Treść opublikowana przez Marylin
-
[E36] 318IS Cupe 1996, Szczecin
Marylin odpowiedział(a) na przemos10 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak reszta grona orzeknie, że wogóle warto , to mogę się przejechać tym maluszkiem :D
-
nietypowa zamiana Forda na E39
90 % to szroty , bo ludzie kupują te szroty , nie inwestują w te szroty i potem sprzedają jeszcze większe szroty.
-
nietypowa zamiana Forda na E39
Kolego dzoodzoo , czy do mnie to pytanie ?. Jak tak , to napisz na priv . Pozdrawiam P.S. A tego w środku , jak raz zasmakujesz , to już koniec .
-
nietypowa zamiana Forda na E39
Ja sprzedaję swoją 540 , no ale na forda to ja się nie zamienię. Poza tym to inny rocznik i inna cena i zupełnie inny poziom i stan auta.
-
E39 523i Aleksandrów Kujawski
Marylin odpowiedział(a) na borus_1986 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo tak... rok produkcji i przebieg to widocznie wielka tajemnica , skoro nie zostały podane od razu. Czeka , aż ktoś zadzwoni i będzie urabiał .
-
3/4 chinskiego gow... a niby ori
Marylin odpowiedział(a) na kamil560 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:?: :shock: :?:
-
530i E39 Chromowane ramki pokręteł - prośba o opinie
Zgadzam się w 100% z Manolito 77. Ramki na pokrętła są za toporne.
-
535 ile pali manual
W Szczecinie stacja co 200m , to jakoś dajemy radę :D
-
535 ile pali manual
Spalanie 20l. po mieście ( ale takim prawdziwym mieście : korki , co chwilę światła ) przy 530IA , to raczej normalne . A o ekojeździe zapomnij. (Ja ją stosuję gdy range wynosi np. 8 i boję się czy dojadę na stację ) :D .
-
bmw e39 podobno jedyna w polsce Dębica
Marylin odpowiedział(a) na dlugi308 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzez wiejski " tjuning " zmasakrował fajne auto . :x
-
540i e39 czy 530d e 60?
Ode mnie można na przykład wziąć .
-
e39 Warszawa hajmig.pl
Marylin odpowiedział(a) na Filek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa mam bardzo dobry egzemplarz ( ogłoszenie na forum ) z tym , że 540 . Co do uszczelek to prawda . U mnie były wymieniane wszystkie zaraz po sprowadzeniu auta z Niemiec w 2007 r. ( No ale w owym czasie , nie brakowało kasy na dbanie o auto ). :)
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Witam Proszę o rozkodowanie. Bardzo dziękuję. WBADN61080GG92214
-
Zachodniopomorskie
Witam Również polecam Carfix . Ostatnio tylko oni dotykają moje auto.
-
e39 540 manual 2002r prośba o opinie użytkowników
Ok. Na pewno to zrobię . Ale dopiero dzisiaj zostały zrobione zdjęcia i zastanawiam się jeszcze nad ceną wywoławczą . Auto ostre jak przecinak i szybkie jak błyskawica.
-
e39 540 manual 2002r prośba o opinie użytkowników
Witam Ja właśnie wystawiam swoją E39 2002 r. na sprzedaż. Jest w automacie i nie ma mowy o zamuleniu. Nawet gdybyś się nie starał i tak będziesz pierwszy. Jest to wersja exklusiv . Mniej niż 35 tyś. nie biorę