Treść opublikowana przez Snap
-
BMW+GAZ--> strzal w komorze slinika i problem
Sprawdz gumę miedzy przepustnica a przepływomierzem (chyba u ciebie tez taka jest :) :) czy przypadkiem gdzieś nie zleciała? i czy nie pękła ... umnie jak gaz walnie to spada ta guma i dzieją sie takie zeczy jak opisujesz... moze tak samo jest u ciebie ? Powodzenia.
-
Elektryczne szyby - ceny
nie kupuj tych uniwersalnych ,podobno szybko sie zębatki scierają i pozniej trzeba albo wymieniac silniki albo dorabiać zębatki ;/ ja kupłem juz 2 silniki + 2 przełaczniki + instalacja z dzwi za 200zł org. na allegro .:)
-
czy zmieniarka pasuje do "Tego kaseciaka"
Juz kiedys podawałem tą str. i penie wielu z was ja zna ale dam jeszcze raz, http://studio24.prv.pl/ wejdz na nią poszukaj radia lub opsu kostki i bedzesz peny czy radio ma sterowanie zmieniarka czy ne :D Pozdro :)
-
Elektryczne szyby - ceny
Poszukaj kogoś kto rozbiera e-36 , za całość tj.silnik,sterownik ,instalacja jak bedziesz miał szczescie to zapłącisz 450-500zł Ja własnie szukam dla kolegi samych silników bo instalacje i sterownik ma juz zamontowany :)
-
Jaki symbol mają świece NGK dla 523i ?
BKR6EK są przeznaczone do rocznków od :12.1995 do :08.1998 więc to raczej bedą te świece :)
-
Jaki symbol mają świece NGK dla 523i ?
Cześć. Wejdz tu i sobie dokładnie sprawdz :) http://www.ngkntk.pl/index.php?id=1319&pd=1320&t=pkwzuendkerzen&lmf=&h=BMW PZDR :)
-
Witka, głośniki w E30
135mm :)
-
Jak zamontować soczewke?
Soczewki sa kompletne z ramkami. PioterW tu to masz racje z kostkami to nie ma problemu. :cool2: Dzis sie biore za montaz powiem jak poszlo.
-
Jak zamontować soczewke?
Witam! Mam lampy zwykle i kupilem sobie soczewki, slyszalem ze trzeba jakos przerobic elektryke co trzeba zrobic??
-
wszystkie to taki muł?
Ale co 2500 obrotów?? po wyzej? czy po nizej? bo o ile mi wiadomo to bmki własnie dopiero po wyzej 3000 obrotów mają porzadnego powera, jesli sie myle to niech mnie ktos poprawi :)
-
POtrzebuję informacji o dopalaczach...
Wystarczy wejść na GooGle.Pl i wpisać NOS-podtlenek azotu i napeno dowiesz sie prawie wszystkiego co cie interesuje :) A to jedno z wielu http://www.tuninguj.com.pl/nitro.php
-
Jak nagrać obraz płyty do małej nawigacji w Bmw e46?????
Jesli to płyta DVD to sprobuj pełną wersją programu DVDsanta , łatwy w obsłudze program i kopiuje zabezpieczone płyty :) poinno pojśc bez problemu. Pozdro
-
Poprzednicy waszych BMW..
Duzo tego nie było ale... :) # Fiat 126P 76r # Ford Capr 2,3 V6 chyba 90r (składak) # VW Golf 2 1,8GX 88r automat # no i teraz BMW e-30 2.0i 1984r :) automat
-
komputer opis
Godzine sie ustawia naciskając taki guzik na dole po prawej stronie i cyferkami wybierasz godzine to samo robisz z datą , sam nie wiedziałem jak ale odkryłem to bo wyjołem akumulator i pokombinowalem i wszystko gra jak cacy jest godzina jest data i ok Powodzenia.
- Dyfer :>
-
bmw radio schemat podlaczenia
Poszukaj na tej str. http://www.studio24.prv.pl/ pownnes tam znaleśc to co cię nteresuje :)
-
check control
No to juz nie wiem co to u mnie jest .... :? sa tam przykręcone 4 zaróweczki więc do czegoś chyba powinno to słuzyć? zle nic tam nie świeci.
-
check control
Jezeli dobrze pamietam to w tym miejscu w grubszych wersjach E30-tki byla kontrolka od AIRBAGU... AIRBAG? czyli poducha? :mrgreen: dobrze by było, :) jest to bogata wersja e-30 (el.szyby x4, 2xkomp, c.zamek ,wspomaganie) ale na AIRBAG to chyba za wczesnie? bo jest ona z 84roku :) KTos ma jeszcze jakieś pomysły co to moze być?
-
check control
Witam. Mam u siebie BMW komputer (check control) wszystkie kontrolki działają ale... zdjełem go ostatnio i widze ze z tyłu w miejscu ktore zaznaczyłęm na obrazku niebiesk kolorem sa 4 zaróweczki , czy ktos m moze powedzić do czego one są? najpierw myslałem ze to moze jakaś lampeczka ale chyba nie? http://img79.imageshack.us/img79/9886/checkcontrol2bo.png
-
Jakie przełozenie dyfra
No tak ale dyfer jest zmieniony przez poprzedniego własciciela i niewiem jakie powinnien mieć org.przełozenie, ten co mam ma przełozenie 3.64
-
Jakie przełozenie dyfra
Witam. Jakie przełozenie dyfra e-30 2.0i automat 84r.?
-
BMW e-30 320i straszny MUŁ :((
Po co komu szpera która zamula :P Za darmo nikt nie weźmie :P heheh , nie jestem pewnien czy to ona zamula ele... ja mam automatyczną skrzynoie biegów i wydaje mi sie ze ona sie meczy no i na automacie i tak nie wykozystam tej szpery jak nalezy :twisted:
-
BMW e-30 320i straszny MUŁ :((
No i chyba znalazłem co jest przyczyną zamuleni auta ;/ w bmce był zmieniony most przez poprzedniego własciciela i jest on ze szperą ale ma chyba inne przełozenia jak ten co był orginalnie;/ Czy moze miec to wpływ na przyspieszenie auta? i czy ewentuanie jak bym zmienial ten most to czy byli by chetni na odkupienie go odemnie? i ile mogł bym wziąsc za niego?:wink:
-
wymiana silnika na mocniejszy, prosze o opinie
Powinneś sie wyrobić w tej cenie :) jak masz jakiegoś dobrego mechaniora ktory ma znajomości i załątwi czesci to napeno sie wyrobisz :)
-
BMW e-30 320i straszny MUŁ :((
130rapid niestety nie mam nikogo ze znajomych co mają 320i , mam tylko znajomego ma 735iA automacie ale to chyba nie to samo ::PPP heheh. Wiem rowniez ze 320i to nie demon mocy ale dlaczego wkręca sie po wyzej 2tys obrotów a od samego 0 nie ;/ miałe golfa 2 w automacie silnik 1.8 i był zwawszy od tej Bmki :jawdrop: Kowal ma troche tych kilosó na liczniku ale silnik chodzi rowno ,obroty nie falują ani nie spadają nagle. więc musze chyba pokombinowac z tym gazem;/ moze gdzieś dolot jest przypchany? :| bo on włąsnie tak jak by się dusił na tych niskich obrotach .