Rozbiórka to jedno ale dochodzi wymiana parownika, napełnianie klimy. Dzwonilem do ASO parownik 1500, a wymina 2000 !!!, koszmar, a jazda z tym proszkiem w powietrzu pewnie nie jest za zdrowa. Przy normalnej pracy nawiewow nie jest tego dużo, ale przy max nawieiwie to już leci tego sporo.
Witam od kilku dni z kratek nawiewów zarówno z przodu jak i pasażera wylatuje drobniutki bialy pył przy dużych obrotach wentylatora jest go bardzo dużo , cały samochód wewnątrz jest nim pokryty, co może być tego przyczyną, czy to może być czynnik chłodniczy w klimatyzacji? Jeżdżę tym samochodem od 2 lat nigdy nic takiego się nie dzialo.
9 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.