Treść opublikowana przez palekkk
-
Ile pali twoja bemka
Ale mowisz kolego o miescie ? czy o trasie ?
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Witam prosze o rozkodowanie najlepiej na priv.. Z góry dziekuje i pozdrawiam. Jak najwiecej info :) WBADF71000BS07190
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Witam prosze o rozkodowanie najlepiej na priv.. Z góry dziekuje i pozdrawiam WBADF71000BS07190
-
320i bez vanosa chyba za duże spalanie
ale ja mam bez wanosa ale kolego jak piszesz ze ciagnie 10-12 litrów to przy ilu obrotach zmieniasz biegi ? Kazdy bieg
-
Ile pali twoja bemka
Aha no własnie u mnie miasto jest w miare dużo nie jest jakies wielkie ale sa drogi po 1.5 km-2,5 km prostej... Oto chodzi zeby auto jakos normalnie jechało a zeby nie ciagnło nie wiadomo ile paliwka bo przy dzisiejszych cenach paliwa to tragedia
-
320i bez vanosa chyba za duże spalanie
No możliwe ze i tak ale u mnie jest sonda było to sprawdzane przy jakiejs naprawie bo byla odłaczana
-
320i bez vanosa chyba za duże spalanie
Pewnie kazda ma sonde..
-
Ile pali twoja bemka
W e46 ekonomizer jest do 20L :) co by się nie stresować. mało zgadzam sie malo. a co do spalania to jesli krecisz powyzej 3.5 tys obrotow to zapomnij o malym spalania. Dobra to tak najlepiej do ilu krecic kazdy bieg zeby w miescie miec te spalanko 10 litrów
-
320i bez vanosa chyba za duże spalanie
Niczego sie nie nasłuchałem poprostu pytam... 225 za szeroka jak na 2.0 ? A to czemu ludzie czasami na jakis 1.6 jakie oponki maja... Miałem w dobrej cenie te na tył 225 to kupiłem nawet nie myslałem za długo na przodzie mam 215... Niektóre 1.6 czy 1.8 jak patrzylem na forum maja 225 a nawet 235 i zdarzaja sie 245... To co wg ciebie ten samochód powinien juz wogole nie jechac jak juz ma takiego kapcia... A jeżeli chodzi o sondę to u mnie sonda jest...
-
320i bez vanosa chyba za duże spalanie
No tak tak ale ja mowieo mieszanym bo robie troche tej trasy to nie jest czyste miasto
-
320i bez vanosa chyba za duże spalanie
No własnie kolego ale automacik i to troche inaczje automat zawsze wiecej... Ale 12 po miesice ? Czy w jezdzie mieszanej ? Bo u mnie w jedzie mieszanej bo codziennie dojezdzam do pracy 26 km w dwie storny tak jak napisałem i troche po miescie i biegi zmieniam przy 3 tys
-
320i bez vanosa chyba za duże spalanie
Kolerzko co ty mozesz wiedziec na temat tego samochodu ?? Ja chyba wiem lepiej ile mial przebiegu jak do mnie przyjechał jak umiesz czytac to napisałem ze bardzo długo stał pare ładnych lat sprowadzony byl w stanie idalnym i stał dugo z tad ten przebieg sprowadzony był z przebiegiem 120 tysiecy i wszystko udokumentowane.. Jak jestes nie dowiarkiem to twoja sprawa ja wiem co mam..
-
320i bez vanosa chyba za duże spalanie
Witam mam pewien problem a mianowicie jest dla mnie podejrzane spalanie mojej buni... Ostastnio mojej dziewczynie skonczyło sie paliwko wlalem dokładnie 5,3 bo miałem taki kalnister w aucie i chciałem sprawdzic ile sie zrobi na tym km... A wiec tak odrazu po wlaniu tych 5,3 litra pb w miescie zrobilem 5 km i nastepnego dnia jechałerm do pracy a mam 13 km w jedna stronę to w dwie wyszło 26 km praktycznie drogi prostej wróciłem z pracy zrobiłem po miescie jeszcze 14 km co w sumie dało wynik dokładnie 44.9 na liczniku i samochód juz gasł :( W trasie jade nie wiecej niz 100-110 w miescie biehgi zmieniam przy 3 tysiacach obrotów.. Oponki z przodu 215/45/17 tył 225/45/17 cisnienie w każdej 2.1..Silnik nie jest zjezdzony ma zaledwie 147 tys samochód uzytkuje juz 2 trok wczesniej stał u mnie bardzo długo nie uzywany...W ostatnim czasie wymieniłem swiece, filtr powietrza,filtr paliwa pompe wody... Pod kompem sprawdzany wszystko jest ok zero błedu..Podpowie mi ktoś coś ? Bo wydaje mi sie ze wynik nie jest zadowalający... Ostatnio jeszcze czyściłem przepustnicę bo była brudna w środku..
