Treść opublikowana przez Piotrek9333
-
320d-136 Jaka srednica(fi) wydechu oraz kąty katalizatorów?
Końcowy APEXI N1 2calowy tylko że rura w 320d ma chyba 2.5cala a myslalem ze 2cale i bede musiał robić zwężke, ciekawe czy wpłynie to na dzwięk?
-
320d-136 Jaka srednica(fi) wydechu oraz kąty katalizatorów?
Średnica rury chyba 50mm, jutro ci powiem dokładnie bo będę zakładał ostatni wydech u siebie ze średnicą 51mm
-
320 D wydech
Juz wszystko wiadomo:) dzieki:)
-
320 D wydech
Chodzi mi o dzwiek:) Dopasuje taki tłumik spokojnie?
-
320 D wydech
Siemka:) Mam takie pytanko. Orientuje się ktoś jaka jest średnica rury wydechowej w e46 320d przed liftem? Bo chce kupić taki koncowy wydech bez zbędnego przerabiania http://allegro.pl/tlumik-apexi-n1-style-2-cale-z-silencerem-i2829207261.html
-
Naglośnienie E46, 320d (sedan)
Ile zamierzasz na to wydać? Ogólnie ciężko jest wydobyć dobry bass z sedana. Ja mam u siebie soobwofer JBL 1100W/275rms bez wylotu, wzmacniacz Carpower 750w/500rms, głosniki Pioniera dwudrożne przód+ tył chyba po 70rms, soprany przód boschmann, radio ALPINE 100eub na usb i to wszystko. Jestem zadowolony z dzwięku jak i bassu.
-
E46 320 Touring Przednie kierunki, jakie wybrać?
Jest tam takie oznaczenie które zezwala na załozenie takich kierunków
-
E46 320 Touring Przednie kierunki, jakie wybrać?
http://img844.imageshack.us/img844/2417/dsc00264kopia.jpg
-
E46 320 Touring Przednie kierunki, jakie wybrać?
to już kwestia gustu w każdym bądz razie białe też pasują
-
E46 320 Touring Przednie kierunki, jakie wybrać?
Te co masz są koniecznie do wywalenia... Ja osobiście polecam takie, mam je u siebie. Foto niżej http://allegro.pl/kierunkowskazy-bmw-e46-98-01-czarne-lim-touring-i2792125985.html http://img203.imageshack.us/img203/2959/20120908061.jpg
-
Czy ten olej do silnika będzie dobry BMW E46
A ja zalałem Texaco havoline Max Life 10w/40 zostało 800ml z 5litrowej bańki i muszę opuszczać bo jest na maxiumum.
-
320D- podłokietnik
W sumie to i racja lepiej poczekac i dozbierać $$ na ori:)
-
320D- podłokietnik
Witam. Mam pytanko co do uniwersalnego podłokietnika a mianowicie co myslicie o założeniu np takiego? Bo nie wiem czy po jakims czasie nie zacznie skrzypieć, lużno chodzić czy coś. http://moto.allegro.pl/podlokietnik-z-ringiem-czarny-uniwersalny-warszawa-i2792175562.html
-
320D problem z prędkośćią
Byłem u mechanika na komputerze i sprawdzał wszystkie podzespoły, ja dodawałem gazu. Kilka błędów było związanych z paliwem ale usunął te błędy i jak narazie jeżdzę tydzien i jest dobrze. Tylko kazał mi sprawdzić ten błąd
-
320D problem z prędkośćią
Gdzie mogę sobie sprwadzić czego dotyczy błąd? Np błąd 1602 w e46 320D m47?
-
320D problem z prędkośćią
tak w sobote się do tego zabieram. Dodam że dzisiaj czasem niezle zakopcił na niebiesko
-
320D problem z prędkośćią
Pod kompem pokazuję błąd doładowania powietrza
-
320D problem z prędkośćią
Dzisiaj jak jeżdzę jest dobrze, tylko przy większych prędkościach ma chwilowe odcięcia przyspieszania. W sobotę krecił się do 2,5tys takjakby bez turbo i zaczął zwalniać. Zastanawia mnie ta przepływka, bo chyba jak się ją odłączy to silnik powinien inaczej pracować lub całkiem się wyłączyć?
-
320D problem z prędkośćią
No własnie takie są. To wymienić na jakies gumowe?
-
320D problem z prędkośćią
EGR przeczyszczony, filtr powietrza wymieniony, wężyki podciśnieniowe nie popękane, tylko pytanie. Przed chwilą odłączyłem przepływościomierz na zapalonym silniku i reakcja silnika nie zmieniła się a przy dobrej przepływce silnik powinien chyba gubić obroty lub zgasnąć? Auto przyspiesza do 2,5tys obrotów i zaraz zwalnia
-
320D problem z prędkośćią
Chodzi o ten zaworek? http://allegro.pl/bmw-e38-e39-e46-320d-330d-520d-x5-zawor-turbiny-eg-i2639512748.html
-
320D problem z prędkośćią
Podłączyłem pod kompa i wyskoczył problem związany z doładowaniem powietrza. Wczoraj przeczyściłem EGR, był cały zasyfiały, a jutro popatrze wszystkie wężyki i filtr powietrza. Ostatni raz był wymieniany 12tys km temu
-
Jakie tarcze + klocki do E46 320d 1998?
Dokładnie. Ja mam taki komplet TRW i jestem z niego zadowolony. Polecam http://allegro.pl/trw-tarcze-klocki-p-t-bmw-e46-320d-136km-323i-320i-i2590377680.html
-
320D problem z prędkośćią
ok, niedługo zapali mi się rezerwa to będę mógł to sprawdzić:)
-
320D problem z prędkośćią
normalnie odpala, a wskazówka od 80 do 100km/h idzie na 20l. Jedynie jak jade na bardzo małych obrotach lekko przerywa ale dodam troche gazu i juz ok