-
Mechanizm zwalniania hak holowniczy w E91
Ktoś już kiedyś to rozbierał trafiłem na ścianę powinno się to dać od ramy odkręcić na fotkach pokazuje na czym sie zatrzymałem.
-
Mechanizm zwalniania hak holowniczy w E91
Witam wszystkich mam problem z hakiem holowniczym po odblokowaniu go na guziku w bagażniku hak się wysunął ale nie chce się zablokować mechanicznie w pozycji otwartej ani w zamkniętej i cały czas mam błąd na desce od haka, hak jak na fotce po niżej (fotka za pożyczona z aukcji allego ).Częściowo juz rozebrałem ten mechanizm czyli zrzuciłem sam hak i rozebrałem elekrtyczny mechanizm blokady od drugiej strony nie wiem jak wymontować resztę z belki ma ktoś może jakies rysunki czy fotki jak to rozbierać z góry dziekuje.
-
E46 parowanie telefonu bluetooth - brak podstawki
Za telefon są odpowiedzialne dwa bezpieczniki ja miałem napewno spalony 7 a drugi to chyba 11 ale nie pamietam sprawdz na opisie powinienes mieć pod bezpiecznikami kartke z opisem w każdym języku telefon brzmi podobnie.
-
e46 bardzo słaby sygnał z fabrycznej anteny radiowej
Chciałbym się podpiąć pod temat ja mam problem że radio odbiera okey a jak włącze ogrzewanie tylniej szyba to tak jakby antena była bez wzmacniacza .Słabe stacje przestają odbierać a silne charczą nie da się słuchac . Co może być powodem?
-
E46 parowanie telefonu bluetooth - brak podstawki
Po trzecim połązeniu się telefonu ukazały się kontakty w menu.Zeby dzwonić i rozmawiać przez ten zestaw trzeba wybrać kontakt z menu posługując się klawiszami na kierownicy ,R/T wchodze do menu telefonu pokazują sie kontakty strzałkami góra /dół wybieram kontakt i buźką zatwierdzam czy jak zielona słuchawka w telefonie.
-
Nawigacja strzałkowa monochromatyczna - MK4 problem...
Sprawdz czy nie masz spalonych bezpieczników ja miałem spalony bezpiecznik od telefonu jak tylko wlożyłem nowy pokazało sie w menu opcja telefonu.
-
E46 parowanie telefonu bluetooth - brak podstawki
Po długich bojach uruchomiłem bluettooth problem tkwił w uszkodzonym bezpieczniku moduł nie miał zasilania .Telefon mi sie łączy ale nic po za tym do menu dodało opcje telefon przyciski na kierownicy włączają menu telefonu ale nie słysze nic w głośnikach i nie chce sie przekopiować lista kontaktów . Walcze dalej.
-
E46 parowanie telefonu bluetooth - brak podstawki
Podłączyłem się tym intrefejsem ale wybierając telefon pod INPA nie łączy się wyskakuje błąd .Mam napewno taki sam przycisk jak w pierszym posie w temacie po rozkodowaniu VIN pisze że mam (S644A PREP. FOR. MOB. PH. BLUET. INTERF. Instalacja tel. kom. z Bluetooth) dalej nie mogę z parować z telefonem . CZy może być że mam uszkodzony ten przycisk czy to wina softu bo w menu nie mam telefonu.
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Wielkie podziękowania dla Steelera za rozkodowanie VIN
-
Nawigacja strzałkowa monochromatyczna - MK4 problem...
Witaj Piotrek mam podobny problem na mojej strzałkowej mam w menu : audio , nawigacje , komputer pokładowy , ustawienia , zegar , i wyłącz monitor.Brakuje mi telefonu Nie wiem jak aktywować telefon (mam zestaw głośno mówiący i nie wiem jak go uruchomić) i jeszcze chciałbym aktywować zmieniarkę żeby wykorzystać wejście AUX do podlączenia MP3. Daj znać jak uda Ci się rozszerzyć to menu ja szukam też jak mi sie uda to też sie pochwale.
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Proszę o rozkodowanie vin: WBAEL71040PR30797 nie wiem czy mam zestaw głośno mówiący i czy jest alarm,a jak jeszcze mozna by było historie wyciągnąć byłbym wdzieczny.
-
E46 parowanie telefonu bluetooth - brak podstawki
Kupiłem interfejs OBDII spróbuje tak zrobić , szukam jeszcze opisu do programu INPA.
-
E46 parowanie telefonu bluetooth - brak podstawki
Witam wszystkich chciałbym się dołączyć do tematu jest od dwóch tygodni posiadaczem e46 która ma mieć zestaw glośno mówiący do telefonu na bluetooth i posiada navi strzałkową.Navi już spolszczyłem i menu ale nie mogę jeszcze uruchomić telefonu przez bluetooth w papierach mam kod do bluetootha gdzie szukać przycisku ktory uruchamia bluetooth w samochodzie poprzedni właściciel mowil że gdzieś w okolicach schowka ale ja nic nie mogę wyczaić . Proszę o podpowiedz , na kierownicy wielofunkcyjnej i pod łokietnikiem jest przycisk do odbierania ale on nie uruchamia bluetootha a w menu radia nie mam telefonu w opcjach tylko (radio , nawigacja , komputer pokładowy , ustawienia ,zegar i wyłączenie monitora ) a w instrukcji oryginalnych do tego auta jest jeszcze chyba zmieniarka i telefon. Czy może mam nieodpowiedni soft wgrany pod łokietnikiem mam jeszcze miejsce tak jakby na telefon pod rynienką jest schowane jakieś złacze ale nie przypomina mi to podłączenia dla telefonu.