Kolego i co z Twoim radyjkiem? Bo mam podobny problem....2001r radio (modelu nie znam) 16:9 navi, telefon, kaseta, zmieniarka, TV...jedziesz sobie spokojnie słuchasz ulubionego kawałka i nagle CISZA....bez żadnych dziur, czasem nawet w garażu obraża się i milknie...jak w bibliotece....nie działa ani radio, ani CD, ani dźwięk w navi...no umarło...czasem pomaga wyłączenie i włączenie zapłonu, czasem wył i wł samego radia, czasem coś zobaczyć przy zmieniarce....PROSZĘ POMOCY! nie wiem z której strony to ugryźć.... :cry: