przy samej szybie.mam navi.wyciagalem ja licznik i ten plastik na srodku gdzie jest czujnik naslonecznienia czy jakos tak.cholera wie co to jest,tak jakby jakis plastik drzal.
-
E90 318d Engine fault! Reduced power
podepne inpe i zobacze.przy takim przebiegu padl by wtrysk,mam 111000tys orginalny
-
E90 318d Engine fault! Reduced power
filtr byl wymieniany ponad tydzin temu.filtr jest boscha czyli raczej odpada
-
E90 318d Engine fault! Reduced power
filtr byl wymieniany ponad tydzin temu.filtr jest boscha czyli raczej odpada
-
E90 318d Engine fault! Reduced power
wychodzi blad 4560 monitorowanie cisnienia szyny odchylka zasilania
-
E90 318d Engine fault! Reduced power
ostatnio za wyskoczyl mi komunikat Engine fault! Reduced power i zapalila sie kontrolka sinika.robi sie to tak ze przy jedzie na 4 biegu przy predkosci 160km/h samochod poprostu slabnie i potem nie ma juz takiej mocy.po zgaszeniu silnika i odpaleniu wszystko jest ok.mial ktos moze taki problem?
-
E90 318d brak paliwa...
z prawej jest ta glowna pompa a z lewej pompa z plywakiem .pompy sa polaczone prewodami w zbiorniku,z pompy z lewej strony wychodza przewody ktore lacza sie z pompka przed filtrem paliwa.niby teraz zatankowalem pojezdzilem i jest ok.czyli mam rozumiec ze cos jest nie tak wlasnie z ta pompa z lewej strony po stronie kierowcy?
-
E90 318d brak paliwa...
mam problem,otoz ostatnio mialem problem z gasnieciem samochodu podczas jazdy,samochod wchodzil w tryb awaryjny,albo gasl albo jakims cudem po dodaniu gazu zlapal...ostatni zdazylo sie ze krecil krecil i niechcial zapalic.po sprawdzeniu okazalo sie ze nie ma paliwa w przewodach.zaczalem od sprawdzenia pompki przed filtrem paliwa,okazala sie dobra.potem nadeszla kolej na sprawdzenie pompki w zbiorniku i co sie okazalo ze w komorze w ktorej sie znajduje pompka nie ma paliwa a w komorze gdzie jest plywak bylo.po nalaniu paliwa samochod zapalil.co moze byc przyczyna ze paliwo znajdowalo sie w jednej komorze?? mial ktos taki problem?co dziwne przed tym jak zgasl samochod byl tankowany jakies 100km przed tym zdarrzeniem.zdarzalo sie tak kilka razy ale po jakims czasie. zapalal ale zadna usterka nie wychodzila