Treść opublikowana przez Jasioo
-
[E46] Błąd 72 CAN BUS ?
a tego to nie sprawdzałęm.. dodam że w Webasto wypiąłem tą jedną wtyczkę od zasilenia bo mi się cały czas załączało przy zamykaniu otwieraniu samochodu i paliwa trochę wciągało ;/
-
[Exx] Renowacja plastików - koszt 0 PLN !!!
i jeszcze jedno czym odtłuścić i jak przygotować ten plastik przed pomalowaniem go tym sprejem co podałem link wyżej ?
- [E46] Błąd 72 CAN BUS ?
-
[Exx] Renowacja plastików - koszt 0 PLN !!!
ale żeby pomalować muszę zedrzeć tą warstwę gumowatą ? bo okropnie ciężko idzie na tunelu..
-
[Exx] Renowacja plastików - koszt 0 PLN !!!
a ja dzisiaj dałem ciała potraktowałem ten Tunel rozpuszczalnikiem i zrobił się z siwego biały ;/ ;/ chyba teraz nie zostaje mi nic innego jak pomalować czy taka farba się nadaje do pomalowania tego tunela ? http://allegro.pl/boll-lakier-strukturalny-czarny-szary-do-plastiku-i1791019200.html czy może ktoś poleci mi coś lepszego ?
-
[E46] Błąd 72 CAN BUS ?
Witam ostatnio podłączyłem pod kompa autko i mam błąd 72 Can Bus ? co ten błąd oznacza ? Gdy go kasuje powraca ;/
-
320d Duże spalanie 9,5l/100km ?
ściągałem osłone i kapie to po misie olejowej między alternatorem... dokładnie nie widać ale dość szybko to leci ;/ zalewam zbiornik a wieczorem już nie ma nic.. tylko kałuża pod samochodem..
-
320d Duże spalanie 9,5l/100km ?
wydaje mi sie ze kolega napisał ze ekomizer dochodzi do 10l jak jeździ normalnie... trzeba sprawdzić z butem w podłodze ile na 4 biegu pokaże... powinnien bez problemu wejsc na 20l dzisiaj sprawdzałem na 4 biegu depnę gaz w podłoge to wskazówka płynnie idzie na 20L na ekomizerze.. jutro jestem umówiony na diagnostykę zobaczymy co wyjdzie ;/ a dziś kolejny problem mi się ukazał otóż gdzięś spod silnika ucieka płyn od chłodnicy w zbiorniczku już jest zero i to dość szybko ubywa.. może ktoś miał coś takiego ?
-
320d Duże spalanie 9,5l/100km ?
będzie widać co wykaże diagnostyka... bo już mnie nawet brat wkurza bo ma passata z silnikiem 2,5TDI V6 180km bodajże i prawdę mówiąc jemu dużo mniej pali...
-
320d Duże spalanie 9,5l/100km ?
hehe nie porównujmy m47 do 1z,ahu i tym podobnych :cool2: takie sa zjadane na trasie aż miło :) ekomizer dochodzi do 20l na 4 biegu?? zeby jechac w miare dynamicznie wciskas gaz do oporu?? żeby jechać dynamicznie wciskam gaz delikatnie nie do oporu.. hmm wskazówka od ekomizera na 4 biegu dochodzi do tych 9-10l.. Chyba jednak będzie się trzeba wybrać na diagnostykę pod komputer się wpiąć.. chociaż to dodadkowy koszt.. a mając kabel jakim programem te wszystkie opcje co kolega powyżej podał mogę sprawdzić... ? trochę się znam bo podpinałem alfy kablem i grupę VAG
-
320d Duże spalanie 9,5l/100km ?
właśnie o to chodzi że nie kopci.... a z mocą to jak dla mnie przesiadłem się z Audi A4 1,9TDI 90koni to powiem że chyba audi było zwinniejsze ogólnie pierwsze wrażenie to bmw jak muł ale podobno te 136km wcale szału nie robią że tak się zbierają jak cielaki.. kumpel miał i mówił że jego taka sama była bo jeździł moją..
-
320d Duże spalanie 9,5l/100km ?
mam manualną skrzynię... :roll:
-
320d Duże spalanie 9,5l/100km ?
Dla mnie to jak na razie marzenia :cry2: :cry2:
-
320d Duże spalanie 9,5l/100km ?
no to w takim razie coś jest nie tak tylko ciekawie z czym.. bo mi na kompie pokazuje po mieście i na tej krótkiej trasie 9,5 i nie chce za cholere zejść na mniej i wcale mu nie daję w palnik tylko delikatnie jeżdżę.. Teraz tylko pytanie co to może być..
-
320d Duże spalanie 9,5l/100km ?
Filtr szczerze to nie zaglądałem :oops: jutro sprawdzę ale myślę że czysty bo jak kupiłem to prawdopodobnie był wymieniony.. @wania126 a tobie ile pali ? Tylko tak szczerze nie zaniżaj ;p
-
320d Duże spalanie 9,5l/100km ?
Miasto i Trasa trasa ok 20km krótkie odcinki ale chyba coś jest nie tak dodam że od początku mi tyle pali ;/ mam go od tygodnia :D ale jestem w szoku.. za 50zł robię jakieś 110km
-
320d Duże spalanie 9,5l/100km ?
Witam, od niedawna jestem posiadaczem E46 320D z 99r (136km) mam problem mianowicie bardzo dużo pali 9,5l/100km czy to nie jest za dużo ? Jaka może być przyczyna ?