NA POCZATKU BYŁ E36 1.8 184V E2 POZNIEJ 2.8 286 S1 TERAZ MA BYC POD WARUNKIEM ZE ZAPALI 2.8 286 S2 OD E 39 NA PODWÓJNYM VANOSIE TE OZNACZENIA ZNALAZŁEM NA SILNIKACH NIE WIEM GDZIE SZUKAC np M52 puszske immo mam pod schowkiem moze mozna wogóle to obejść???? kurcze już mi rece opadają nawet w serwisie nie wiedza gdzie i do czego ta kostka idzie co podawałem wczesniej foto na forum
witam też mam problem po swapie mam ews cały komplet wymieniony a nawet rozrusznik nie ruszy czyżby immo?????? pomóżcie ma ktoś moze schemat wtyczki do sterownika silnika mam nie kompletna wiązke pare kabelków musze dorobić ja mam silnik na podwójnym vanosie nawet nie wiem gdzie szukać jego oznaczenia mam 5 wtyczek małych do ecu panowie pomóżcie co tu powinno być ????? http://img189.imageshack.us/img189/1087/bmworg.png Uploaded with ImageShack.us dozuce więcej fotek http://img811.imageshack.us/img811/1087/bmworg.png Uploaded with ImageShack.us http://img59.imageshack.us/img59/5893/bmw1org.png Uploaded with ImageShack.us http://img96.imageshack.us/img96/7928/bmw2org.png Uploaded with ImageShack.us
52 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.