Po wymianie pompy wtryskowej zaczęły się problemy. auto zapala na mrozie i na biegu neutralnym chodzi wzorowo. Jak trochę się nagrzeje zaczyna kopcić czarnym dymem, skaczą wolne obroty, słabnie, nie wchodzio na obroty. Jak wskazówka temp. zejdzie z niebieskiego zakresu chodzi normalnie. Uruchomienie w cieplejszych temp. na zewnątrz też zaczyna być kłopotliwe bo zapali i po 3 sek. gaśnie i tak kilka razy, a potem znów kopcenie, aż się sensownie rozgrzeje. Kilku fachowców opuściło ręce-pomóżcie. :mad2: