Mam ten sam problem kolego tylko jeszcze tego nie robiłem,jakbyś miał ochote się z tym pobawić to masz tu link jak to zrobić. http://www.youtube.com/watch?v=eZq2jWO6-4A
Mi w 320d też falowały obroty na włączonej dmuchawie tak jak u Ciebie i okazało się,że uwalony był elektryczny podgrzewacz cieczy,ale przez to też mi prąd kradł.Niestety nie wiem jak jest 330d ale możesz poszukać coś w tym kierunku.
odepnij climatronic na noc jeśli zawór będzie zimny to masz winnego,u kumpla ta pompka pracowała cały czas nawet na wyłączonym zapłonie,zamieniliśmy climatronic na mój i pompka zaczeła pracować normalnie,z kolei u mnie akumulator rozładowywał elektryczny podgrzewacz cieczy także też miej go na oku , spróbuj- powodzenia
Sprawdz poduszki silnika.Mi też poszarpywała jak tobie wymieniłem poduszkę i jest o.k.
14 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.