Skocz do zawartości

Syriusz76

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Syriusz76

  1. Ok poradzilem sobie z tym wszystkim. Filtr paliwa Knecht jak najberdziej pasowal, nie tak jak wczesniej czytalem ze cos jest nie tak z nim. Trzeba tylko dobrze dobrac. Mam jeszcze pytanie: co ile km wymieniacie filtr powietrza, kabinowy i paliwa ?
  2. Ok wielkie dzieki za odpowiedzi bo juz myslalem ze bede musial pol auta rozbierac jak to na tym filmi widac! Filtra paliwa tez do wymiany mam i nie wiem czy samemu dam rade :/ Trzeba przed wymiana go zalewac ropa?
  3. Witam. Czy ktos z was wymienial sam filtr powietrza w 318D Touring 2008r. Wszedzie szukalem ale znalazlem tylko do takiego silnika: http://img4.sprzedajemy.pl/540x405_bmw-e-d-spalanie-l-duza-navi-wyp-2555879.jpg. Nawet film znalazlem: Ale u mnie wyglada to tak : http://img193.imageshack.us/img193/8871/dsc0239d.jpg Bede wdzieczny za pomoc.
  4. Syriusz76 odpowiedział(a) na Syriusz76 temat w E90, E91, E92, E93
    Znalazlem cos takiego ale nie wiem o co biega :( http://www.e90post.com/forums/attachment.php?attachmentid=797011&stc=1&d=1355712618
  5. Syriusz76 odpowiedział(a) na Syriusz76 temat w E90, E91, E92, E93
    Drucika tam zadnego nie ma za to jest cos takiego: :/ http://www.e90post.com/forums/attachment.php?attachmentid=108968&stc=1&d=1193627229
  6. Syriusz76 odpowiedział(a) na Syriusz76 temat w E90, E91, E92, E93
    Tam jest jakis drucik czy cos co trzyma zarowke ???
  7. Syriusz76 odpowiedział(a) na Syriusz76 temat w E90, E91, E92, E93
    No wiec ciagne :P ale nie chce nic uszkodzic bo to palcami nic nie daje .... hehehhe Cyzby az tak ciezko siedziala ?
  8. Syriusz76 opublikował(a) temat w E90, E91, E92, E93
    Hej. Nie moge sie dostac do wyszukiwarki wiec napisze. Chodzi o wymiane zarowki mijania h7. Otworzylem klapke w nadkolu, odkrecilem oslone i wyciagnalem gniazdo zasialania. Ale nie wiem jak wyjac zarowke :( moze ktos mi pomoc ??
  9. Syriusz76 opublikował(a) temat w E90, E91, E92, E93
    Hej. Przy zapalaniu wyswietla mi sie komunikat Service. Zostalo mi 1000 km do konca. Chack OK. Czy to dlatego ze zostalo 1000km wyswietla mi sie to ?
  10. Naczytalem sie tutaj http://bkd-fani.pl/forum/viewtopic.php?t=1136 i jestem przerazony tym. Nie wiem od czego zaczac. U mnie ewidentnie czuc w srodku gryzacy smrod :/ jak sprawdzic w moim aucie z Idrive zapchanie DPF bez podlaczania do kompa ?
  11. A nie moze to byc cos z nagrzewnicy ? Bo jak puszczam tylko zimne powietrze to jest calkiem niezle. Filtr kabinowy to jest gdzies w srodku ?
  12. No wlasnie tez tak myslalem ze filtry wymienie. Filtr kabinowy i mikrofilter ?
  13. Witam. Ostatnio zauwazylem dziwny zapach - smrod z ogrzewania. Napewno nie jest to swieze powietrze ale ciezko okreslic. Moga to byc spaliny ?
  14. Kupilem 6 za 210 zl. Dobra cena ?
  15. Smialo. Ile tam wchodzi 4 czy 5l ?
  16. Witam. Mam taki problem:/ Otoz przymierzam sie do wymiany oleju. W niemczech po nr Vin byl lany OW-30. Ale zalecany przez Castrola jest OW-40. Czy moge zalac 0W-40 ? 318D E91 N47 2008r. Pozdrawiam
  17. Witam. Witam jaki filtr olefu i paliwa do E91 2008 bedzie najbardziej korzystny?
  18. Syriusz76 opublikował(a) temat w E90, E91, E92, E93
    Witam. Czy ktos moze strzelic fotke jak wygladaja swiata dzienne bez ksenonow w E91 318d 2008r ?
  19. Nie znalazlem takiego uzytkownika :/
  20. A ktos z Wroclawia to robi ? Nie mam ksenonow :(
  21. Witam. Zamierzam kupic stalowki na zime 16 do 318D E91 Touring. Czy mozecie mi pomoc jakie to maja byc bo ni cholery nie moge nic znalesc :/
  22. Proszę: http://lmgtfy.com/?q=bmw+store Pierwsza pozycja w wynikach powinna Cię zadowolić. Ceny masakryczne !
  23. Witam. Cos mi sie wydaje ze moj mechanik mnie w balona robi na czesciach :/ Gdzie mozna najlepiej sprawdzic ceny czesci do mojego auta? Czy pozostaje tylko allegro, ktore i tak jest ciezkie w znalezieniu czegos ?
  24. Witam! mam problem ze zdjęciem zaślepki w zderzaku po zdjęciu której mogę wkręcić ucho do holowania. Nie chce robić tego na siłę ani także nie chce podważać śrubokrętem. Jak to zrobic? Ok juz wiem mozna skasowac :)
  25. Witam. Ostatnio zauwazylem ze przy gaszeniu auta taki krótkie "burczenie" jakby z wydechu ale dokladnie nie potrafie okreslic. Jakies wskazowki co to moze byc?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.