-
Ile pali twoja bemka
Czy wynik 8.6 w cyklu mieszanym to dużo? Po trasie 100-110 km/h e36 2.0
-
Podkręcenie Obrotów silnika E36 320i
A tak na logikę, co daje czyszczenie mechanizmów typu przepustnica ? lub odwrotnie jak wpływa na ich pracę zasyfienie ? Pytanie czysto retoryczne. Sluchaj nie jestem mechanikiem ani zadnym magikiem wiec co mam sie wymądrzać... Jak tak wszystko wiesz to powiedz i juz a nie dwa razy czas tracisz .. Daj odrazu konkretna odpowiedz i tyle... Czy to takie trudne ? :)
-
Podkręcenie Obrotów silnika E36 320i
Koledzy co daje przeczyszczenie przepustnicy?? Bo dzis jak zerknełem u siebie w m50b20 zdjełem tą gume co idzie od przepływki do przepustnicy i jest tam troche czarnego syfu moze i to olej nie zabardzo widać...Moze ktoś napisać na priv Pzdr
-
e 36 320, 1998 r prod i bez vanosa??
bierz od niego nr vin i daj na forum na rozkodowanie i bedziesz wszystko wiedział =... Czegi tu sie bac.. Chyba ze juz kupiles ten samochód ten rocznik powinien miec vanosa
-
i [E36] rozpiska bezpieczników
a ktory bezpiecznik jest od elektrycznych szyb ?
-
e36 m50b20 problem centralnym zamkiem
i mozliwe ze od tego przestały mi chodzic el szyby wogole nie chodza nawet sie nie podswietlaja szyber podswietla sie i chodzi ale el szyby nie.
-
e36 m50b20 problem centralnym zamkiem
Ale czytalem i jak narazie widzialem tylko 2 sposoby to jak jestes taki oswiecony w tym temacie to podpowiedz cos...
-
e36 m50b20 problem centralnym zamkiem
Witam Od niedawna mam problem z centralnym zamkiem a mianowicie gdy go zamykam sam sie otwiera i trzeba ponownie go zamknac i jest ok i tak za kazdym razem dodam jeszcze e nie zamyka sie z klapy... Styki w dzwiach były zasniedziałe wiec przeczysciłem je popsikałem wd ale nic nie pomogło.. Czytałem tez zeby owinac tasma rygiel w czujniku w dzwiach owinełem od kierowcy ale niestety tez nic nie pomogło... Samochód mam juz ponad 2 lata i wszystko do tego czasu było ok z tym centralnym zamkiem w połowie tej zimy wystąpił problem.. Mam nadzieje ze ktos cos podpowie...
-
e36 m50b20 Falują obroty tylko podczas jazdy spalanie 15/100
Kolego napisalem ci pw jak mozesz to zekrnij i odpisz na pw.Pozdrawiam
-
E36 320 m50b20 bez vanosa problem
Ah niebede sie oburzać:) Troche dzwine te wskazniki w bmw, mam jeszcze audi a6 1.9 tdi i tam juz nie ma takiego oszukiwania jak tutaj.. Kruszyneczka napisałem ci pw
-
[E36] Wymiana żarówki podświetlenia wyłącznika świateł
Ale jak ja przekrecic jak jest on w oprace czy wyjąć i wtedy odwrotnie włozyc ja kobinowałem i nic nie zapala sie a poprzedniabyla przepalona poczysciłem styki i niestety nic
-
Ile pali twoja bemka
6 w trasie ? To jadac chyba 80 :) Albo masz kompa zle ustawionego