Treść opublikowana przez lukasz888
-
E39 530d 2003r Pruszków WBADP81000GW47349
lukasz888 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPanowie co sądzicie o tym? http://otomoto.pl/bmw-530-C23397091.html mogę prosić o rozkodowanie vin;)
-
E39 525d 2001rok Świdnik WBADL91040GW57707
lukasz888 odpowiedział(a) na lukasz888 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhmmmm i co o tym sądzicie? ubogo trochę prawda?
-
E39 525d 2001rok Świdnik WBADL91040GW57707
lukasz888 odpowiedział(a) na lukasz888 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdodałem vin do tematu...prosba o rozkodowanie.... i opinie;)
-
E39 530d 2002rok STASZÓW WBADL71060GV19297
lukasz888 odpowiedział(a) na lukasz888 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażok, to ja sobie ten egzemplarz odpuszczam.... dzięki za porady
-
E39 530d 2002rok STASZÓW WBADL71060GV19297
lukasz888 odpowiedział(a) na lukasz888 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzyli nie warto chyba tłuc sie przez pół polski?
-
E39 530d 2002rok STASZÓW WBADL71060GV19297
lukasz888 odpowiedział(a) na lukasz888 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA czy w vinie powinno być webasto ujęte? Jeśli oczywiście jest w samochodzie....
-
E39 530d 2002rok STASZÓW WBADL71060GV19297
lukasz888 odpowiedział(a) na lukasz888 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWłaśnie widzę.....
-
E39 530d 2002rok STASZÓW WBADL71060GV19297
lukasz888 odpowiedział(a) na lukasz888 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdzięki. A macie jakieś uwagi na temat tego auta? Warto oglądać?
-
E39 530d 2002rok STASZÓW WBADL71060GV19297
lukasz888 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPanowie, Jeszcze to auto: http://motoallegro.pl/bmw-530d-manual-193-km-2002-2003-idealna-i2213682386.html numer vin :WBADL71060GV19297 Prośba o rozkodowanie i uwagi... dzięki
-
E39 525d 2001rok Świdnik WBADL91040GW57707
lukasz888 odpowiedział(a) na lukasz888 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://otomoto.pl/bmw-525-zadbany-przebieg-1000-aso-C22206299.html uppss przepraszam;)
-
E39 525d 2001rok Świdnik WBADL91040GW57707
lukasz888 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam, Czy ktoś oglądał już to auto? Co o nim sądzicie? http://otomoto.pl/bmw-525-zadbany-przeb ... 06299.html dzieki za pomoc
-
Kupno E39 po lifcie
lukasz888 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam Kolegów, Mam pytanie odnośnie 525d lub 530d, co lepiej wziąć manual czy automat? jaka będzie realna rónica w spalaniu po Wawie? Na co zwracać uwage przy automacie? na co uważać? Z 520d już się wyleczyłem;) dzięki za odpowiedzi
-
E39 520d 2003 RADOM
lukasz888 odpowiedział(a) na lukasz888 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażto bmw to kibel - stoi tam już prawie pół roku - bezbarwny odłazi itd.....
-
E39 520d 2003rok Gostynin
lukasz888 odpowiedział(a) na lukasz888 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnie nie było ich jeszcze.... kurde jestem w kropce bo w tym radomiu to nie ma nawet gdzie tego sprawdzić.....jestm jakiś serwis ale opinie ma lipne.....jakiś Logis bosh service
-
E39 520d 2003rok Gostynin
lukasz888 odpowiedział(a) na lukasz888 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża ile powinna wynosić powłoka lakieru w takiej e39?
-
E39 520d 2003 RADOM
lukasz888 odpowiedział(a) na lukasz888 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażdzięki;)
-
E39 520d 2003 RADOM
lukasz888 odpowiedział(a) na lukasz888 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmam vin: WBADR71040GV69047 moge prosic o rozkodowanie?
-
E39 520d 2003rok Gostynin
lukasz888 odpowiedział(a) na lukasz888 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażno widziałem - fakt w de 200tyś to praktycznie nówka..... czyli te dwie to lepiej omijać?
-
E39 520d 2003rok Gostynin
lukasz888 odpowiedział(a) na lukasz888 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA który z tych dwóch moze być pewniejszy? ta z gostynina jak w temacie.....czy radom: http://otomoto.pl/bmw-520-full-opcja-2-0-diesel-C22169399.html
-
E39 520d 2003rok Gostynin
lukasz888 odpowiedział(a) na lukasz888 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjuz silnik to przeboleje.. chciałbym tylko kupić pewne auto....a nie składane z 3 lub poobijane dookoła z przebiegiem 500tyś.... no i szukam tak max do 23tyś.... Ja głównie bede jezdził po warszawie...wiec nie wiem może to 520d wystarczy?
-
E39 520d 2003rok Gostynin
lukasz888 odpowiedział(a) na lukasz888 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzyli toroche bieda prawda?
-
E39 520d 2003rok Gostynin
lukasz888 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam Kolegów, A co sądzicie o tym aucie? http://motoallegro.pl/100-oryginal-520d-lifting-bezowe-skory-drewno-i2225732599.html Odpicowana na zdjeciach.... może ktoś juz to oglądał?
-
E39 520d 2003 RADOM
lukasz888 odpowiedział(a) na lukasz888 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażto ktoś może coś powiedzieć o tym aucie? jakie dokumenty powinno mieć auto sprowadzone z belgii? Czy przebieg wpisany w tych papierach powinien być zgodny z rzeczywistością?
-
E39 520d 2003 RADOM
lukasz888 odpowiedział(a) na lukasz888 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo papiery niby mają ale ciekawe jakie....
-
E39 520d 2003 RADOM
lukasz888 odpowiedział(a) na lukasz888 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażczyli auta z Radomia omijamy? a z tymi z belgii co jest nie tak?