Masz racje, ze z DME nie mozna programowac EWS. Ja mam ten sam problem, nie lacze sie z EWS. Prubuje polaczyc DME i EWS do DIS ale nie wykrywa. Tez musisz miec licznik i modol GM. ale nawet z tym mi nie laczy sie z ews. Mam kilka modolow ews i zaden sie nie kontaktuje z DIS. Mysle ze twoj problem to nie EWS tylko cos tak jak moj problem. Narazie nie mialem czasu sie tym bawic wiec nie wiem jakie jest rozwiazanie. Pracuje na wylaczeniu funkcji EWS w DME aby DME dzialal bez innych modolow. Jesli masz rozwiazanie to prosze napisz.