Witam, jestem tu nowy. Jako że we wrześniu mam zamiar zmienić auto z Golfa 3 GTi xx jahre z lpg na BMW E46 318d, 320d lub 318i koniecznie w wersji touring(kombi) i po lifcie mam parę pytań, mianowicie czy 318i nadaję się do lpg?? jak 318d i 320d się sprawują jakieś duże wady?? jak wygląda mniej więcej spalanie w tych samochodach, koszty ekslploatacyjne itd Jak blacharka w tych samochodach, są jakieś miejsca gdzie lubi się ruda pojawiać??