Treść opublikowana przez Keczler
-
[F10] M5 opinia o modelu
http://www.motortrend.com/roadtests/coupes/1211_2013_bmw_m5_first_test/ North America is the only continent where you can buy the 2013 BMW M5 with a manual transmission. Niby jest napisane o 2013 roku, ale ciągle mam wrażenie, że gdzieś widziałem, że w F10 M5 manual będzie tylko w Stanach. Najlepiej zadzwoń do nich, zawołaj VIN i pierwsze co to wrzuć w google. Jeśli to był Amerykaniec i do tego bity, to wyszukiwarka na pewno coś wyrzuci ( może nawet okraszone pikantnymi zdjęciami ). A jak nic, to pisz do kolegów z tego forum co się zajmują rozkodowywaniem VINów.
-
[F10] M5 opinia o modelu
Z tego co wiem, wersje EU są tylko z automatem, manual był opcjonalnie w USA dostępny ( tak wiem, bez sensu, ale tak było ).
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
Serio lepiej by wyglądało bez tej folii :mrgreen: :P
- F01 750i
-
F01 750i
Mojej matuli Skoda Fabia 1.4 16V 75 koni benzyna 2005 rok, 143 tys. przebiegu i od wymiany do wymiany bez dolewania ani kropli ( poziom sprawdzany co 2 tygodnie lub przed i po każdej dłuższej trasie ). Wymiany oleju co 15 tys. kilometrów.
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
Muszę wrócić do Łodzi, bo niestety studiuję gdzie indziej i aparat poza zasięgiem :( ( no chyba, że telefoniczny ale szanujmy się :D ). Jak tylko będę w domu i znajdę czas to zrobię sesję i opiszę trochę autko :) Pozdro
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
Ale koleżanka chyba właśnie o to pytała :P Zresztą nieważne. Jak zwał tak zwał. Wszyscy wiedzą o co chodzi :D
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
To teraz znasz już drugą nazwę :D ;) A żeby nie być gołosłownym: http://www.a6klub.pl/-a6-c5-zgubiona-tz-zlodziejka-do-odkrecania-kol-vt49862.htm Pierwszy wynik wyszukiwania w google :)
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
Złodziejka się nazywa. ;)
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
I prawidłowo, od małego na całego :cool2:
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
O Pani z Łodzi :) Będę wypatrywał na skrzyżowaniach. Felgi nietypowe, więc łatwo będzie rozpoznać :norty: :cool2:
-
F10 530i M-Performance
No właśnie, gdybym widział felgi to by było najłatwiej stwierdzić, ale całą reszta się zgadzała :norty:
-
F10 530i M-Performance
Monogramus, czy Ty masz rejestrację WY, bo widziałem cholernie podobny samochód dzisiaj na DK12 między Radomiem i Puławami.
-
E90 335i--->str.12 zimowy filmik! i jakis balwan mi na siedz
Pierwsza :cool2:
-
BMW 335d. 2010 rok. ZABRZE UWAGA WBAPN7C57BA781593
Keczler odpowiedział(a) na kacper79 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA ja uważam, że kolega bardzo dobrze zrobił :cool2: Bo 90% amerykańców jest oznaczane jako bezwypadki i jak teraz nie pójdzie do kogoś, to może być na nowej aukcji jako bezwypadkowy. Jedyne do czego można by się przyczepić to to, że temat powinien być raczej w dziale: viewforum.php?f=44 . Ale to tylko szczegół.
-
[SKRADZIONO] E90 320dA czarna
Trzymam kciuki za to, żeby się znalazło, ale im dłużej jej nie ma, tym mniejsze szanse :( Możliwe, że już jest w częściach, ewentualnie stoi w kolejce w Dorohusku lub Hrebennem. :( Sku***syny.
-
[SKRADZIONO] BMW E90 318d
http://www.gwardak.republika.pl/tablice_w.html
-
BMW e91 LCI 320xDrive 184KM - WYPRZEDAŻ POZOSTAŁOŚCI !!!!!
Ale auto nie zostało skradzione w Lubelskiem tylko na Dolnym Śląsku o ile mi dobrze wiadomo. Nieważne. Wyrazy współczucia, bo utrata auta to tragedia w taki sposób, trzeba liczyć na to, że się znajdzie, a złodzieje zakończą tak jak im się należy. :mad2:
-
BMW 325i E90
Ładna :cool2: Tylko kierownica nie po tej stronie co trzeba :wink:
-
E90 335i--->str.12 zimowy filmik! i jakis balwan mi na siedz
A mi się to właśnie podoba. Taka typowa amerykańska okolica jak z filmów :cool2:
-
e90 320d n47 2009r - krzyk
Po pierwsze gratulacje auta :cool2: No i przede wszystkim, że jest to LCI :cool2: O pokrowcach zdanie mam jak koledzy powyżej, ale skoro nie można zdjąć, to nic się nie poradzi :wink: Życzę, żeby dobrze Ci służyła :)
-
F10 520D MY2013
Uff no to wreszcie mamy w Łodzi porządny salon :cool2: A z Janowa mam 15 minut piechotą do nich :) Oby autko jak najlepiej służyło :)
-
F10 520D MY2013
To to ja akurat wiem :D Chodzi mi o Premium Arenę jak tam jest?
-
F10 520D MY2013
Gratulacje autka :cool2: F10 jest świetna! A tak abstrahując, jak obsługa w Premium Arenie? Podobna lipa jak u Tłoka? Czy jest okej?
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Sesja jak zawsze na najwyższym poziomie :cool2: No i te felgi. Są po prostu piękne :) :cool2: