Treść opublikowana przez paulmiller
-
Głowica czy Chłodnica spalin ? 320D
chodził jak igiełka... mi tez chodzi po odpaleniu przez 20 minut.. co ja k... mogłem z tym samochodem zrobic powiedz mi... ja to oddam to osoby która sie naprawde zna i wtedy zobaczymy co sie stało.. i w malutkich szczegółach opisze to tu.. przede wszystkim nie zostawie sprawy tez tak ze ty oddajesz mi niesprawne auto.. dobrze wiesz ze jest taka mozliwosc ze wystawie ci rachunek za [bAD].. robote jezeli okaze sie to jest twoja wina oczywiscie z innej beczki.. jezeli ktos sie zna bardzo dobrze i wie co sie robi przy wymianie uszczelki pod głowica i głowicy prosze ponizej napisac liste i porównamy z tym co ty zrobiłes... z jakiej racji mam ci placic jak po 20 km auto kopcilo jak szalone.,.
-
Głowica czy Chłodnica spalin ? 320D
".. taka głowice sobie kupiłes..." a co mówiles ??? ze jest elegancka... nie no rece mi totalnie opadaja... czemu sie bronisz w tak kiepski sposob i nie poczuwasz wcale do odpowiedzialnosci stanu auta ?? noo jechałem 300... nawet dobrze auta nie rozbujałem bo jak widziales jechalismy z kumplem na dwa auta.. jak sie orientujesz droga do torunia jest w polowie przez lasy i tego feralnego dnia było pełno sarenek przy drodze.. co ja... nie mam co robic tylko co tydzien wymieniac glowice bo taki mam kaprys ?? cały czas twierdzisz ze zrobiłes wszystko ok.. powiedz mi jak człowiek co ja mogłem z tym autem zrobic jak widzialem ze jest cos nie tak.. KOMEDIA ja chce to rozstrzygnąc bo inaczej juz sie z toba dogadac nie moge..
-
Głowica czy Chłodnica spalin ? 320D
mysle ze sprawdzanie glowicy jak sama nazwa mówi daję jakas pewnosc ze jest sprawna Oczywiscie moge postawic ale ja sprawdzam głowice bo niestety nie zaufam ci juz na tyle zebys dał ja do x zakładu na sprawdzenie i powiedział ze jest niesprawna.. zeby wyjsc z twarza z tego.. z tego co sie orientuje robi sie wiecej niz planowanie.. i wymienia sie to i tamto no ale myslalem ze nie musze ci tego mowic.. a poruszyles pozniej temat uszczelniaczy.. na ta chwile sprawa ma sie naprawde kiepsko..
-
Głowica czy Chłodnica spalin ? 320D
Nie no śmiać mi się chce. . Bo denerwować już nie mam siły. Kolega wyżej twierdzi że padla po 20km od odebrania auta. Widocznie była super sprawdzona!. Najlepsze jest to że mam znowu płacić za sprawdzenie itp. Normalne ? Raczej nie. Nowy pomysł jest taki że może jednak blok. . O co tu chodzi. . Każdy mechanik mnie odsyła do ciebie a byłem już u 3. Prosiłem cię . . Sprawdź wszystko dokładnie. . Zapewniałes mnie że będzie dobrze. . A jest syf.
-
320D Objawy po wymianie głowicy...
no mechanik ma ogarniac to ponownie...
