Treść opublikowana przez Pavlo 530
-
Wskazówka od paliwa wariuje:/
Dziś do tankowałem do pełna ,wszystko śmiga jak należy a i ringi wyglądają świetnie.Jeszcze raz dzięki.
-
Wskazówka od paliwa wariuje:/
Już po sprawię :D wszystko oki ,dzięki kolego .Jestem ci winien dużego browara :mrgreen: Temat do usunięcia
-
Wskazówka od paliwa wariuje:/
Dzięki za info
-
Wskazówka od paliwa wariuje:/
krys32 ale mam jakoś przytrzymać tą ośkę czy po prostu delikatnie pokręcić wskazówkę.Może faktycznie jak na teście idzie mi do 40-50 l a normalnie pokazuje 15 a mam 30 ,to może wystarczy ją przesunąć w prawo,oby tak było.Strasznie mnie wkur...a jak mi coś w aucie nie działa. Dzięki krys32
-
Wskazówka od paliwa wariuje:/
Chyba wyciągnąłem ośkę z silniczka :x Poprawione :D
-
Wskazówka od paliwa wariuje:/
Witam kolegów.Dziś mi przyszły ringi zegarów więc postanowiłem je zamontować.Po wyjęciu i rozebraniu licznika założyłem ringi i gra.Latem jakoś naprawiałem licznik (pixeloza) i gościu który mi to robił źle założył wskazówki ( zamienił palio z ekonomizerem) więc pomyślałem że spróbuje je zamienić. Zacząłem powoli zdejmować wskazówkę od paliwa ,uniosłem ją może z pół cm i po tym wskazówka już sama nie wraca do zera tylko staje na 15 l . Złożyłem zegar i podłączyłem i odpaliłem test zegarów. Wskazówka idzie do 50 l i spada do 0 i wskakuje na 15 po wyłączeniu zapłonu spada na zero. Więc tak przesuwam wskazówkę na maxa w prawo,puszczam spada do 50 i stoi lekko ją uniosę znowu zejdzie do 20-30 i stanie następnie znowu ją uniosę spada do zera.Pomóżcie proszę bo wkur......a mnie to jak cholera.Mam 30 l w baku a ona pokazuje15 .Zachciało mi się ruszać to :duh:
-
Ile pali twoja bemka
W zeszłą niedziele zrobiłem trasę do Wrocławia 320 km z czego 250 to autostrada i prędkość 130 na tempomacie i autko spaliło równe 20 l co daje średnią 6,25 :D natomiast w mieście jeszcze mi nie spaliła więcej niż 8 l
-
einspritzanlage 530d zgasło podczas jazdy
Dziś trochę pośmigałem i zauważyłem że poziom paliwa w obu komorach się wyrównał :D w lewej komorze 14l w drugiej 15,5,zobaczymy co będzie dalej.Mam nadzieję że będzie OK
-
einspritzanlage 530d zgasło podczas jazdy
U mnie w prawej polówce jest pompka i powinna przepompowywać do lewej komory z której już pompka progowa ciągnie do silnika ,tylko zastanawia mnie jak to wszystko się odbywa,kiedy się załącza i pompuje do lewej komory no i ta różnica poziomów paliwa .Wyjaśni mi to ktoś??? Byłbym bardzo wdzięczny :D
-
einspritzanlage 530d zgasło podczas jazdy
Dziś wymieniłem pompkę,pompka załącza się po włączeniu zapłonu i chodzi jakieś 30 sekund i przestaje.Dziwi mnie tylko że w jednej komorze mam 13,5 l a drugiej 21,5 w sumie 35l ,nie powinien być taki sam poziom w obu komorach???????
-
einspritzanlage 530d zgasło podczas jazdy
Może lepiej zakupić używany oryginał????
-
Ile pali twoja bemka
Coś kolega chciał powiedzieć??????
-
einspritzanlage 530d zgasło podczas jazdy
Dzięki za odp kolego :cool2: Będę musiał się z tym uporać.Możesz polecić jakąś pompkę????
-
Ile pali twoja bemka
To i ja się pochwale :D BMW 530D 193 KM,papucie 225X55X16 ,Autko zadowala się 7,5 L ON na 100 KM po mieście :D Pomiar dokonywany kilkakrotnie.Dziś tankowałem i zrobiłem 295 KM na 22 l ON :mrgreen: Jazda raczej oszczędna.
-
einspritzanlage 530d zgasło podczas jazdy
Pomoże ktoś???
-
einspritzanlage 530d zgasło podczas jazdy
Witam,dziś spotkał mnie nieoczekiwany problem mianowicie komunikat einspritzanlage i auto zgasło.Miałem jakieś 18-20 litrów w baku więc :shock: ale przypomniałem sobie że jak kupowałem to koleś coś mówił o tym.Zalałem dwie dyszki i kręcę raz drugi i hasa :D Dodam że autko śmiga jak wściekłe i pali na dotyk ,nigdy nie miałem problemów do dziś.Powiedzcie czy to ta pompka w baku się skończyła i nie przelewa z jednej komory do drugiej?????
-
Przeprogramowanie webasto na dogrzewanie wnętrza
Oj cenią się ,dzieki
-
Czyszczenie, pielęgnacja jasnej skóry i inne kosmetyki
Ja używam Sonaxu do konserwacji i czyszczenia i narazie mi wystarczy
-
Komunikat "Nebellicht hi prufen" "???
Problem rozwiązany ... z tyłu była dobra lecz nadpalona żarówka od przeciwmgielnych a z przodu nie było dobrego przejścia na kostce.Po wyczyszczeniu i spryskaniu ISOLEM wszystko wróciło do normy.Dzięki wszystkim za odp.
-
Przeprogramowanie webasto na dogrzewanie wnętrza
Przejrzałem lecz nic nie znalazłem na temat webasto.A może kolega by mi w tym pomógł ,nie za free oczywiście,mam nie daleko do Gubina a tak apropos to moja Bunia pochodzi z Gubina :mrgreen:
-
Aktywacja webasto w DIS v.44
Ja także mam taką opcję,mam zestawik BMW Professional
-
Aktywacja webasto w DIS v.44
Ja także chciałbym przeprogramować swoje Webasto ale nie mam o tym zielonego pojęcia.Może jest ktoś w okolicach lubuskiego kto by mi pomógł???
-
Komunikat "Nebellicht hi prufen" "???
Taką rozpiskę z objaśnieniem komunikatów to ja mam tylko co jest grane skoro światła świecą???
-
Komunikat "Nebellicht hi prufen" "???
Sprawdzałem wszystkie świecą i przód i tył-świecą .Może jakiś błąd,da się jakoś wykasować te komunikaty??
-
Komunikat "Nebellicht hi prufen" "???
Witam,od kilku dni wyskakiwał mi komunikat "Nebellicht vo prufen" sprawdzałem światła przeciw mgielne i wszystko oki.Dziś wyskoczył "Nebellicht hi prufen" Sprawdziłem wszystkie światła i wszystko jest ok światła świecą więc o co chodzi????