Treść opublikowana przez kolonia1982
-
wymiana hamulcow
witam na ceramicznych klockach jest dużo lepiej może nie chodzi o jakość hamowania ale o to ze felgi się tak nie brudza na tylnej osi mam ceramiczne od roku i jest ok co prawda osad się robi ale nie taki jak na normalnym klocku ja tez jeszcze mam 19felge wiec warto do placic za ceramike :D jak prędzej mi kierownica latala to po zmianie tarcz jest spokuj :cool2:
-
wymiana hamulcow
hamulce wymienione :D
-
wymiana hamulcow
za place fachowcowi 60euro wymieni będzie po sprawie jak by nie było hamulce to sa zle cos zrobie i katastrofa gotowa. Nigdy tego nie robilem a jak to się mówi chytry dwa razy traci :D pozdrawiam
-
wymiana hamulcow
Nürburgring się ułożą :cool2:
-
wymiana hamulcow
dokladnie
-
wymiana hamulcow
koledzy ja wczoraj kupiłem te http://www.ebay.de/itm/ATE-POWER-DISC-BREMSSCHEIBEN-300mm-ATE-CERAMIC-BELAGE-WaKo-VORDERACHSE-/310657874741?pt=DE_Autoteile&fits=Make%3ABMW%7CPlatform%3AE90%7CType%3A325i&hash=item4854a6fb35 tak wiem trochę drogie noo ale WIECIE BEDZIESZ MIAL WYDATEK :cool2: a co do szanownej firmy ATU banda zlodzieji kasuja za pierdoly tyle co salon :mad2: i chyba ze jest jakas akcja to wtedy w miare się oplaca, ale z kolei trzeba się uodpornić na to co mowia i nie sluchac bo pojedzie się z jedna rzecza a wymyslaja milion innych które rzekomo sa natychmiast do robienia ale dzięki za info
-
wymiana hamulcow
witam w przyszłym tygodniu musze wymienić z przodu hamulce tarcze klocki czy można to wymienić samemu jest jakas duza filozofia?? jak nie to może ktoś z was może mi napisac po koleji co trzeba robic.. albo moze jakiś gotowy schemat wyslac :D no chyba ze nie ma sensu i lepiej zaplacic komus kto to robi zawodowo gość mi powiedział ze za 60euro wymieni.. Pozdrawiam...
-
Bicie kierownicy przy hamowaniu
dokładnie chciałbym kupic te wyżej co wymieniłem
-
Bicie kierownicy przy hamowaniu
dzięki kolego :cool2:
-
Bicie kierownicy przy hamowaniu
a czy te nacinane tarcze się szybciej nie zurzyja?
-
Bicie kierownicy przy hamowaniu
co myślicie o tym...http://www.ebay.de/itm/ATE-POWER-DISC-BREMSSCHEIBEN-300mm-ATE-CERAMIC-BELAGE-WaKo-VORDERACHSE-/310657874741?pt=DE_Autoteile&fits=Make%3ABMW%7CPlatform%3AE90%7CType%3A325i&hash=item4854a6fb35
-
Bicie kierownicy przy hamowaniu
Witam, może ktoś potrafi mi pomoc. Mam bmw e90 325i, jadąc z prędkością od 100km/h w górę podczas hamowania kierownica zaczyna mi tak drgać ze mało nie powybija mi zębów:) czy mogą to być przednie hamulce do wymiany (tylne były wymieniane) czy cos innego może to powodować. i jeżeli są to hamulce to jakiej wielkości tarcze przychodzą do tego modelu? Z góry dziękuje za odp.
-
doposazenie auta w tempomat
wielkie dzięki panowie :cool2:
-
doposazenie auta w tempomat
Witam. Slyszalem ze można doposazyc samochod w tempomat. czy ktoś już to robil? czy jest to bezpieczne dla samochodu? może ktoś wie jaki jest koszt i gdzie ewentualnie można cos takiego zrobić najlepiej we wroclawiu? z góry dziekuje za odpowiedzi.
-
Jaki silnik do e90?
tutaj masz auto z prywatnej reki cena jest ok http://suchen.mobile.de/auto-inserat/bmw-320i-navi-leder-xenon-langenberg/188634702.html?lang=de&pageNumber=1&__lp=1&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=10&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&fuels=PETROL&minFirstRegistrationDate=2006-01-01&maxPrice=7000&ambitCountry=DE&negativeFeatures=EXPORT&maxMileage=200000
-
Jaki silnik do e90?
witam ja od prawie 3lat mam e90 325i 2006rok do dzisiaj jestem bardzo zadowolony zero problemu 3razy do roku latam do polski trasa 850km średnio 140/160km 8.9l na100km wiec niema tragedii na taki silnik w miescie jak latam BARDZO DELIKATNIE :) TO 9.5l. Naprawde polecam 2.5litra 220km robi swoja robote no i 6celidrow fajnie chodzi.. w razie pytan proszę pisać. Pozdrawiam
-
cieknacy spryskiwacz na ksenonie?
a ile kosztuje papka w serwisie??
-
cieknacy spryskiwacz na ksenonie?
witam mam problem. mianowicie od jakiegos czasu zauwazylem plame tak jakby cieklo mi ze spryskiwacza na prawym ksenonie. dolalem wczoraj plyn do spryskiwaczy i dzisiaj zobaczylem wielka plame w tym samym miejscu. mial ktos juz z was cos takiego? slyszalem ze tam jest jakas pompka czy to moze byc to? jezeli nie to co to moze byc? a jezeli tak to probowal juz ktos z was to wymienic? jak sie do tego dostac? z gory dziekuje za pomoc.
-
jakie swiece do 325i??
ok czyli bedzie NGK dzieki panowie za pomoc :cool2:
-
jakie swiece do 325i??
witam niedlugo planuje wymienic swiece moze ktos podpowie jakie najlepiej kupic??? bmw e90 325i 2006rok Pozdrawiam
-
BMW 320i przed czy po liftingu? (awaryjność silników)
witam ciezko trafic na doskonaly model pewnie takich niema i nie dedzie :D ale moge ci powiedziec tylko tyle ze mam znajomego ktory pracuje w niemieckim salonie bmw rok temu tez chciale kupic e 90 320 albo 325i po dlogich godzinach czytan polskich niemieckich forach kazdy pisal ktory mial albo szybko sie pozbyl zeby nie kupowac 320 318 itp jak benzyne to 325i ktora mam od roku i jestem mega zadowolony albo disla330.Wracajac do znajomego on mi powiedzial tak ze co chwile jest jakas 320 na warsztacie generalnie auto jest nie udane... Oczywiscie nie chcem tutaj nikogo obrazic co maja ten model...
-
[e90] Jaki olej?
nie twierdze ze orginal jest zly ale wydaje mi sie ze shell jest z tej gornej polki moze lepszy od orginalu.... cenowo shell tez jest droszy ale o kase nie chodzi przy oleju niema co kasy zalowac :)
-
[e90] Jaki olej?
wielkie dziekuje za odp... :cool2: pozdrawiam
-
[e90] Jaki olej?
z tego co szukalem na necie to shella 0w40 longlife 4 to niema jest tylko longlife 1 wiec mysle ze taki kupie czy moze zmienic na orginal bmw??
-
wroclaw gdzie poleruja???
to dajcie jakies namiary na wroclawiu