-
Głowica czy Chłodnica spalin ? 320D
Nie masz pewności że głowica że była uszczelniona.. dzwoniłem do ciebie po 20 km że kopci strasznie.. to mnie zapewniałeś że syf z tłumików sie wypala.. na drugi dzien juz litr płynu wzial a zrobiłem max 50 km i potem kolejny litr wiec po co ktos miałby sprzedawac uszkodzona glowice zrobiona na sztuke dajac 30 dni gwarancji .. jak wie ze pieniadze i tak bedzie musial oddac jak beda problemy bo nie zyjemy w afryce.. byłem w 3 miejscach to kazdy mnie odsyła do ciebie, ja nie wiem sam co mam juz myslec.. jestem tak wkur... ze masakra. zrozum mnie !!! Zresztą nie mam zamiaru tu kłócić się tu i mam nadzieję że rozwiążemy ten problem
-
Głowica czy Chłodnica spalin ? 320D
po 20 km od odebrania auta
-
320D Objawy po wymianie głowicy...
jest nadal tylko znalazłem swój stary temat i tam wkleilem
-
Głowica czy Chłodnica spalin ? 320D
dlatego wrzuciłem film... mozliwe zeby po 50 km glowica walneła ?
-
320D Objawy po wymianie głowicy...
do zamkniecia
-
Głowica czy Chłodnica spalin ? 320D
chłodniczki nie ma odme wymienialem miesiac temu tzn filterek
-
Głowica czy Chłodnica spalin ? 320D
Witam Chciałbym przedstawić objawy jakie wystepują u mnie po wymianie głowicy i uszczelki pod głowicą. Dodam tylko ze glowica została tylko splanowana, czy sprawdzana na szczelność takiej wiedzy w 100% nie mam stare szpilki Objawy teraz bierze z 2 litry płynu na 100 km kopci raz na biało a raz na niebiesko [ wczesniej nawet grama niebieskiego dymu nie było ]. z pod korka oleju kopci masakrycznie Nie widac ubytku oleju ani mieszania sie płynu z olejem poniżej zamieszczam film nagrany wczoraj
-
320D Objawy po wymianie głowicy...
Witam Chciałbym przedstawić objawy jakie wystepują u mnie po wymianie głowicy i uszczelki pod głowicą. Dodam tylko ze glowica została tylko splanowana, czy sprawdzana na szczelność takiej wiedzy w 100% nie mam stare szpilki Objawy teraz bierze z 2 litry płynu na 100 km kopci raz na biało a raz na niebiesko [ wczesniej nawet grama niebieskiego dymu nie było ]. z pod korka oleju kopci masakrycznie Nie widac ubytku oleju ani mieszania sie płynu z olejem poniżej zamieszczam film nagrany wczoraj JUZ NIE MAM SIŁY..
-
Głowica czy Chłodnica spalin ? 320D
mam nadzieje marcin :) sam wiesz o co chodzi.. trzymaj te papiery od głowicy ok ?
-
Głowica czy Chłodnica spalin ? 320D
nie ma jej już
-
Głowica czy Chłodnica spalin ? 320D
witam właśnie jestem po wymianie głowicy i uszczelki pod głowica . auto nadal dymi na biało. martwię się bo kupa kasy poszła na to
-
Głowica czy Chłodnica spalin ? 320D
posiada może ktoś jeszcze kompletną głowice ?
-
Głowica czy Chłodnica spalin ? 320D
nie kupiłem zaproponuj cos.. jezeli mówisz ze dobra
-
Głowica czy Chłodnica spalin ? 320D
tu jest foto głowicy http://images35.fotosik.pl/1329/c2e66e56449853cfm.jpg
-
Głowica czy Chłodnica spalin ? 320D
jest tez cos takiego http://moto.allegro.pl/glowica-bmw-320d-136km-m47-i2255361383.html
-
Głowica czy Chłodnica spalin ? 320D
no mówił marcin.. niestety jakiś fachowiec się popisał fest brac? http://moto.allegro.pl/bmw-e46-320d-m47-136km-i2292714773.html
-
Głowica czy Chłodnica spalin ? 320D
wiec tak glowica do wymiany.. ma ktoś zapas na zbyciu ?;p
-
Głowica czy Chłodnica spalin ? 320D
z uszczelką :P ? czy z chłodnica egr?
-
Głowica czy Chłodnica spalin ? 320D
tylko jak
-
Głowica czy Chłodnica spalin ? 320D
kurcze przez to może tak dym walić ?