Witam Jestem szczesliwym posiadaczem BMW E60 545, moje sczescie nie jest jednak pelne. Mam problem z dynamiczna jazda. Objawia sie to w ten sposob, ze w momencie gwaltownego wcisniecia pedalu gazu w silniku odlaczany jest jeden cylinder a komputer pokazuje informacje o niepoprawnej emisji spalin. Nie wiem co to moze byc, bo dzieje sie tak tylko na trybie skrzyni D na DS lub M nie wystepuje. Po wylaczeniu silnika i ponownym uruchomieniu wszystko jest OK. Macie jakies pomysly?