-
Czujnik spalania Stukowego podwójny czy 2 pojedyncze?
Ale na przepustnicy czy przeplywomierz? Jesli na przepustnicy to tam gdzie wchodzi ta wtyczka tak? a mozna tą wtyczke to znaczy to gniazdko wymienic gdzie wchodzi ta wtyczka czy przepustnice całą? :?
-
Czujnik spalania Stukowego podwójny czy 2 pojedyncze?
o ile sie nie myle blad nr 73 lub 72 regulacja predkosci pojazdu
-
Czujnik spalania Stukowego podwójny czy 2 pojedyncze?
Dobra Panowie po wymiania czujnika spalania stukowego i po wykasowaniu bledow, ten problem juz nie wystepuje, ale nic nie zmienilo sie w pracy silnika ciagle jest to samo. Wysakuje tylo bląd eugulacja predosci pojazdu czy jakos tak, Prosze o pomoc!!!
-
Czujnik spalania Stukowego podwójny czy 2 pojedyncze?
Nastepne pytanie, słuchajcie wyjołem silniczek krokowy wiem jakimi srodkami go czyscic, ale pytanie jest takie: Jak go wyjołem to musze go jeszcze jakoś rozkrecać czy coś w tym stylu, i jak mam zamoczyć go jak tam jest wtyczka?
-
Czujnik spalania Stukowego podwójny czy 2 pojedyncze?
był podłączony i pokazało tylko czujnik spalania stukowego
-
Czujnik spalania Stukowego podwójny czy 2 pojedyncze?
No racja jest pojedynczy ale jest jeszcze drugi... Ogółem sprawa wygląda tak po wymienie czujnika silnik dalej faluje, gdy odłączymy wtyczke od przepustnicy wszystko jest ok, chodzi ładnie i plynnie co jest przyczyną tego?
-
Czujnik spalania Stukowego podwójny czy 2 pojedyncze?
Pomoże ktoś to dosyć pilne?
-
Czujnik spalania Stukowego podwójny czy 2 pojedyncze?
Witam z kolegą chcemy wymienić czujnik spalania stukowego, ale mamy problem kupiliśmy czujnik wg katalogu jest to czujnik który wygląda tak że z jednej wtyczki wychodzą 2 czujniki taki jak tutajhttp://images.google.com/imgres?q=czujnik+spalania+stukowego+bmw+e+36&hl=pl&biw=1366&bih=667&tbm=isch&tbnid=W8aNwVreSJjFQM:&imgrefurl=http://allegro.pl/czujnik-spalania-stukowego-bmw-e36-318-is-ti-m44-i1726061080.html&docid=sMNVN2NCDBCLpM&itg=1&imgurl=http://img20.allegroimg.pl/photos/oryginal/17/26/06/10/1726061080&w=1024&h=768&ei=Lmj1T-XJO8XAhAeTwq3fBg&zoom=1&iact=hc&vpx=173&vpy=192&dur=1104&hovh=194&hovw=259&tx=215&ty=78&sig=106115627322521751193&page=1&tbnh=123&tbnw=164&start=0&ndsp=18&ved=1t:429,r:0,s:0,i:74 Gdy z kolegą doszliśmy już do tego czujnika po wczescniejszym ściągnięciu kolektora dolotowego okazało się że czujnik wygląda całkiem inacej bo tak :http://archiwumallegro.pl/czujnik_spalania_stukowego_bmw_e_36_318_is_m_42-573899176.html I tu jest moje pytanie czy przy silniku 1.6 jest to mozliwe? i czy jeslii to już jest to ten czujnik czy jest jeszcze jeden jesli tak to gdzie? z góry dzięki za odpowiedz