Treść opublikowana przez Syriusz76
-
Wymiana filtra powietrza i oleju w E91 318D
Ok poradzilem sobie z tym wszystkim. Filtr paliwa Knecht jak najberdziej pasowal, nie tak jak wczesniej czytalem ze cos jest nie tak z nim. Trzeba tylko dobrze dobrac. Mam jeszcze pytanie: co ile km wymieniacie filtr powietrza, kabinowy i paliwa ?
-
Wymiana filtra powietrza i oleju w E91 318D
Ok wielkie dzieki za odpowiedzi bo juz myslalem ze bede musial pol auta rozbierac jak to na tym filmi widac! Filtra paliwa tez do wymiany mam i nie wiem czy samemu dam rade :/ Trzeba przed wymiana go zalewac ropa?
-
Wymiana filtra powietrza i oleju w E91 318D
Witam. Czy ktos z was wymienial sam filtr powietrza w 318D Touring 2008r. Wszedzie szukalem ale znalazlem tylko do takiego silnika: http://img4.sprzedajemy.pl/540x405_bmw-e-d-spalanie-l-duza-navi-wyp-2555879.jpg. Nawet film znalazlem: Ale u mnie wyglada to tak : http://img193.imageshack.us/img193/8871/dsc0239d.jpg Bede wdzieczny za pomoc.
-
Zarowka H7
Znalazlem cos takiego ale nie wiem o co biega :( http://www.e90post.com/forums/attachment.php?attachmentid=797011&stc=1&d=1355712618
-
Zarowka H7
Drucika tam zadnego nie ma za to jest cos takiego: :/ http://www.e90post.com/forums/attachment.php?attachmentid=108968&stc=1&d=1193627229
-
Zarowka H7
Tam jest jakis drucik czy cos co trzyma zarowke ???
-
Zarowka H7
No wiec ciagne :P ale nie chce nic uszkodzic bo to palcami nic nie daje .... hehehhe Cyzby az tak ciezko siedziala ?
-
Zarowka H7
Hej. Nie moge sie dostac do wyszukiwarki wiec napisze. Chodzi o wymiane zarowki mijania h7. Otworzylem klapke w nadkolu, odkrecilem oslone i wyciagnalem gniazdo zasialania. Ale nie wiem jak wyjac zarowke :( moze ktos mi pomoc ??
-
Service
Hej. Przy zapalaniu wyswietla mi sie komunikat Service. Zostalo mi 1000 km do konca. Chack OK. Czy to dlatego ze zostalo 1000km wyswietla mi sie to ?
-
Diesel- zapach spalin w kabinie
Naczytalem sie tutaj http://bkd-fani.pl/forum/viewtopic.php?t=1136 i jestem przerazony tym. Nie wiem od czego zaczac. U mnie ewidentnie czuc w srodku gryzacy smrod :/ jak sprawdzic w moim aucie z Idrive zapchanie DPF bez podlaczania do kompa ?
-
Diesel- zapach spalin w kabinie
A nie moze to byc cos z nagrzewnicy ? Bo jak puszczam tylko zimne powietrze to jest calkiem niezle. Filtr kabinowy to jest gdzies w srodku ?
-
Diesel- zapach spalin w kabinie
No wlasnie tez tak myslalem ze filtry wymienie. Filtr kabinowy i mikrofilter ?
-
Diesel- zapach spalin w kabinie
Witam. Ostatnio zauwazylem dziwny zapach - smrod z ogrzewania. Napewno nie jest to swieze powietrze ale ciezko okreslic. Moga to byc spaliny ?
-
Jaki olej do e91 320d
Kupilem 6 za 210 zl. Dobra cena ?
-
Jaki olej do e91 320d
Smialo. Ile tam wchodzi 4 czy 5l ?
-
Jaki olej do e91 320d
Witam. Mam taki problem:/ Otoz przymierzam sie do wymiany oleju. W niemczech po nr Vin byl lany OW-30. Ale zalecany przez Castrola jest OW-40. Czy moge zalac 0W-40 ? 318D E91 N47 2008r. Pozdrawiam
-
[E91] Filtr paliwa - jaki kod?
Witam. Witam jaki filtr olefu i paliwa do E91 2008 bedzie najbardziej korzystny?
-
Swiatla dzienne
Witam. Czy ktos moze strzelic fotke jak wygladaja swiata dzienne bez ksenonow w E91 318d 2008r ?
-
E90 Światła do jazdy dziennej
Nie znalazlem takiego uzytkownika :/
-
E90 Światła do jazdy dziennej
A ktos z Wroclawia to robi ? Nie mam ksenonow :(
-
Stalowe felgi na zime
Witam. Zamierzam kupic stalowki na zime 16 do 318D E91 Touring. Czy mozecie mi pomoc jakie to maja byc bo ni cholery nie moge nic znalesc :/
-
Identyfikacja numeru części - realoem.com
Proszę: http://lmgtfy.com/?q=bmw+store Pierwsza pozycja w wynikach powinna Cię zadowolić. Ceny masakryczne !
-
Identyfikacja numeru części - realoem.com
Witam. Cos mi sie wydaje ze moj mechanik mnie w balona robi na czesciach :/ Gdzie mozna najlepiej sprawdzic ceny czesci do mojego auta? Czy pozostaje tylko allegro, ktore i tak jest ciezkie w znalezieniu czegos ?
-
Zaslepki do holowania
Witam! mam problem ze zdjęciem zaślepki w zderzaku po zdjęciu której mogę wkręcić ucho do holowania. Nie chce robić tego na siłę ani także nie chce podważać śrubokrętem. Jak to zrobic? Ok juz wiem mozna skasowac :)
-
Dziwne burczenie przy gaszeniu auta
Witam. Ostatnio zauwazylem ze przy gaszeniu auta taki krótkie "burczenie" jakby z wydechu ale dokladnie nie potrafie okreslic. Jakies wskazowki co to moze byc?