Treść opublikowana przez Szymiii
-
[e87] 118d Doposazenie w Webasto
Dzieki wczoraj sprawdzilem i faktycznie dziala bez problemow :)
-
[E87] Temperatura silnika DIESEL - 118d/120d
Ponawiam pytanie "Czy jest gdzies ukryty czujnik w menu w 120 przed liftem? Bo szukalem i nie mohlem znalesc :)
-
[E87] Stan świec żarowych. Jak sprawdzic ?
Raczej nie ale mozna to latwo sprawdzic miernikiem.. Wlaczyc stacyjke i zobaczyc co pojawia sie na swiecy.. :)
-
[E87] Stan świec żarowych. Jak sprawdzic ?
Swiece rowniez mozna wyciagnac i podlaczyc do + akumulatora i zobaczyc czy sie robia czerwone..
-
[e87] 118d Doposazenie w Webasto
A powiec mi na jakiej zasadzie dziala funkcja REST? Doposazyc w webasto zawsze mozna tylko poprowadzenie wezy kabli itp. Wydaje mi sie przy tej zabudowie silnika jest troche problematyczne.. Ale dla chcacego nic trudnego.
-
[e87] 118d Doposazenie w Webasto
A czy 1-dynki czasami nie posiadaja dogrzewacza silnika? Jak tak to szloby dolozyc pompke wody i sterownik i by chodzilo..
-
[E87] Montaż fabrycznej nawigacji
Jak ktos byby chetny to mam na sprzedaz orginalny wyswietlacz z e87 ten co wyjezdza z deski cena 600zl i i sterowanie nawigacji cena osobno 200 razem 750 informacje na pw.
-
[E87] żółty błąd szyby? wykrzyknik na wyświetlaczu
Jest roznica w sterownikach..w Swoim aucie nie posiadam elektrycznie skladanych lusterek a mialem sterownik z funkcja skladania i taki dzialac nie bedzie.. Kupilem bez funkcji skladania podlaczylem i blad zginal i dzialaja szyby bez problemu.
-
[E87] żółty błąd szyby? wykrzyknik na wyświetlaczu
Powieccie mi czy jest roznica w sterownikach szyb kierowcy przed liftem a lift bo zalozylem po lifcie i niestety mi nie dziala szyba a lusterko idzie samo w dol...?
-
E87 problem z szybami
Witam Wszystkich Serdecznie :) szkoda ze w pierwszym temacie jaki zakladam musze pisac o problemach ale no coz.. Mam problem ze na wyswietlaczu swieci mi sie kontrolka od szyby z wykrzyknikiem i nie dziala mi szyba kierowcy i tylnie z przyciskow.. Z pilota dzialaja wszystkie procz kierowcy wiec sadze ze tam tkw problem.. Podmienilem sterownik szyb i nic.. Odlaczalem akumulator i tez nic.. Czy bez skasowania bledu szyba nie bedzie chodzic? Blad moze blokowac sterownik? Gdzie znajde w inpie sterownik od szyb? Lub czy idzie inpa zrobic test szyby? Dodam ze jak podlacze sterownik szyb to lewe lusterko idzie w dol bez przerwy.. Dziekuje za kazda pomoc.. :)