Witam może ktoś jeszcze tu zagląda, kolega wyjaśnił że problem jest normalny w bmw 330, ja mam 320d i mam identyczny problem, też prawie spowodowałem wypadek na autostradzie, a reszta jazdy z nożem na gardle byle zdążyć zahamować nie życzę nikomu.... Ale do rzeczy, w BMW powiedzieli, że problem w 330 to norma bo ma za duże tarcze, więc skąd problem u mnie jeśli mam 320, czy jest możliwe żeby były większe tarcze wsadzone niż powinny być? mam też felgi 18 może to problem. Pomocy:)