Witam Auto gaśnie podczas jazdy a najpierw zapalają się świece żarowe. Następnie nie można odpalić, pompa nie syczy- nie podaje paliwa. Pompa wymieniona rok temu pomogło na pół roku następnie to samo okazało się że masa od komputera sterownika komputera nie sprawna, przekaźnik pompy paliwa sprawdzony. Dodam że nie raz trzeba odczekać 1 min nie raz 2 a nie raz 30min lub 2h rozrusznik kręci ale pompa nie podaje paliwa. Co może być objawem