Skocz do zawartości

Pavlo 530

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pavlo 530

  1. Dziś do tankowałem do pełna ,wszystko śmiga jak należy a i ringi wyglądają świetnie.Jeszcze raz dzięki.
  2. Już po sprawię :D wszystko oki ,dzięki kolego .Jestem ci winien dużego browara :mrgreen: Temat do usunięcia
  3. Dzięki za info
  4. krys32 ale mam jakoś przytrzymać tą ośkę czy po prostu delikatnie pokręcić wskazówkę.Może faktycznie jak na teście idzie mi do 40-50 l a normalnie pokazuje 15 a mam 30 ,to może wystarczy ją przesunąć w prawo,oby tak było.Strasznie mnie wkur...a jak mi coś w aucie nie działa. Dzięki krys32
  5. Chyba wyciągnąłem ośkę z silniczka :x Poprawione :D
  6. Pavlo 530 opublikował(a) temat w E39
    Witam kolegów.Dziś mi przyszły ringi zegarów więc postanowiłem je zamontować.Po wyjęciu i rozebraniu licznika założyłem ringi i gra.Latem jakoś naprawiałem licznik (pixeloza) i gościu który mi to robił źle założył wskazówki ( zamienił palio z ekonomizerem) więc pomyślałem że spróbuje je zamienić. Zacząłem powoli zdejmować wskazówkę od paliwa ,uniosłem ją może z pół cm i po tym wskazówka już sama nie wraca do zera tylko staje na 15 l . Złożyłem zegar i podłączyłem i odpaliłem test zegarów. Wskazówka idzie do 50 l i spada do 0 i wskakuje na 15 po wyłączeniu zapłonu spada na zero. Więc tak przesuwam wskazówkę na maxa w prawo,puszczam spada do 50 i stoi lekko ją uniosę znowu zejdzie do 20-30 i stanie następnie znowu ją uniosę spada do zera.Pomóżcie proszę bo wkur......a mnie to jak cholera.Mam 30 l w baku a ona pokazuje15 .Zachciało mi się ruszać to :duh:
  7. W zeszłą niedziele zrobiłem trasę do Wrocławia 320 km z czego 250 to autostrada i prędkość 130 na tempomacie i autko spaliło równe 20 l co daje średnią 6,25 :D natomiast w mieście jeszcze mi nie spaliła więcej niż 8 l
  8. Dziś trochę pośmigałem i zauważyłem że poziom paliwa w obu komorach się wyrównał :D w lewej komorze 14l w drugiej 15,5,zobaczymy co będzie dalej.Mam nadzieję że będzie OK
  9. U mnie w prawej polówce jest pompka i powinna przepompowywać do lewej komory z której już pompka progowa ciągnie do silnika ,tylko zastanawia mnie jak to wszystko się odbywa,kiedy się załącza i pompuje do lewej komory no i ta różnica poziomów paliwa .Wyjaśni mi to ktoś??? Byłbym bardzo wdzięczny :D
  10. Dziś wymieniłem pompkę,pompka załącza się po włączeniu zapłonu i chodzi jakieś 30 sekund i przestaje.Dziwi mnie tylko że w jednej komorze mam 13,5 l a drugiej 21,5 w sumie 35l ,nie powinien być taki sam poziom w obu komorach???????
  11. Może lepiej zakupić używany oryginał????
  12. Coś kolega chciał powiedzieć??????
  13. Dzięki za odp kolego :cool2: Będę musiał się z tym uporać.Możesz polecić jakąś pompkę????
  14. To i ja się pochwale :D BMW 530D 193 KM,papucie 225X55X16 ,Autko zadowala się 7,5 L ON na 100 KM po mieście :D Pomiar dokonywany kilkakrotnie.Dziś tankowałem i zrobiłem 295 KM na 22 l ON :mrgreen: Jazda raczej oszczędna.
  15. Pomoże ktoś???
  16. Witam,dziś spotkał mnie nieoczekiwany problem mianowicie komunikat einspritzanlage i auto zgasło.Miałem jakieś 18-20 litrów w baku więc :shock: ale przypomniałem sobie że jak kupowałem to koleś coś mówił o tym.Zalałem dwie dyszki i kręcę raz drugi i hasa :D Dodam że autko śmiga jak wściekłe i pali na dotyk ,nigdy nie miałem problemów do dziś.Powiedzcie czy to ta pompka w baku się skończyła i nie przelewa z jednej komory do drugiej?????
  17. Ja używam Sonaxu do konserwacji i czyszczenia i narazie mi wystarczy
  18. Problem rozwiązany ... z tyłu była dobra lecz nadpalona żarówka od przeciwmgielnych a z przodu nie było dobrego przejścia na kostce.Po wyczyszczeniu i spryskaniu ISOLEM wszystko wróciło do normy.Dzięki wszystkim za odp.
  19. Przejrzałem lecz nic nie znalazłem na temat webasto.A może kolega by mi w tym pomógł ,nie za free oczywiście,mam nie daleko do Gubina a tak apropos to moja Bunia pochodzi z Gubina :mrgreen:
  20. Ja także mam taką opcję,mam zestawik BMW Professional
  21. Ja także chciałbym przeprogramować swoje Webasto ale nie mam o tym zielonego pojęcia.Może jest ktoś w okolicach lubuskiego kto by mi pomógł???
  22. Taką rozpiskę z objaśnieniem komunikatów to ja mam tylko co jest grane skoro światła świecą???
  23. Sprawdzałem wszystkie świecą i przód i tył-świecą .Może jakiś błąd,da się jakoś wykasować te komunikaty??
  24. Witam,od kilku dni wyskakiwał mi komunikat "Nebellicht vo prufen" sprawdzałem światła przeciw mgielne i wszystko oki.Dziś wyskoczył "Nebellicht hi prufen" Sprawdziłem wszystkie światła i wszystko jest ok światła świecą więc o co chodzi????

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.